Sisuturundus

Hooaeg algab – rehvid ja veljed korda! 

onlinerehvid.ee, 26. september 2018, 13:37
Foto: onlinerehvid.ee
Nii autodele kui ka autoomanikele algab aasta väljakutsete rohkem aeg - sügis ja talv. Samas pole saladus, et turvalise sõitmise võti peitub lisaks oskustele ka kvaliteetsetes rehvides ja velgedes. Kui aga auto veljed on juba räsitud, siis kas tuleb osta uued või piisab vanade taastamisest?

Kiire ja ühene vastus oleks, et paljudel juhtudel piisab vanade velgede taastamisest. Esiteks on see keskkonnasõbralikum ja teiseks annab autoomaniku rahakotile tuntava säästu. Üks võimalus velgede taastamisel on velgede pulbervärvimine ning velgede taastamisega tegeleva onlinerehvid.ee juhi Rasmus Lipsoni sõnul ongi pulbervärvimise eelisteks detailile kantav tugev värvikiht ning vastupidavus.

“Pulbervärv ise on lahustitevaba pulbriline segu, mis koosneb vaigust, kõvendist, värvipigmendist, täiteainetest ja lisanditest. Värvimisel pihustatakse pulber elektristaatilise värvipüstoliga ning seejärel kuumutatakse ahjus 180 kraadi juures 20 minutit. Peale jahtumist on värv metalli külge paakunud ning värvikiht on saavutanud lõpliku tugevuse,” selgitas ta värvimise tehnikat.

Parima pulbervärvi kvaliteedi eelduseks on korralik pinna eeltöötlus ning enne detaili pulbervärvimist puhastakse veljed roostest, õlidest ja šlakikihist.

Onlinerehvid.ee kasutab detailide eelnevaks puhastamiseks kuivliiva- ja klaaskuulpritsi, kus abrasiivi ja suruõhu abil eemaldatakse pinnalt rooste ja vana värv.

“Kui detaili pind on eelnevalt puhastatud liiva- või klaaskuulpritsiga, siis saavutatakse pinnakareduse profiil, mis tagab kordades tugevama nakkepinna,” selgitas Rasmus Lipson.

Oluline õige rehvide valik

Sõiduturvalisuse seisukohalt on ülioluline ka õige rehvivalik ning siinkohal soovitab Rasmus Lipson küsida nõu spetsialistidelt.

“Võin julgelt öelda, et kliendid saavad meie juures professionaalselt abi ja kui hetkel pole rahalisi vahendeid turvalistesse sõitu investeerimiseks, siis meie juures saab velgi taastada ja ka rehve osta Liisi järelmaksu abil,” lisas ta.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee