Eesti uudised

Madison kaitseb Euroopa Liitu NSVLga võrrelnud Briti välisministrit: paljud mõtlevad seda!

Ohtuleht.ee, 2. oktoober 2018 21:59

79 KOMMENTAARI

e
3. oktoober 2018 23:10
Euroopa Liidul ja Nõukogude Liidul on sarnasusi küll ja küll, Euroopa Liit on ka asunud sundima liikmesriike vastu võtma võõrast rahvast, Euroopa Liit on asunud käskima, keelama, ähvardama jne ...
k
K.P./ 3. oktoober 2018 18:52
t
Tiit/ 3. oktoober 2018 17:21
n. liidus. meie pere kuulas igal õhtul Ameerika häält. Isa ostis selle tervis veel Muromets raadio. Hästi selge oli, vist 18:30, kuid Vaba Euroopat segasid venkud.
m
maalt ja obesega/ 3. oktoober 2018 18:14
Lainepikkustel 16 ja 19 sai ilma segajateta kuulata, 25-l olid juba segajad peal.
k
kuldne nõukaaeg?/ 3. oktoober 2018 13:17
Mulle kohe meenub see meie vanatädi saabaste-ost nõukaajal.
Talvel, väljas -25 kraadi külma, oli mu vanatädi hommikul kell 5 läinud kaubamaja ukse taha saapasabasse, sest liikus ringi kuuldus, et Tsehhi talvesaapad pannakse sel päeval müüki.
Tallinna Kommunaari jalanõudel olevat kahe nädalaga varbad väljas olnud. Sellepärast olevat Tsehhi kvaliteetsed jalanõud väga hinnatud olnud.
Edasi siis –
Kaubamaja avamise hetkel, kell 10, olnud umbes 150-200 inimest juba sabas, kes siis, kui kaubamaja avati, suure, ka üle teiste mahalangend mutikestest üle tormanud ikka sinna jalanõude osakonda,
Seal siis olla need kiired jooksjad staroova vene mutid küünarnukkide ja rusikatega veheldes kohe esimesed kohad sisse võtnud.
Ja mis olnud selle kõige lõpptulemus - esimesed 20 inimest said saapad, teised läksid kõik vihaselt ja nördinult tühjade kätega minema, sest saapad olid juba eelmistel päevadel leti alt (hea raha eest muidugi) mahasahkerdatud.
Ja nii jäi ka meie vanatädi ilma talvesaabasteta.
Maison või muud ekred või kestahes jeestlased, kes siin nõukaaega taevani kiidavad, kas keegi teist tänapäeva Eestis ka midagi sellist on kunagi kusagil kogenud või üleelanud?
Vastus on juba ette teada!
Ü
veel väike episood nõukaajast/ 3. oktoober 2018 19:41
Ükskord, tõesti ainult ÜKS kord müüdi vene ajal oh, mis imede imer! Tallinnas WC paberit ja seda ühe rulli kaupa.
Eestlasi oli siis massiviis kohel, paljud seisid sabas ikka 4-5-6 korda. Nii saadi ometigi omale ja oma perele normaalset taguotsa pühkimise paberit.
Kuna neid üksikuid rulle oli aga kehv käes hoida, siis nupukamad orgunnisid kusagilt nööri ja siis panid need üksid paberirullid nagu pärlikeed omale kaela.
Soome turistid vaatasid seda pärlikeedes inimeste ostuvaatepilti ja helistasid Soome sugulastele-tuttavatele, et ärge praegu jumala eest Tallinna tulge, sest on ilmselt p a s k a t a u di, sest et kõik ostavad nagu hullud vetsupaberirulle.
See mis tänapäeval tundub lausa anekdoodina oli nõukaaja inimeste tõsielu.
e
Ere/ 3. oktoober 2018 14:19
No peab ikka küll ullike olema, et nõuka-ajastut mingile saapa-defitsiidile taandada. Tegelikult oli peamine selles, et võõrväed olid sees, inimeste suud suukorvistatud, siia asustati kümnete tuhandete kaupa võõrriigi kodanikke, teostati hiilivat eestlaste rahvusgenotsiidi, suruti jõuga peale võõraid seadusi, kiusati taga teisitimõtlejaid jneje.
t
Teate mis!/ 3. oktoober 2018 16:09
Kui te ei ole ENSV ajal elanud,siis pole vaja sõna võtta ,sest te ei tea sellest ajast midagi.Paljud on veel elus,kes sel ajal noored olid ja lapsi kasvatasid.Nüüd pole vaja saabaste sabas seista ja kas olete sellepärast õnnelikud?! Aga arsti juurde pääsete,kui enne ära ei sure,mitme kuu või aasta pärast.ENSV ajal käisid arstid kodudes.Polnud vaja haigetel välja minna ega emadel haigete lastega ringi rännata.Saksa võim oleks kindlasti parem olnud,kui oleksid puuriidas kõrbemisest pääsenud.Ja kas praegu ei tooda võõrriigi kodanikke Eestisse? Siis olid vähemalt valged,nüüd ei lähe pestes ka valgeks.Elu oli palju parem ja muretum ,kui praegu.Euroopa Liidu bürokraatia on palju hullem,kui seda oli ENSV ajal. Tean seda oma töökogemustest ja praegusest elust. Euroliidu käsu peale peab lehma ka maha tapma,kui üle piiri eksis.Kole aeg.Hullem,kui kunagi varem.
t
to Ere / 14:19, 3. okt 2018 / 3. oktoober 2018 19:05
Sul on muidu õige ja hea kommentaar, aga pole mõtet teisi kommenteerijaid, kes ka siin nõukaajast kirjutavad, kohe maha tegema hakata ja veel ullikesteks nimetada.
See saabaste lugu oli üks tuhandetest sellistest näidetest kuidas inimesed pidi nõukaajal elama ja võitlema ka selliste igapäevaste vajalike asjade nagu ka talvesaabaste eest.
Isegi niisugust lihtlabast, aga eluks väga normaalset asja nagu vetsupaber, polnud see kuulus ja nn õitsev Nõukogude Liit suuteline tootma.
n
no mis te jälle siin modereerite / 3. oktoober 2018 19:08
to
Ere / 14:19, 3. okt 2018
Sul on muidu õige ja hea kommentaar, aga pole mõtet teisi kommenteerijaid, kes ka siin nõukaajast kirjutavad, kohe maha tegema hakata ja veel ullikesteks nimetada.
See saabaste lugu oli üks tuhandetest sellistest näidetest kuidas inimesed pidi nõukaajal elama ja võitlema ka selliste igapäevaste vajalike asjade nagu ka talvesaabaste eest.
Isegi v e t s u p ab e r it ei olnud selles "õitsvas" NLiidus.
t
to ere/ 3. oktoober 2018 20:02
sul ju päris asjalik ja õige kommentaar, aga muidu pole küll vist viisakas ja mõtet maha teha kommenteerijaid, kes nõukaaja igapäevase elu episoodidest kirjutavad.
Või jooksed sina talvel paljajalu ja nii pole sulle head ja vastupidavad talvesaapad üldse vajalikud?
n
nõukaaja talulaps/ 3. oktoober 2018 20:10
Me kõik saame aru, et sulle ja teistele samasugustele on sinu leivaisade poolt käsk antud Euroopa Liitu maha teha. Sellepärast keegi selliseid ekrelaste kommentaare ei usugi.
Nõukaaja tõsielu oli aga väga, väga raske, eriti aga maarahval.
Nii oli k olhoosiperedel oli ainult üks õueaiamaa -0,6 ha, millel asusid ka kõik taluhooned koos õuega - nii jäi juurvilja alla, olenevalt õue suurusest ja hoonete rohkusest, umbes 200-300 ruutmeetrit maad juurviljade ja kartulite kasvatamiseks, olenemata sellest ka see pere koosne kahest või kaheksast või rohkemast inimesest.
Peale selle ei suutnud üks lehm ei väikest, ammugi mitte suuremat perekonda mitte iialgi ära toita. Talvel 3-4 kuud, kui lehm oli „kinni“ st tiine, olid kõik, ka lapsed ilma piimata, ilma võiterata, ilma puuviljadeta, ilma moosideta.
Okupatsiooni algaastatel (kuni ca 1955-58 aastani) polnud ju maapoodides suhkruteragi saada, et siis oleks saanud moosigi keeta.
Liha ei olnud, sest polnud niipalju kartuleid ega ka jahu, et siga toita. Kartuleid ei jätkunud oma perelegi kuni värskete saamiseni.
Meie naabri pereisa poolt istutatud 100 õunapuuga õunaaed rööviti vene valitsuse poolt ja anti kolhoosi käsutusse,
nii ei tohtinud isegi naabripere lapsed OMA ÕUNAAIAST mitte ühtainukest õunagi, ka mitte ühtki mahakukkunud õuna võtta.
Kui õunad said valmis olid püssimehed vahetustega, ööd ja päevad seal valves.
Sellises, suurimas vaesuses ja viletsuses kasvasid meie vanavanemad, meie vanemad, meie emad-isad!
>
3. oktoober 2018 19:56
e
3. oktoober 2018 12:00
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
l
leitud lisa/ 3. oktoober 2018 12:21
Kont / 06:52, 3. okt 2018
Kuid isegi kõige kehvemal juhul ei ole EL sellinne totalitaarne, kinnine riik kus inimesi hoiti gulagides, kus teisitimõtlejaid kiusas taga KGB, kus ajakirjandust julmalt tsenseeriti, kus välismaale reisida ei saanud, kus riigil puudus konkurentsivõimeline majandus, kus poest said osta ainult tennisepaelu, kus elukohti ja autosid sai osta partei loa alusel, kus riik püsis tänu hirmule ja terrorile.
a
3. oktoober 2018 23:53
Aga juba praegu hakkatakse sildistama teisitimõtlejaid, vaata mis toimub kui näiteks EKRE julgeb midagi öelda siis hakkatakse kohe sõimama natsideks, vene agentideks, venemeelseteks jne ...
s
Suur õnn/ 3. oktoober 2018 13:06
Milline suur õnn, et me selle Venemaa NSVLi karvase ja v e r i se k ä pa alt pääsesime!
Milline õnn, et me oleme Euroopa Liidus ja mis kõige tähtsam - et Eesti Vabariik on - meid uue Venemaa okupatsiooni eest - kaitsvas NATOS!
Ja kui paljude miljardite eurodega abistab ja toetab veel EL oma liitlasriike, muidugi ka nii Balti riike kui ka Eestit.
NLiidu ajal oli kõik risti vastupidi - NSVL pumpas ja imes neid väikeriike ehk liiduvabariike, sh muidugi ka Eestit, kõigest võimalikust viimse tilgani kohe tühjaks, veel l ä b u st a s ja l a g a s t as kus aga sai.
i
3. oktoober 2018 23:56
Iseseisvat Eestit pole. Eesti istub jälle liidus mis käsib, keelab ja ähvardab
m
3. oktoober 2018 13:07
Milline õnn, et me selle Venemaa NSVLi karvase ja v e r i se k ä pa alt pääsesime!
Milline õnn, et me oleme Euroopa Liidus ja mis kõige tähtsam - et Eesti Vabariik on - meid uue Venemaa okupatsiooni eest - kaitsvas NATOS!
Ja ku paljude miljardite eurodega abistab ja toetab EL oma liitlasriike, muidugi ka nii Balti riike kui ka Eestit.
v
vauu! moded ei saa/ 3. oktoober 2018 13:21
algul vedama, siis ei saa enam pidama, avaldavad kohe topet!
Minult siis ka kohe topelt tänud selle eest!
j
jõhvikas/ 3. oktoober 2018 13:53
Kas praegu on siis sõnavabadus või ?
3. oktoober 2018 23:48
Aga mis on tavalisel inimesel kasus sellest, et kaupluste riiulid on nüüd välismaa kaupa täis, see kõik on nii kallis, et tavaline inimene lihtsalt ei jõua seda enda osta , jah nõuka ajal polnud poed kaupa nii täis aga inimesed said kõhud täis ja söök oli odav, riided saadi ka selga, jalanõud jalga jne ...
Ja kui rääkida sõnavabadusest siis järjest rohkem võetakse sõnavabadust ära, juba praegust hakkatakse sind sõimama ja ähvardama kui sa julged teatud asjadest rääkida.
Nõukogude Liidu aladel võisid reisida nii palju kui tahtsid.
o
oh poja/ 3. oktoober 2018 10:34
mida tead sina nliidust? ajuvaba on see meie tegelaste suuvärk ikka.

a
am/ 3. oktoober 2018 10:02
Lahtiste silmadega elavad inimesed on sellest juba ammu aru saanud.Madissonile edu.Eilses saates ka Otse Kümnesse hea ja konkreetne esinemine.Paljud inimeased eelistavad elada pigem magusas vales,kui kuulata valusat tõde.
h
Horros/ 3. oktoober 2018 09:50
Piinlik millised "diplomaadid" Eestit esindavad. Banaanivabariik ja tema esindaja.
Hinnangute andmine ei kuulu ühe miski Tiina kompetentsi, kui ta on juhtumisi suursaadik, turumüüjana küll.
e
erakond kes saadab toomi puu taha autonoomiat tegema, ei ole venemeelne/ 3. oktoober 2018 09:48
e
ekret sõimavadki ju ainult/ 3. oktoober 2018 09:32
vene agendid, et nende endi pealt justkui agendiks olemise kahtlust tõrjuda. See kes ekret siin sõimab on lojallne kremlile. kreml ja brüssel ongi sarnased jeevad koostööd, või ei olegi merkel puitini kamraad ja aget)))
b
Brunn/ 3. oktoober 2018 09:31
n
no aga on ju liigagi sarnane/ 3. oktoober 2018 09:26
kohiti hullemgi kui vene ajal NL-is.
j
jõhvikas/ 3. oktoober 2018 13:57
Nad ei nõua piiride sulgemist, vaid piirikontrolli taastamist. Vahet suudad teha ?
k
Kont/ 3. oktoober 2018 09:22
Olin sunnitud täna öösel üleval olema ja kirjutasin siia ka mõne kommentaari. Ning öösel juhtus midagi täiesti müstilist mida oli raske mitte tähele panna. Öösel, eriti kuskil kella 4-5 paiku, tekkis lausa müstilisel kogusel EKRE vaadetega sobivaid plusse ja miinuseid. No ikka mitmeid kümneid! Kella 7-8 paiku jaks suuremas jaos lõppes või tuli siis tööle minna :)
Ei kujuta ette kas neil on mingi öine kamanda või mõni üksik kiire näpuga unetu aktivist kes neil siin neid plusse-miinuseid toksivad?
Pigem ei ole reaalne, et öösel kümneid ja kümneid inimesi ülal passib ja et neil muud pole teha kui EKRE-le plusse-miinuseid taguda. Suure tõenäosusega on siin üks-kaks tegelast kes viitsivad selle asjaga tegeleda. Ilmselgelt on ka plusside-miinuste osakaal tänu sellele märkimisväärselt moonutatud.
Kurb ja naljakas muidugi selline asi.
m
Max/ 3. oktoober 2018 20:04
ekre vastased on lihtsalt nõrgukesed
m
mees/ 3. oktoober 2018 09:05
See näitab veelkord, et paljud ametnikud, näiteks Tiina Intelmann on tühipaljad bürokraadid, kellel puudub igasugune mõtlemisvõime. Inimene peaks justkui kaitsma eestalste huve väljaspool Eestit, selle asemel toetab ta Brüsseli keskvõimu.

t
3. oktoober 2018 08:34
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
r
RS/ 3. oktoober 2018 08:58
Tiit,hea,et sina ikka hiilgad. Sina oledki ere näide elavast zombist.
j
jälle see putinoid/ 3. oktoober 2018 09:27
ja vene agent siin ainukest eestimeelset erakonda valelikult sõimamas.
n
3. oktoober 2018 08:09
Normaalne mida eestlase silm ka ei näe puha ulmekas
a
aux / 3. oktoober 2018 07:40
MADISSONIL jumala õige jutt vahet pole Tiina Intelmann räägib nagu ta oleks suur kannataja olnud NL teised olid vist nähtavasti pugejad.
y
yy/ 3. oktoober 2018 07:13
mida teavad britid NSV Liidust? Kahtlemata on nad sellest kuulnud, pealegi oli üks nende riigimees koos Stalini ja USA suurmehega need, kes otsustasid, et Eesti peab NSVL kuuluma...
t
Tõnu Maalt/ 3. oktoober 2018 07:27
Ega seal midagi väga otsustada ei olnud. Baltimaad ja jupp Euroopat oli NLi käes ning oligi kogu moos. Oli kaks varianti - kas jätta olukord nii või alustada uut sõda et vabastada Stalini käpa alla jäänud riigid.
Churchill küll pingutas, kuid parim oli see, et Stalin lubas Poolas korraldada demokraatlikud valimised. No muidugi sellest lubadusest kinni ei peetud.
a
am/ 3. oktoober 2018 09:53
Churchill ja Roosvelt on otseslt süüdi selles,et Baltimaad läksid vene alla.1942 aasta kokkusaamisel olid nad sellega 100% nõus.
t
Tõnu Maalt/ 3. oktoober 2018 10:12
Mis nad oleks 1945. aastal reaalselt teha saanud? Oleks pidanud kohe uue suure sõja valla päästma või?
Polnud seal keegi väga õnnelik, et pool Euroopat sõjakate kommunistide kätte jäi. Oli olemas isegi salajane plaan kuidas NLi rünnata. Guugelda operation unthinkable ja vii end kurssi :)
k
Kalju Mätik/ 3. oktoober 2018 15:25
Lääneriikide ladvik oli teadlik Stalini võimu kuritegelikust iseloomust. Kui poleks liiga vara Stalinit toetatud, oleks sakslased Moskva vallutanud, siis oleks Jaapan rünnanud idast. Varem või hiljem oleks Stalini diktatuur kukutatud ja Venemaal oleks võimule tulnud veidigi inimlikum režiim. Vägisi jääb mulje, et mõned riigijuhid Läänes tahtsid punase impeeriumi laiendamist, sest siis oli vaenlane, kelle eest kaitsmiseks oli tarvis relvastust. Relvade tootmine oli aga kõige suuremat kasumit toov majandusharu.
ä
ätt./ 3. oktoober 2018 07:04
Nii väike riik pole kunagi täiesti iseseisev ja tuleb kogu aeg suurtega arvestada aga see meeletu pugemine käib üle mõistuse ! Samuti on vabadus suhteline !
v
Võrdlus/ 3. oktoober 2018 06:54
on täpsem kui täpne. Kuid meie saadik ja Mikser ei saa seda tunnistada, sest rahva kulul elades peab rahvast petma.
p
3. oktoober 2018 07:51
Palun faktidel põhinevaid näiteid! Aega saad lõunani.
k
kas siis tõesti/ 3. oktoober 2018 06:35
ei või elu olla ilma NSV liiduta ja ilma Euroopa liiduta??? võiks ikka olla vaba ja iseseisev nagu Eestil kunagi õnnestus olla.
e
3. oktoober 2018 06:30
EL -NSVL-CCCP---mis vahet neil on kõik ju sõbralikud sotsliidud-peetakse uga päev koosviibimisi ,koosolekuid,kongresse ühiseid joomapidusid jne.,ega siin taeva all midagi uut ei ole
t
Tyuiop/ 3. oktoober 2018 08:59
Siis on ju kõik korras kui vahet ei ole. Varsti jõuame kommunismi :)

t
Teisitimotleja/ 3. oktoober 2018 06:08
Geneetiliselt on samad kuid välimuses on erinevusi. Kuid iseloomult erinevusi suurt ei ole. Nad on hinge sugulased. Madison on tubli , et julgeb toe välja öelda.
n
nõukogude liidus/ 3. oktoober 2018 05:33
ei lastud kuulata ameerika häält,nüüd ei lasta kuulata ekre jutusaadet tre raadios
n
3. oktoober 2018 07:52
Näriline, vaata, et lõksu ei jää.
r
RS/ 3. oktoober 2018 04:59
EL on kohati juba hullemgi kui NSVLiit. Aga meie elavad zombid viskuvad seda kõdunevat moodustist raevuga kaitsma.Rumaluse ees on ka Jumalad võimetud! Edu kõigile kes veel suudavad oma peaga möelda
h
hulgus/ 3. oktoober 2018 06:21
suhkrutrahv,kreeka raha,rb, pabulaskriis. igasugu aferistid tegutsevad vabalt ärma,10 milli, lollo j.n.e. ehk esimese hooga aitab?
v
vargus on seadustatud,/ 3. oktoober 2018 06:46
kui sa varastada ei oska, siis pole sul ka elu. Eakaid ja sante ei mõnitatud, kuidas muidu seletada vanaduspensioni alla vaesuspiiri ja sandid tööle.
e
enamust neist/ 3. oktoober 2018 06:54
ei teinud el vaid meie ise
k
Kont/ 3. oktoober 2018 07:07
Seitsmest väitest kolm viimast ei oma EL-iga vähimatki seost. Ülejäänute üle tuleks pikemalt arutleda.
Kuid isegi kõige kehvemal juhul ei ole EL selline totalitaarne ja kinnine riik kus inimesi hoiti gulagides, kus kodanikke jälgis ja karistas KGB, kus välismaale reisida ei saanud, kus ajakirjandust julmalt tsenseeriti, kus võisid esineda ainult partei poolt heaks kiidetud bändid ja kultuuritegelased, kus telekast tuli ainult parteile sobiv kava, kus riigil puudus igasugunegi konkurentsivõimeline majandus, kus sul võis olla küll raha aga poes müüdi ainult tennisepaelu, kus kortereid ja autosid sai osta partei loa alusel. Vaevalt et see nüüd lõplik nimekiri sai.
Ning mis läheb Sul selle j.n.e alla? Äkki valgustad?
e
ehhee/ 3. oktoober 2018 09:11
teisitimõtlejate represseerimine juba käib - näiteid fb kontode sulgemisest on küllaga e siis kui sa liberite globalistlikku ideoloogiat ei jaga,siis fb konto kinni. Ajakirjanduse tsenseerimine - palun väga - peavool ainult lieraal-globalistlikku värki leierdabki; ja milline shokk järgnes, kui brexit läbi läks ja trump võitis. Peavool ju teisi arvamusi ei soovinud edastada. Ja veel - pealekaebamise tagantkihutamine - inimõiguslased alles hiljuti reklaamisid pealekaebamisäppi. Kas on veelnäiteid vaja? metoo veel peale selle.
k
Kont/ 3. oktoober 2018 09:46
No kuule, Sa teed vist nalja? Sa ikka saad aru, mida Sa võrdled?
Kui meil oleks NSVL siis oleks konto sulgemise asemel inimesed külmale maale küüditatud. FB ja internet oleks ilmselt üldse keelatud! Eelneva riigikorra ajal oleks kogu EKRE sats juba ammu kuskil jäisematel laiuskraadidel.
Võrreldes Glavliti aegadega on meedia tänapäeval ikka väga avatud. Ning ega iga kuri ja ühepoolne "elektritsaabtasuta või lame maa" seisukoht nn peavoolu meedias kajastamist väärt ka ei ole.
Ning see, et võitis Brexit ongi märk sellest et demokraatia toimib seda erinevalt NSVL-is valitsenud korrast.
Muidugi ei ole kõik täiuslik aga NSVL-ist oleme ikka väga kaugel!
t
Tyuiop/ 3. oktoober 2018 09:51
Teisitimõtleja??? tehku oma "FB" või "teisitimõtlejate meedia". Pole vaja ronida "võõrale õule" rusikatega vehkima.
p
Piripinn/ 3. oktoober 2018 04:37
Selline arvamus võib olla kohane mõnele poe taga õlut limpsivale härrale aga kindlasti mitte Euroopa riigi parlamentäärile või lausa välisministrile. EL ei ole täiuslik aga kindlasti ei ole see lähedaltki NSVL. Liiga kaua oleme liiga hästi elanud, et sellist hülgemöla ajada.
v
vaene penskar/ 3. oktoober 2018 11:42
j
Juba/ 3. oktoober 2018 01:25
praegu on tunda, kuidas eurorežiim liigub palju jõhkrama totalitarismi suunas, kui N.Liit kunagi üldse oligi.
m
3. oktoober 2018 00:22
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
v
3. oktoober 2018 07:56
Vot milline nõukogude kasvatus seltsimehel on, ikka sõimata ja solvata.
h
Hilja/ 2. oktoober 2018 23:59
Kahjuks on Euroopa liidul ja NSVL- l ju väga palju sarnaseid omadusi ja jooni. Brežnevi aegsed NL juhid, kaasaarvatud mehed omavahel, kallistasidid omavahel samamoodi nagu praegused EL tegelased. Tahavad oma seadusi peale suruda ja tekitada rahvaste segunemist, teevad viie- või ka seitsmeaastakuplaane, peavad nagu NL pidevaid kongresse ja istungeid loosungite väljaütlemiseks koos kestvate kiiduavaldustega, võtavad vastu seadusi, mida enamasti täita ei suudetaja palju muud sarnast. Näiteks eelmisel aastal võeti vastu eurodirektiiv kilekottide jäkjärguliseks vähendamiseks, kuid tänaseks on olukord kujunenud selliseks, et kilekotte kasutatakse poodides rohkem kui enne.
Madissoni on õigus. Need on veel vähesed näited.
t
2. oktoober 2018 23:59
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
o
Ohoo/ 3. oktoober 2018 14:50
Et ainult pisisuli- ahjaa, kilekotid ja rollotajad on suursulide koha ära võtnud!

s
statistika/ 2. oktoober 2018 23:50
ja euroliidus ka samamoodi
vaesus, määramatus ja sõltuvus
v
Vahi aga/ 2. oktoober 2018 23:26
Sm Madison on liiga noor ega ei tea mida räägib. PS Kas ta teab kes olid seltsimehed Nõukogude Liidus
m
Muidugi teab kes olid sm Nõukogude Liidus./ 3. oktoober 2018 02:49
Neist paljud istuvad meil juhtivatel kohtadel ja isegi KGB -ne Meri oli ju meie president ning Parek (ise tunnistas) värbas meie KAPO -sse endised KGB -sed. See ei ole ju saladus.
Mart Laar oli sunnitud tunnistama, et Meri oli KGB -ne - kuid hea KGB ne.
e
ehh/ 2. oktoober 2018 23:13
mis seal mõelda - nii ongi , et EU =NSVL!
m
Mart/ 2. oktoober 2018 23:05
Paljud arvavad nii, aga enamus ei arva nii. Õnneks.
a
A / 2. oktoober 2018 23:32
Mina olen ka selles enamuses ,kes nii ei arva ,vaid arvab ,et NSVL oli oma lõpuaastail demokraatlikum ,kui pragune Euroopa Liit
m
mis seal arvata -/ 3. oktoober 2018 09:14
m
Mnjah/ 2. oktoober 2018 22:52
Võtab sõna mees, kes pole päevagi NSVL-s elanud
t
Tjah/ 3. oktoober 2018 14:47
Pole USAs käinud, ometi tean sealset pealinna, mus ma nüüd tegema pean sinu arust??
b
back to the CCCP/ 2. oktoober 2018 22:28
Edu noorele ja erudeeritud poliitikule!Selliseid võiks rohkem olla...ja sõnavõtt väga asjakohane.
s
sid/ 2. oktoober 2018 22:32
Erudeeritud??? Kummast otsast? IRV
l
Lõpetas ju hädaga pooleks kaugõppe keskkooli/ 2. oktoober 2018 23:57
Enamus küprokionusid teavad vähem
m
Madissonil õigus./ 2. oktoober 2018 22:14
Ongi ju sarnane ja iga päevaga läheb veel sarnasemaks.
a
am/ 3. oktoober 2018 09:58
Natuke oota veel,varsti hakatakse ka kinni panema ja hullumajja saatma.See kõik on lähitulevik.La Penn juba ootab järjekorras.

s
2. oktoober 2018 22:03
Sisu ei vastanud kommenteerimise reeglitele
k
köhh/ 2. oktoober 2018 23:13
aga vala siis ja räägi teistele ka, mis juhtus

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee