Eesti uudised

Marika Korolev kaebas enda anonüümsed mustajad kohtusse ja võitis (21)

LISA KOMMENTAAR

taevas appi 2. oktoober 2018 10:51
huvitav, millega teda siis nii rängalt solvati, ei raatsinud artikli lugemisele raha raisata.
.... 2. oktoober 2018 08:29
Lõpetasin kõikide ajakirjade ja ajalehtede tellimuse. Pole vaja- esialgu oled nagu lugeja, hiljem tellijana/lugejana äkki millegis kaasosaline. Siiani on kuuldud, nähtud saanud tekitada emotsioone, enam mitte. Fakt on see, et hoia vaikuse poole ja sul läheb hästi. Kõik, mis ei puuduta sind ja su kõige lähedasemaid- lülitage end välja ja lööge asjale käega.
Alles see oli, kui kogenud kohtunik L. K paljastas avameelses intervjuus, kui mädaks on muutunud Eesti õigussüsteem ning andis mõista, et muutused kuluksid hädasti ära.
helbeke 2. oktoober 2018 08:09
Väga tubli Marika tegid argpyksidele ära...
pagunid valge kitli all 2. oktoober 2018 08:04
Kaebasin ka kohtusse ja võitsin
meelike 2. oktoober 2018 08:02
hakkasin seal käima ca 15 aastat tagasi, ajal, kui internet ei olnud inimõigus - väga tore koht oli. Nüüd, kus on igal inimesel internet - on asi igati käest läinud. On küll moderaatorid, kuid ikka on seal nii sõimajaid, räuskajaid. Minu arust ei ole anonüümne kommenteerimine demokraatia alustala - vaid annab ikahjuks ka nimestele võimaluse kontrollimatult teisi sõimata. Otse näkku ju ei julgeta öelda. Teine korda mõelde enne kui kirjutate, et kas selle eest ei tule ka vastust anda.
Kägu 2. oktoober 2018 07:29
Õhtulehe artikkel jätab mulje, nagu oleksid kõik käod eranditult samasugused. Ometi oli nii enesetapu sooritanud tüdruku teemas kui ka Korolevi kui ka teistes sarnastes teemades alati neid, kes sõimajatele vastu astusid ja rünnatavat kaitsesid. Sellest pole sõnagi juttu. Õhtuleht käitub praegu väga labaselt. Tekib juba tahtmine hoopis see ajakiri kohtusse kaevata.
Kägu 2. oktoober 2018 07:29
Õhtulehe artikkel jätab mulje, nagu oleksid kõik käod eranditult samasugused. Ometi oli nii enesetapu sooritanud tüdruku teemas kui ka Korolevi kui ka teistes sarnastes teemades alati neid, kes sõimajatele vastu astusid ja rünnatavat kaitsesid. Sellest pole sõnagi juttu. Õhtuleht käitub praegu väga labaselt. Tekib juba tahtmine hoopis see ajakiri kohtusse kaevata.
Sõim 2. oktoober 2018 07:25
on inimese tundeline hinnang. Valdavalt on see välja teenitud. Veeb peab olema vaba ja jääma vabaks. Antud loos jääb Maarikast 1940ndate koputaja mulje. Kõige häbiväärsem on mittemõõdetava eest nõuda raha.

Velak 2. oktoober 2018 06:53
Tubli! Võiks trahvida ka neid portaale kes lasevad sellel juhtuda.
oo 2. oktoober 2018 06:31
Eesti riik on väga väike ja sellepärast ei tohi maha tallata ühtki inimest. Avalik sõim - see on Eestis lubatud, riik ei hooli oma inimestest. Saad ise hoolida endast, kui pöördud kohtu poole. Aga selleks peab palju raha olema. Eks pea oma rahakotiga nõu enne kui solvuma hakkad ja kohtu poole pöördud. Näed ju, et Evelini võib iga päev sõimata. Ju tal pole raha või et on tal niii paks nahk - las sõimavad...
ükski trahv 2. oktoober 2018 06:15
ei muuda inimeste arvamust...
sisuliselt Marika kaotas,mitte ei võitnud.
no kui andekust pole 2. oktoober 2018 03:25
aga teenima peab... antud persooni olen näinud õnne 13. kas on veel mõni roll?
Latriin Kust 2. oktoober 2018 02:03
Tõlgendusvõimekad inimesed saavad sellest aru hoopis nii, et
Marika Korolevi huvitas raha rohkem kui Justitia
https://et.wikipedia.org/wiki/Justitia
teenimine, mistõttu tema avalik kiitmine, et vaat kui tubli naine jne on ülemäära põhjendamatud.
Selle põhjenduskäik on imelihtne:
Sest kui teda oleks huvitanud õigusriigi õigus ja selle avalikustamine, ei oleks ta teinud kompromisslepinguid raha saamiseks ja isikute salastamiseks , vaid oleks lasknud toimuda avalikel kohtuprotsessidel, avalikustanud nimed ja saanud valuraha pealekauba.
Et aga ta seda kõikidel ettevõetud juhtudel ei teinud, siis mis on loogiline implikatsioon ...
Soov raha raha raha saada? Või on veel variante (NB! pange tähele, kirjutasin sõna "variant" i-tähega, see näitab mu haritust, sest tavapäraselt kipuvad liigagi paljud inimesed kirjutama "varjant")?
madrus 2. oktoober 2018 01:54
vöitis oma rumaluse ...
ats 2. oktoober 2018 01:42
Uudistes öeldi, et möned söimajad olid hirmuga trahvid kohe üle kandnud, et pääseda nime avalikuks tulemast, kas see ikka aitab, tahaks nende nimesid ka kuulda, Korolevi ju söimati nimepidi !?!

Alar 1. oktoober 2018 23:55
Igati seaduslik ja õige lähenemine . Näete , pole vaja mingeid eri seaduseid mis keelavad ja seavad mõtetuid piiranguid .Vaja ainult tahet ja toimivat õigussüsteemi . Iseasi muidugi , on piirid . Huvitav oleks näha kohtulahendit , kus pannaks paika kas minu isiklik arvamus on teise solvamine või lihtsalt
minu arvamus . Kas saab ikka mind karistada , kui mina arvan , et kodanik X on rumal ja kole . Too ju minu isiklik arvamus .
Aga üldiselt , tubli , et kohtutee ette võttis , õige tee !
kodanik x 2. oktoober 2018 01:54
kohe näha 1. oktoober 2018 23:41
et kõigil kommijail nüüd hirm,sest ainult mõni kommentar.Normaalne tegu...ainult pean mainima,et olem pead murdnud,mis vahe on anonüümsel ja registreerutd kommenteerija vahel.Sest need registreeritute nimed on ju ka sellised punud,keda ju pole olemas selliste nimede all.Et siis nagu lolli mängimine.Ja vaatan üht muigama ajavt asja veel,et näiteks postimehes on ainult enda nime all kommenteerimine.Ja siis on mingi betlem ja keegi veel,kes peavad omavahel nagu kirjavahetust.Normaalne iniene avaldab arvamus korra,aga sedasi kellegiga sõimelda ja vaielda avalikult näitab nii mõnegi vaimset taset.
Geete 1. oktoober 2018 23:26
Sama siin. Anonüümseid sõimajad peavad saama karistuse.
Väga tubli naine! 1. oktoober 2018 23:12
ah 1. oktoober 2018 23:08
ei julgegi enam öelda mis mina asjast arvan.