Krimi

Täiendatud kl. 17.45. Lisatud pealtnägija tunnistus!

Politsei otsib Tartus lapsele otsa sõitnud ratturit, laps murdis mõlemad sääreluud! (25)

Ohtuleht.ee, 26. september 2018 16:46
Foto: TEET MALSROOS
Täna kella 15.30 paiku juhtus Tartus Võru tänaval maja nr 2 juures ülekäigurajal avarii.

Esialgsetel andmetel hakkas 10-aastane laps sõiduteed ületama, kus põrkas kokku jalgratturiga. Laps kukkus ja murdis mõlema jala sääreluud, jalgrattur sõitis sündmuskohalt peatumata edasi. Võimalik, et õnnetus jäi ratturile märkamata, kuivõrd muul juhul on raske seletada, miks ta lapse abitusse seisundisse jätnuks.

Politsei palub jalgratturil ise korrakaitsjatega üksikasjade selgitamiseks esimesel võimalusel ühendust võtta. Ühtlasi otsib politsei tunnistajaid, kes seda vahejuhtumit pealt juhtusid nägema. Abistavat infot oodatakse telefonil 730 8814 või 112.

Politseiga ühendust võtnud tunnistaja kirjeldas, et avariis osalenud jalgrattur oli umbes sama noor poisslaps kui kokkupõrkes viga saanud 10-aastane tüdruk.

Praegustel andmetel oli jalgrattal sõitnud poiss juhtunust väga ehmunud ning seetõttu ilmselt kiirelt ka suurest ehmatusest lahkus.

Kui keegi lapsevanematest vähegi kahtleb, et õnnetuses võis osaleda nende poeg, tuleks sellest juhtumist kohe lapsega püüda rääkida: ennekõike last rahustada ja öelda, et tegu oli õnnetusega - kõik saab korda.

Ühtlasi soovib politsei jätkuvalt, et lapsevanemad, kes arvavad, et õnnetuses võis osaleda nende laps, võtaks politseiga asjaolude selgitamiseks ühendust.

Samal teemal

28.08.2018
VIDEO | Ei põgenenudki sündmuskohalt, otse vastupidi! Tartus tüdrukule otsa sõitnud poiss käitus väga hoolivalt
27.08.2018
Möödunud ööpäeval sai liikluses viga kolm inimest