Sisuturundus

Kirsi kodu – turvaline elukeskkond pealinna lähedal roheluses 

Kirsi kodu | VIDEO: Martin Ahven, 17. oktoober 2018, 10:19
Ajal, mil Tallinna korterite kinnisvara hinnaindeks püstitab uusi rekordeid, on just linnalähedane ridaelamu ideaalne investeering nii mugavuse, taskukohasuse kui tulevikuperspektiivi seisukohast.

Ridaelamu on suurepärane kompromiss korteri ja maja vahel, kuna pakub kortermajast privaatsemat eluaset, kuis millega samas ei kaasne majaga hooldamisega sarnaseid kohustusi. Kui lisada siia soodsale ruutmeetrihinnale ka hea asukoht, siis saamegi suurepärase kombinatsiooni.

Just taolist kombinatsiooni pakuvad Jüri alevikus Kirsi teele rajatud ridaelamud. Tegemist on kohaga, kus saab hõlpsasti sõita Tallinnasse või Jürisse, kus on olemas kogu eluks vajalik taristu nagu Jüri spordihoone, Jüri gümnaasium, Järveküla kool ja Peetri lasteaed-põhikool. Elamurajooni vahetus läheduses on olemas erinevad poed, ühistranspordipeatused ja meelelahutuskeskused.

Foto: Sergei Zjuganov

Teisalt on tegemist privaatse ja rahuliku piirkonnaga, kus saab tööpäeva lõpus või nädalavahetusel lõõgastuda.

Kirsi tee asum  - ruumikad ridaelamuboksid

Kui tavaliselt on müügis ridaelamuboksid suurusega 110-130 m2, siis Kirsi teel on ootavad uusi elanikke sama hinnaga 151 ruutmeetri suurused ridaelamuboksid, mille boonuseks on oma isiklik aed, terrass ja kaks parkimiskohta.

Majaosa ise paikneb privaatsel ja vaiksel tupiktänaval. Hooviosa on kenasti hooldatud ja haljastatud. Naabrite pilkude eest pakub privaatsust kõrge elupuuhekk, murukate on hooldatud ja korras. Kinnistu on piiratud aiaga ja sissesõit hoovi puldist avatava värava kaudu.

Foto: Sergei Zjuganov

Kuue ridaelamuboksiga elamu on ehitatud väikeblokkidest, soojustatud ja välisviimistluses on kasutatud krohvi. Et oleks hõlbus ja lihtne elada, siis on moodustatud korteriomandid ja hooviala notariaalne kasutuskord. Naabrite vahele on lubatud ehitada kuni 1,5 meetri kõrgune aed. Ühest küljest tagab see mõnusa omaette olemise, kuid teisalt on naabrid kõrval olemas.

Läbimõeldud planeeringuga majaosa esimesel korrusel paiknevad sisseehitatud garderoobikapiga esik, millest sujuvalt edasi liikudes pääseb avatud planeeringuga elutuppa ja kööki. Elutoast avaneb uks hoovi- poolsele päikselisele terrassile. Avar terrass avaneb päevapäikesele – see loob mõnusa ajaveetmise koha soojemal perioodil. Teisel korrusel on kolm magamistuba. Suuremas magamistoas on eraldi sissepääsuga suur garderoobiruum ja trepihallist pääseb nii vannituppa kui kõikidesse magamistubadesse.

Foto: Sergei Zjuganov

Linnast väljas, kuid ometi lähedal

Kuna äärelinnastumine on meil jätkuvaks trendiks, kolitakse siiski järjest enam linnast eemale, et vaikuses ja roheluses asuvat kodu, sealhulgas ridaelamuboksi soetada. Kui varem nimetati linnast väljas olevad elamurajoone kohati ka halvustavalt „põllupealseteks arendusteks,“ siis täna hinnatakse neid kui korraliku taristuga terviklahendusi. Uuematel ridaelamutel on ökonoomsed küttelahendused ning mõistlikud remondi- ja hoolduskulud.

Seega kui majaost osutub liiga kalliks, siis võib ridaelamu olla väljapääs, mida näiteks Kirsikodu puhul õnnestub osta koguni korteri hinnaga.

Tekkis huvi? Uudista lähemalt SIIT 

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee