ÕL TV | Õhtuleht

SEPTEMBER VIDEOS | Nõid näitas kummitust, Õhtulehe mehed põrutasid elektrisõidukitel Rakverre, Sodiaagis peeti särtsakat simmanit (3)

Toimetas Geidi Raud, 30. september 2018 11:00
"Ärata mind üles, kui september lõpeb," laulab Green Day. Noh nüüd on siis äratus! Pühime silmad unepurust puhtaks ja vaatame otsa Õhtulehe videotoimetuse septembrikuu parimatele töödele. 

Kuu kõige vaevanõudvam ja väljakutsuvam videolugu sündis sellest, kui Õhtulehe töötajad Margus Järv, Jarmo Jagomägi ja Jörgen Norkroos ühel varahommikul Tallinnast Rakverre sõitsid. Seda elektrirula, -tõukeratta ja -jalgrattaga. 

Foto: Robin Roots

Anu Saagimi ja Sirje Presnali hittsaates "Puuduta mind" oli külaliseks nõiateaduste doktorant (!!!) Liina Velsker, kes rääkis saate jooksul mitmest põnevast kohtumisest vaimuga. Üks tiris ta lausa keldrisse ja lasi end pildistada.

Kummitus! Foto: Erakogu

Möödunud kuu üks omapärasemaid pidusid peeti ülikoolilinna meelelahutusasutuses nimega Sodiaak. Suvelõpu simmaniks olid Tartu keldribaari kokku tulnud sellised rahvalemmikud nagu Hillar Kohv, Popstaar Raits ja – kae imet! – ka Kasatšoki-Jüri. Nalja sai rohkem kui rubla eest.

Foto: Aldo Luud

Vaata kuud kokkuvõtvast videost, mida humoorikat ja ägedat meie videograafid veel üles tähendasid!

Samal teemal

31.07.2018
AUGUST VIDEOS | Anu Saagim Terminaatori kitarristi aluspükste kallal, purjus ükssarved Weekendil ja slackliner Tallinna kohal
31.06.2018
JUULI VIDEOS | Pisarad hommikusöögisaates, kuumad rannakehad surfilaudadel ja topless-päevitajate otsingud!