Eesti uudised

Metsa eksinud vanahärra jõudis otsingumeeskonnale enne surma teha neli telefonikõnet (46)

Arvo Uustalu, 1. oktoober 2018, 19:30
SUURTE JÕUDUDEGA: Politsei ja vabatahtlikud otsisid Anatolyt mitu päeva, kuid paraku leiti vanahärra surnuna.Foto: Aldo Luud
Esmaspäeva pärastlõunal leidis politsei ja vabatahtlike meeskond laupäeval Tartust Põlvamaale oma Žiguliga seenele sõitnud eaka Anatoly. Mees oli enne surma jõudnud otsijaile teha neli telefonikõnet.

Laupäeva õhtul veidi pärast kella kuut helistas hädaabinumbrile metsa eksinud 88aastane Anatoly. Vanahärra oli keskpäeval oma Žiguliga sõitnud Tartust Ahja suunas. Ta jättis oma masina Tartust umbes neljakümne kilomeetri kaugusele tee äärde ning läks Akste ja Valgesoo küla vahelisse metsa loodusande korjama. Selles paigas on tee ääres ilusat seenemetsa, aga pisut kaugemal algab paari kilomeetri laiune inimasustuseta soine ja metsane ala.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

11. oktoober 2018, 08:59
Mis juhtunud on? Metsarahvas läheb seenele ja eksib lootusetult ära
3. oktoober 2018, 22:05
Kas metsa eksinud vanahärra elu saanuks päästa?
2. oktoober 2018, 22:59
VIDEO | Miks ei õnnestunud metsa eksinud ja surnud vanahärra telefoni positsioneerimine?
1. oktoober 2018, 15:03
Kolm päeva metsas uitanud 88aastane Anatoly leiti surnuna

46 KOMMENTAARI

s
See eesti miilits 7. oktoober 2018, 19:01
Võib pealt kuulata kõnesid, siis ukse taha tulla ja ära vedada. Seda väikese ajaga. Ja jutt pole kriminaalidest. Aga eksinud inimest ei otsita?!
m
missugune ÜLIM saamatus 5. oktoober 2018, 15:43
isegi zigulit ei leidnud? ja telefoni positsioneerida ei suutnud? ei olnud aimugi, kus tohututes laantes vanainimene võib seenel käia? Ei teavitatud üldsust? ei küsinud nelja kõne ajal vanainimeselt mingeidki märke? Mida kuradit te üldse tegite???
Loe kõiki (46)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee