Eesti uudised

Tamsalu vanapaar jätkab võitlust petturite saagiks langenud raha eest  

ETTEVAATUST! Soome libekeel pettis vanainimestelt välja tuhandeid eurosid, siis veel tuhandeid ja nad maksavad siiani (53)

Juhan Haravee, 27. september 2018, 21:25
PETETUD: Ahto loodab, et õiglus pole veel ilmast kadunud. Malle nii optimistlik ei ole. Kellel on õigus? Foto: Robin Roots
Vanaduspõlve huvitavamaks muuta soovinud vanapaar läks kaks korda libekeelsete puhkuseosakute müüjate õnge ja kaotas oma säästudest tuhandeid eurosid. Abi pole neil  loota kelleltki.   

Pensionärid Ahto (81) ja Malle (75) elavad Tamsalus. Neil on kena kodu ja pealtnäha ei häiri rahuliku vanaduspõlve pidamist miski. Ometi rikub nende idülli üks regulaarselt laekuv arve, mis saadetakse teele Soomest ning mis vanapaarile üht aastatagust tüssatasaamist ikka ja jälle meelde tuletab. Ahto ja Malle on haritud inimesed ja neil on siiamaani raske mõista, kuidas suutsid libekeelsed tegelased neid koguni kaks korda alatult ümber sõrme mässida.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

12. november 2018, 21:40
Peen suli või tõesti hädas inimene? Internet kubiseb petturite abipalvetest
9. märts 2015, 07:00
Kalli puhkuseosaku ostuga lõksu langenud vanaproua: mul ei ole enam nüüd matuserahagi
24. mai 2014, 07:00
Holiday Club lõpetas pealesunnitud puhkuseosakute lepingu vanapaariga
23. mai 2014, 07:00
Teist korda samas lõksus – puhkuseosakute müüja terroriseerib petetud pensionäripaari

53 KOMMENTAARI

h
Hillart 13. jaanuar 2019, 17:55
Jah, viin on ikka üks kindel kapitali investeerimise koht. Veame aga Lätist endale saraaluse viinapudeleid täis, ja siis on teada, et need juba väärtust ei kaota.
h
Hillart 13. jaanuar 2019, 17:53
Vaat, nii ongi. Riigil on vägivalla ja röövimise monopol. Siis oleks ju püsti jama lahti, kui igale persoonile anda röövimise õigus. See ei läheks kohe mitte.
Loe kõiki (53)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee