Eesti uudised

Aavik kahtlustab, et jäi andmekaitse juhi kohast ilma näpuvea tõttu

Eesti Päevaleht, 2. oktoober 2018, 07:55

6 KOMMENTAARI

j
justiitsministeeriumi/ 2. oktoober 2018, 11:13
ametnikud ei vasta telefonikõnedele, tegevusvaldkonnad, mille nimel selle ministeeriumi töötajad peaks eesti riigi ja rahva elu parendamise nimel töötama.
Noortekambad, korteriühistu mõttetu seadus, mis on toimimatu, miks ei esitatud riigikogule samaaegselt ka eelnõud omanikke kaitsvast regulatsioonist omavalitsuste juures, et vältida kohtusse minemist erimeelsuste, seadusrikkumiste korral. See eelnõu oli välja töötatud ja laual juba ometi 2015.a, toona ei leitud rahalisi vahendeid riigi poolt selle projekti jaoks, vastava kvalifikatsiooniga inimeste koolitamiseks omavalitsuste juurde just nimelt korteriühistu, kui riigi poolt ellu kutsutud sundliikumisega tekkivate igapäevaste seadusrikkumiste kiireks lõpetamiseks, avastamiseks ja omanike igakülgseks aitamiseks peab riigikogu enda vastu võetud kü seaduse toimimiseks leidma vahendid ka oma segaste seaduste selgitamiseks ja nende järgi elamise võimalikkusest EV. Kust saab inimene abi ja seletust enne kohut, kuhu paljud ei pöördu ju selle igikestvuse pärast, inimesed tahavad elada ????
Justiitsministeeriumi haldusala on kodanikuke haldamatu, mida seal tehakse eesti inimese heaks, ei saa aru, olen aastaid pöördunud justministeeriumi poole erinevate kodaniku küsimuste ja ettepanekutega -
mõttetu
aja ja lootuse raiskamine
m
maalt ja obesega/ 2. oktoober 2018, 10:05
See oli ikka "näpuviga", aga mitte näpuviga.
j
jumal küll kui lapsik jutt/ 2. oktoober 2018, 10:01
Kui isegi justiitsministeeriumi kantslerid ei oska tuledeklaratsiooni täita, mis siis koristajad ja ehitajad peava tegema? Äkki see dekl on liiga keeruline?
1
10 Tuhat/ 2. oktoober 2018, 09:48
On näpukas!
Miljon on siis väike eksimus?
h
2. oktoober 2018, 09:33
huvitav, teadmatus ju ei vabasta vastutusest!!!
m
mehel.../ 2. oktoober 2018, 09:14
....täiesti õigus:vargad jäävadki näpuvea pärast ilma nii töökohast kui ka vabadusest.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee