Bauhof | Sisuturundus

HÄID NIPPE: ole ise oma kodu kujundaja 

Bauhof, 1. oktoober 2018, 21:17
Foto:
Moodne linnaaiandus omab mitmeid erinevaid definitsioone ja dimensioone, alustades linnaruumist laiemalt lõpetades ürtidega Sinu köögi aknalaual. Linnaaiandusel on aga ka palju lihtsam ning praktilisem väljund ning kutsume kõiki üles linnaaiandusega algust tegema, tuues lihtsalt taimed enda elukeskkonda. Usume, et igaüks võib olla ise oma kodu kujundaja ja aitame Sul leida oma stiili ja taimed, mis sobivad ka mitte (eriti) valgustatud ruumi, millised on taimed, millega nii-öelda alustada ehk hard to kill ning taimed, mis armastavad niiskust, taimed, mis puhastavad õhku jne. Lisaks taimedele aitavad kodu lõplikult viimistleda stiiliga kokku sobivad

Foto:

Kui värvid, keraamilised plaadid ja tapeedid on valitud (neid saad mõnusalt kokku sobitada Bauhofi Toadisaineri abiga), jääb üle enda stiili rõhutada taimede ning aksessuaaridega enda kodus või kontoris. Loo oma stiil ja ole ise oma kodu kujundaja. Bauhofi meisterlikust valikust leiad endale kõik vajaliku. Siin on Sulle 5 nippi, millest alustada:

1. Taimed ja kunstlilled;
2. Lillepotid, -vaasid ja potiümbrised;
3. Vaibad, padjad, pleedid, kardinad ning muud tekstiilid;
4. Küünlad ja korvid;
5. Peeglid ja teised sisustuselemendid.

Foto:

Klassikaline romantika – kuldne, punane ja must, lopsakad mustrid ning romantilised roosimustrid. Vali endale roosid, orhideed ja kuukingad, mis armastavad valgust ning toovad positiivset energiat nii koju kui miks mitte ka kontorisse. Orhideedele sobivad potid, tugikepid ning mullad ja väetised aitavad taimedel õitsemisaega pikendada ning lopsakust säilitada.

Kui kardad, et orhideede eest hoolitsemine on keeruline, saad kauni silmailu koju tuua ka kunstlilledega. Romantilise stiili juurde sobivad kindlasti ka ornamentraamis suured peeglid ja meelepärased sobivais toonis küünlad ja mustrilised vaibad.

Loe edasi teistest stiilidest Bauhofi Aiaparadiisist.

Foto:

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee