Maailm

Hispaania rannavalve päästis nädalavahetusel ligi 700 migranti

Ohtuleht.ee, 1. oktoober 2018, 11:14

12 KOMMENTAARI

a
3. oktoober 2018, 21:07
Ajaloos on eurooplased juba 2 korda pidanud moslemite sissetungi sõjaga Euroopast minema ajama, aga nüüd tuuakse neid lausa ise juba sisse, tundub, et moslemid ja mustad ei peagi midagi muud tegema kui ootama kuni neid on piisavalt palju siin Euroopas ja võtavad Euroopa lihtsalt vaikselt üle ja need sallijatest hullud ajavad siis ka ikka veel oma lolli juttu sallivusest edasi.
'
3. oktoober 2018, 20:58
''Päästavad'' migrante ja ''pagulasi'' aga samal ajal hävitavad selle tegevusega Euroopa rahvaid.
k
KORDAME/ 2. oktoober 2018, 03:30
NEEG-RUD, NEGGRUD. NEEGRUD NEEG-RAD, NEEG-RINUMMID
m
1. oktoober 2018, 22:18
miks hispaania neid otse aafrikast ei too
l
lugeja/ 1. oktoober 2018, 20:43
Päästsid? Millest? Aitasid hoopis riiki ebaseaduslikke immigrante smugeldada. Sajandeid tagasi võitlesid hispaanlased nende vastu, nüüd võtavad lahkelt vastu? Raha ei haise?
j
1. oktoober 2018, 19:38
jätku hispaania see prügi aga heaga omale,katsugu krt seda pahna mujale euroopasse sokutada!
a
arvamus/ 1. oktoober 2018, 13:18
Hispaanial hea nende abil katalaanide iseseisvussoove maha suruda, iga pühasõdalane kulub segaduse tekitamiseks ära.
s
see on / 1. oktoober 2018, 13:14
sise turism,kohe emigreeruvad valged aafrikasse

m
Moderaator korjas uuesti ära. / 1. oktoober 2018, 12:41
Kajuks ei saa meenutada Hispaana ajalugu. Bagdadi kalifaadi sõjak'äiku lääne, islamiseerimist, sissetungi Ibeeria poolsaar aastast 711 j.n.e. Ega samuti mitte kohalike kristlaste vastureaktsiooni, rkonkistat, mis puhkes kohe, juba aastast 722 ning kestis kuni aastani 1491, Grenada kindluse ning linna valluamisega. Ilmselt onsee moderaatoritesimis mingi tabuteema. Sobimatu ajalookäsitlus.
m
Moderaator korjas ära. / 1. oktoober 2018, 12:38
Teatavasti oli praegune Hispaania kunagi Rooma impeeriumi kristlik provints. Mille Bagdadi Kalifaadi prohveti õpetustest kannustatud araablastest ratsaväed ning nendega kaasa tormanud Aafrika is.lamiseerunud rahvad VIII sajandil algu ära vallutasid (sissetung alates aastast 711 m.a.j.) ning sinna omaenda Cordoba kalifaadi rajasid. Järgnenud re.konkista käigus ajasid kristlastes hispaalased nad sajandite jooksul samm-sammult taas välja. Moslemite viiman kants, Grenada linn. langes alles 1492.a. Kuna ülik.atoliiklikud ja us.ufanaatilised kuninganna Isabella ning kuningas Fernando kehtestasid kogu oma maal in.kvisitsooni ja vä.ärusuliste ahistamise, siis lahkus enamik ma.ure maalt, tagasi üle Gibraltari väina.
a
Ajaloo huviline/ 1. oktoober 2018, 12:36
Teatavasti oli praegune Hispaania kunagi Rooma impeeriumi kristlik provints. Mille Bagdadi Kalifaadi prohveti õpetustest kannustatud araablastest ratsaväed ning nendega kaasa tormanud Aafrika islamiseerunud rahvad VIII sajandil algu ära vallutasid (sissetung alates aastast 711 m.a.j.) ning sinna omaenda Cordoba kalifaadi rajasid. Järgnenud rekonkista käigus ajasid kristlastes hispaalased nad sajandite jooksul samm-sammult taas välja. Moslemite viiman kants, Grenada linn. langes alles 1492.a. Kuna ülikatoliiklikud ja usufanaatilised kuninganna Isabella ning kuningas Fernando kehtestasid kogu oma maal inkvisitsooni ja väärusuliste ahistamise, siis lahkus enamik maure sellelt maalt, läksid tagasi Aafrikase.
Nüüd, nagu näib, on alanud ńende poolne uus sissetung ning vallutusrettk. Võtmaks tagasi maid, mis kunagi tuhande aasta ees nende esiisadele kuulusid. Millise terminiga seda perioodi nüüd nimetada?
K
!!!/ 1. oktoober 2018, 12:22
Kui võtsid vasu, eks siis jätku ka endale. Toitku ise, aga ärgu saaku mujale Euroopasse, teisele kaela

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee