Sisuturundus

Luksuslik kinnisvara merelist elustiili väärtustavale inimesele 

Merko Ehitus, 5. oktoober 2018, 09:56
 https://droonifotod.kirss.ee/
Tõeliselt luksuslikuks kinnisvaraks peetav Noblessneri Kodusadam Tallinna kesklinnas on neljast kortermajast koosnev tervik, kus kaasaegne arhitektuur ja väärikas ajalugu moodustavad täiusliku elu- ja ärikeskkonna. See on koht, mis pakub silmailu nii oma kortermajade kui avaliku ruumi näol. Ka müük on tänaseks hästi sujunud – 198 loodud korterist on alles kõigest 33.

Arenev piirkond. Kogu Noblessneri sadamalinnak on läbi elamas oma taassündi ning siia kolijatel on võimalus saada osa haruldasest arenguloost. Koos esimese kortermaja kerkimisega uuenes sadamakai, jahtklubi ja Valukoda. Uude elu- ja ärikeskkonda lisandub järjest põnevaid ettevõtteid, restorane ning vaba aja veetmise võimalusi. Linna perspektiivseim asum ja Noblessneri noobel kodu on parim valik nii aktiivse elustiiliga linnainimesele kui rahu ja terviklikku elukeskkonda armastavale perekonnale.

Ideaalne asukoht. Uusarendus ei asu mitte linnale lähedal, vaid linnas. Noblessneri sadamalinnakusse kerkinud elamukompleks asub maalilise Tallinna lahe kaldal Noblessneri jahisadama, Lennusadama ja Kalamaja kõrval. Kodusadam on Tallinna vana- ja kesklinnale niivõrd lähedal, et puudub otsene vajadus autot maa-alusest garaažist välja tuuagi. Läbi Kalamaja roheluse jõuab kesklinna loetud minutitega, olgu valitud mõnus jalutuskäik või hoogsam jalgrattasõit.

 MARIS TOMBA

Elu roheluses. Asukoht on ainulaadne, sest siin oled vana- ja kesklinnale lähedal ning samas ümbritsetud rohketest looduskaunitest paikadest. Uue kodu kõrval asuv Kalamaja park pakub suurepäraseid võimalusi virgutavaks hommikujooksuks või õhtuse pikniku pidamiseks. Läheduses leidub kauneid merega piirnevaid rannaribasid lõõgastavaks jalutuskäiguks või puhkehetkeks peale kiiret argipäeva.

Kultuur käeulatuses. Vaatamisväärsusi ning kultuurisündmusi leiab kõikjalt enda ümber - vahetus läheduses asuvad Lennusadam ja Kultuurikatel on viimase aja linna populaarseimateks kultuuriürituste toimumispaikadeks. Uue kodu kõrval asuv peatselt uuenduskuuri läbiv Noblessneri Valukoda on juba tuntud kui väärikas klassikalise muusika esituspaik. Teatrilembesele Kodusadama elanikule pakub elamusi Salme kultuurikeskus, kus teatriõhtuid võib nautida vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel kasvõi mitmel korral nädalas.

 https://droonifotod.kirss.ee/

Kodusadama gurmee. Arenevasse Kalamaja piirkonda on viimastel aastatel kolinud linna parimad restoranid ja kohvikud. Siinset linnalähedast hipsterlikku atmosfääri ja hubast miljööd väärtustavad nii noored ettevõtjad kui teised öko- ja gurmeetoitude ning hea seltskonna nautijad. Telliskivi Loomelinnak oma kohvikutega on juba saanud üheks populaarseimaks kunsti- ja maitseelamuste koondpaigaks. Ent Noblessneri Kodusadamasse on kolimas veel mitmeid uusi restorane – soe vastuvõtt ja gurmeelikud maitsed tervitavad sind otse koduhoovis mereäärsel terrassil. Hiljuti avas Noblessneri Sadamalinnakus uksed tõelisi maitseelamusi pakkuv restoran 180°. Tegemist on Michelini tärniga pärjatud Matthias Dietheri ja tema pühendunud meeskonna loominguga. 

Merelähedus. Kodusadama merepoolseim maja kerkib vahetult mere servale, vaid 7 meetri kaugusele lainetest. Seega on sinu uus kodu Eesti kõige mereäärsem kortermaja, kus kardinaid sasib soe suvetuul ning sügisene meri pakub meeliköitvaid vaatemänge, võrratu päikeseloojang kostitab igal aastaajal. Eriti vahetult saab merd nautida kaiäärses kohvikus ning rajataval promenaadil.

Väärika ja põneva ajalooga paigas laius kunagi Noblessneri sadam, mis täna on vormunud kaasaegseks jahisadamaks. Oma jahi või purjeka saab parkida otse päris oma Kodusadamasse ja sellega mis tahes hetkel lahele seilata. 

 https://droonifotod.kirss.ee/

Turvalisus autovabas keskkonnas. Et Kodusadama sisehoovides ja Krusensterni väljakul oleks nii suurtel kui väikestel elanikel mõnus ja turvaline aega veeta, on kogu kvartali mootorsõidukite liiklus suunatud maa alla. Selle tulemusel saab jalutada, sportida, einestada või lihtsalt aega veeta tõeliselt euroopalikus autovabas keskkonnas.

Tekkis huvi? Vaata täpsemalt SIIT!

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee