Paavst tuli ja kuulutas rahu ning armastuse sõnumit, ent meie pöörasime ikkagi tülli. (Tiina Kõrtsini)

„Teine tase“ on iganädalane videomängusaade, kus vaadeldakse värskelt ilmunud teoseid, arutatakse viimase nädala tähtsamate uudiste üle ning sukeldutakse ka teemadesse, mis jäävad mängutööstusest väljapoole.

Kõnealune episood oli Martini, Ragnari, Steni ja Allani jaoks ääretult emotsionaalne. Paavsti külaskäik halvas Tallinna liikluse ning valmistas neile sellega stressi, Telltale Gamesi ootamatu sulgemine tekitas aga kuhjaga kurbust. Emotsioonid keesid üle ning nii asutigi viimasel pooltunnil küsimustele vastates enda vastuseid tuliselt kaitsma!

Vaata ka „The Walking Dead: The Final Season“ teise episoodi treilerit.

Jaga artiklit

2 kommentaari

A
Andres  /   11:18, 27. sept 2018
Püha is(s)nd nõuab kristlastelt geide ees vabandamist. PÜHA P.E.D.E.R.A.S.T.I.A tuuakse maale, mitte tule ja mõõgaga vaid meie kohtuvõimu abiga
M
mmm  /   10:23, 27. sept 2018
Peale paavsti missat tekkis kõige suurem ummik sellest, et Vabaduse väljaku trammipeatuse juures juhtus liiklusõnnetus, kus mingi tumbaumba sõitis oma väikse plekihunnikuga oma peegli sodiks vastu ühistransporti. Olukord lahenes alles peale mitmekümne minutilist ootamist kuni kohale jõudis politseipatrull, kes ütles, et ta oma risu eest koristaks ja tee vabastaks.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis