5
fotot
Kristile on olulised oma aeg ja vaikus. (Jumestus ja soeng: Aliis Sepp, stilistika: Tuuli Mäemat, riided: Reserved, erakogu) (Laura Strandberg)

Trükisoe Nipiraamat on kohe jõudmas postkastidesse ja ajakirjalettidele. Kaanel on saate „Kodutunne” produtsent Kristi Nilov, kes räägib vaesusest, armastusest ja õnne leidmisest.

Ajakirja avaloos räägib Kristi Nilov vaesusest, hinnangute andmisest ja õnne leidmisest. Kristi julgeb nendel teemadel sõna võtta, sest teab, millest räägib. Ka tema enda elus on olnud halbu suhteid ja vaesust, mis on pannud ta elu üle järele mõtlema. „Selleks, et oma elu muuta, peab muutma enda suhtumist – seda kohustust ei saa panna teistele,” on naine veendunud.

Loe artiklit oktoobri Nipiraamatus!

Luhtunud suhtel tuleb Kristi arvates minna lasta. Nii annad endale võimaluse olla õnnelik. (Jumestus ja soeng: Aliis Sepp, stilistika: Tuuli Mäemat, riided: Reserved, erakogu) (Laura Strandberg)
Kristi julgustab kõiki ise oma õnne eest vastutust võtma. (Jumestus ja soeng: Aliis Sepp, stilistika: Tuuli Mäemat, riided: Reserved, erakogu) (Laura Strandberg)
Kristile on olulised oma aeg ja vaikus. (Jumestus ja soeng: Aliis Sepp, stilistika: Tuuli Mäemat, riided: Reserved, erakogu) (Laura Strandberg)
Kristi peab ennast laste, koerte ja looduse inimeseks - just nende seltsis on ta kõige õnnelikum. (Jumestus ja soeng: Aliis Sepp, stilistika: Tuuli Mäemat, riided: Reserved, erakogu) (Laura Strandberg)
"Usalda oma sisetunnet - see ei valeta kunagi," teab naine omast kogemusest. (Jumestus ja soeng: Aliis Sepp, stilistika: Tuuli Mäemat, riided: Reserved, erakogu) (Laura Strandberg)

Jaga artiklit

14 kommentaari

P
Pikas suhtes naine  /   07:59, 3. okt 2018
Kui inimene on alles (uue või taaskordse) suhte algfaasis, on liiga vara õpetama ja põhjapanevaid järeldusi tegema hakata. Tuleks ikka oodata, kuni ka sellest uuest suhtest on saanud argipäev ja vaadata, kas minnakse koos edasi. Tal ju see uus suhe veel nii uus, et avalikult ajakirjanduses rääkimine, kuidas nüüd on hoopis teisiti ja õigesti, on ennatlik. Ehk lähebki kenasti, aga võib ka mitte minna. targem olnuks sellest rääkimata jätta.
E
edu ja õnne talle  /   06:39, 3. okt 2018
elab ise ja aitab teistel elada

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis