Eesti uudised

Aktivistid on linnavõimude suhtes kriitilised

Segane infopäev: kohtlajärvelased ei saanud aimu, kas linn saab haisuvabaks

Asso Ladva, 28. september 2018, 19:59

5 KOMMENTAARI

J
???/ 30. september 2018, 09:30
Ja kustkohast see hais siis lõpuks tuleb? Kas see pole siiski mitte nende endi toodetud solk, mis sedasi haiseb? See et seadmed haisevad on ikka omaaegse planeerimise ning ehitamise viga. ju ei olnud tol ajal kõike korralikult läbi mõeldud ega arvesse võetud.
Probleem on ilmselt suur ja lahendus oleks kauge ning kallis. Uue seadmed või vanade renoveerimine ning ümbrehitus. Too nimetatud petitsioon on seetõttu suuresti populistlik ja ei ole setõttu ka kiiresu täidetav. Täpselt sama edukalt võiks püstitada vastuloosungi, et ärge tehke enam solki ega s###a juurde. Mis oleks muidugi absurd.
k
Kohtla-järve / 29. september 2018, 19:02
Haiseb korruptsiooni ja kriminaalidele ja sulide ja kesikute järgi. Kahtlen, et Kohtla-järve haisuvabaks saab,hiljuti mingi linna nõunik just tegeles kindlustus pettusega, ei imesta, kui ta ametis jätkab, sest ega nad omasugustest ei loobu.
i
idavirulane/ 30. september 2018, 09:33
Kohtla-Järve linnaisad ei ole juba vähemasti tosin aastat saanud korda teha oma linna sissesõitu - Kalevi tänavat. See "lainetab" ja on auklik. Nagukaameli selg. Aga see on linna esimene visiitkaart ning mulje, kui keegi Tallinn-Narva maanteelt linna sisse pöörab.
v
Väike lohutus/ 29. september 2018, 01:08
Varsti ei ole teie ainukesed. EST_FOR otsib pesapaika.
k
Kaidi Kõrts/ 28. september 2018, 20:56
Kohtla-Järvel on praegu kakahais.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee