Horoskoop | Eriline

PÄEVAHOROSKOOP: reede, 5. oktoober 

Astroloog Maria Angel, 4. oktoober 2018, 22:22
 PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär

21. märts – 19. aprill

Satud olukordadesse, kus kisub vaidluseks ja võtad kergesti tuld. Isegi juhul, kui sa asjasse ei puutu, lased end võõrasse sõnasõtta kaasa tõmmata.

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Kui tundub, et hakkab viltu vedama, tasub mõtetes ajas tagasi minna ja analüüsida varem tehtud käike. Võimalik, et on vaja veidike vigade parandust teha.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Sind võib vallata isu mööda poode kapata, mis kipub lõppema sellega, et ostad endale kokku hulga ilusaid, ent mitte just kõige praktilisemaid asju.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Sulle tundub, et asjad ei edene nii kiiresti, nagu peaks, sest teiste tegutsemistempo on sinu omast aeglasem. Proovi selle pärast mitte ärrituda, hoidu teisi tagant kiirustamast.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Midagi ei saa ümber korraldada emotsiooni ajel – su käigud peavad olema läbi mõeldud ja põhjendatud. Neid planeerides tuleb arvestada ka varasemate kogemustega.

Neitsi

23. august – 22. september

Päev, mil sul on küllaltki lihtne oma seisukohti teistele vastuvõetavaks teha. Oskad omi mõtteid osavalt sõnadesse panna, väljendad end selgelt ja arusaadavalt.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Esmatähtis on see, et sa poleks üksi – ümbritse end heade kaaslaste ringiga. Su mõtted võivad olla kuitahes head, ent need ei vii kuhugi, kui sa neid vaid omaette mõlgutad.

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Veenuse retrograadne liikumine paneb analüüsima oma armuasju ja väärtushinnanguid. Taas võivad esile tõusta suhteprobleemid, ka vanad armsamad võivad ellu tagasi pöörduda.

Ambur

22. november – 21. detsember

Kui saad, võta ette välisreis või tee üks tuur siinsamas kodumail. Huvitavaid elamusi toob ringi liikumine, uute paikade nägemine ning tutvuste sõlmimine sulle igal juhul.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kipud sekkuma asjusse, millesse sa ei puutu, tahad muuta seda, milleks sul pole õigust või millest lihtsalt jõud üle ei käi. Püüa rahulikumalt võtta.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Nüüd võivad üllatuslikult avaneda uksed, mis varem suletuna näisid. See võib tähendada tähelepanu avaldamist vastassoolise poolt, kes enne sinu vastu külm oli.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Ühest küljest pead suutma uutes olukordades rahulikuks jääda ja selge mõistus säilitada, teisalt aga tuleb sul kiiresti reageerida, et mitte võimalusi käest libiseda lasta.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Kaalud! Algaval aastaringil õnnestuvad hästi töö- ja äriasjad, eriti juhul, kui su tegevus on kuidagi kultuuri või loominguga seotud. Keegi hea lapsepõlvesõber võib pärast pikka eemalolekut su ellu tagasi tulla ja taas lähedaseks saada. Nostalgilisi meeleolusid võib  tihti ette tulla, mõtted kisuvad mineviku radadele.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee