Laadin videot...
1
foto
TUNNIKONTROLL TSIKKIDELE: kes "Padjaklubi" peategelastest mäletab seriaali eelmiseid hooaegu kõige paremini? (Jürgen Niit)

Seriaal "Padjaklubi" läks sel sügisel eetrisse kümnenda hooajaga ning ühtlasi täitub seriaali algusest üsna pea viis aastat. Selle puhul koostasime "Padjaklubi" tsikkidele keerulise tunnikontrolli, et näha, kui palju on seriaali sündmustest meeles peategelastel endil.

Käisime kaameraga "Padjaklubi" võttepäeval Grete Kleinil, Kertu Moppelil, Katariina Ratasepal ja Kristel Aaslaiul külas ning esitasime neile sarja stsenaristi Martin Alguse poolt koostatud keerulised küsimused sarja eelnevate hooaegade kohta.

Vaata videost, kui palju naised oma seriaali kohta mäletavad ning kes võistluse võitis!

"Padjaklubi" peategelased Kristel Aaslaid, Kertu Moppel, Katariina Ratasepp ja Grete Klein (Jürgen Niit)

Jaga artiklit

5 kommentaari

J
juhuslik vaataja  /   10:32, 29. sept 2018
Mingit arengut on näha. Kaks osa on kirjutatud teistest ette, hästi on aga ära näidatud noore ilusa naise probleemid töö otsimisel ja töötegemisel,kus alandused ja ligiajamised. Kuidas ta end suudab-ei suuda kaitsta. Teine on töö,kus vaja jõudu ja mehelikku mõtlemist, sealjuures jääda ausaks. Asjal on tuum olemas, ka emmekene, kes läheb kaasa eluvooluga, saamata suureks. Aruaamatuks aga jääb tüütuks muutunud kädistaja, näitlejanna on tugev aga roll on nõrk.Ajaviitesari.
V
vaataja  /   20:52, 28. sept 2018
õudne ülemängimine ja kisa. Ilmselt on tütarlaste omavaheline suhtlemine meelega nii üle forsseeritud, kuid see pidev kisa, eriti Kristina kriiskav lõugamine on ikka täiesti talumatu.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis