Sisuturundus

Parima kodu oma perele leiad Uus-Veerennist 

Merko Ehitus, 5. oktoober 2018, 09:55
 
Kuigi äärelinnades käib jätkuvalt usin ehitustegevus, on Merko kinnisvaraarenduste turundusjuhi Merlyn Viiliku sõnul viimastel aastatel süvenemas trend, kus inimesed ei taha enam logistikale liialt aega kulutada ja seetõttu eelistatakse elada hoopis kesklinnas.

Merko ongi loomas peresõbralikku Uus-Veerenni uusarendust, mille esimene etapp valmib 2019. aastal. Juba praegu on 137 korterist broneeritud 100 ja järgneva 10-15 aasta jooksul on Merkol plaanis piirkonda rajada umbes 1300 uut korterit.

"Paljud inimesed on viimastel aastatel hakanud oma linna ääres asuvaid eramuid müüma, et kolida kesklinna uude ja arenevasse rohelisse piirkonda. Tänaseni on Uus-Veerenni asum olnud kesklinna kohta üks vaiksemaid piirkondi, kuid peatselt anname sellele uue elu. Samas on oluline toonitada, et kortermaju ehitades mõtleme eelkõige elukeskkonna kvaliteedile, et see oleks inimsõbralik, majade vahel oleks piisavalt ruumi, haljastatud sisehoove, parke ning puhke- ja mängualasid," rääkis ta.

Miks valida just Uus-Veerenni?

Park-linnaosa logistiliselt ideaalses paigas. Uus-Veerenni on Tallinna kesklinna suurim terviklik elamuarenduse ala. See paikneb rahulikus ja privaatses Veerenni asumis ning on logistiliselt ideaalses asukohas, olles vaid tuhande sammu kaugusel vanalinnast. Samuti on Uus-Veerennil hea ühendus ühistranspordiga ning auto või rattaga on kerge ligipääs Veerenni, Vana-Lõuna ning Tehnika tänavalt. Läheduses asuvad nii toidupoed kui ka koolid, neist lähimad kõigest viieminutilise jalutuskäigu kaugusel. Paar minutit pikem jalutuskäik viib juba paljude kesklinna poodide ja haridusasutusteni. Pere pisemate jaoks luuakse Uus-Veerenni asumisse täiesti uus lasteaed.

 

Arhitektuur. Arhitektide eesmärgiks on olnud uue omanäolise linnakvartali kujundamine nii, et see jääks kaunistama ja täiendama vana Veerenni asumit pikkade dekaadide vältel. Hooneid iseloomustab läbimõeldud, kohaspetsiifikale vastav ning tulevasele elanikule mõeldud ajas vastupidav arhitektuur. Arhitektid on soovinud rajada moevooludest sõltumatut, kuid kaasaegnet elukeskkonda. Kombineerides traditsioonilist viilkatusega hoonetüüpi ja tänapäevaseid kujundusvõtteid on Veerenni tänava äärde kavandatud miljöösse sobiv väikehoonestus, mis muutub ja kasvab kvartali taamal asuvate 6-korruseliste kortermajade suunas. 

Parkimine on viidud maa alla ning selle tulemusel saab jalutada, mängida või lihtsalt aega veeta tõeliselt hubases elukeskkonnas.

Valikuvõimalus. Kuigi Merko turundusjuhi Merlyn Viiliku sõnul on peaasjalikult Uus-Veerennisse korteri soetanud perekonnad, leidub valikuvõimalust kõigile. Sobiva kodu leiab siit nii väiksema linnakorteri otsija kui ka isikliku terrassi ja murualaga suurema perekorteri eelistaja. Samuti on võimalik osta äripindu.

Maitsekad ja kvaliteetsed lahendused. Koostöös mitmete arhitektidega kujundatakse kliendi maitsele vastavad eluruumid, siseviimistluse ning haljastatud õue- ja pargialad. 

 

Tark maja. Kõik korterid on üles ehitatud “Targa maja“ põhimõttel, mis tähendab, et korteri sisekliima, läbipääs ja erinevate näitude jälgimine on juhitud läbi automaatika. Korteri standardne “Targa maja“ installatsioon sisaldab kütte juhtimist, ventilatsiooni juhtimist, videofono jälgimist, elektri näitude ning sooja- ja külma vee näitude jälgimist. Kõike eelnevat on võimalik juhtida/jälgida kas korterisiseselt monitorilt või interneti põhiselt.

Privaatne ja poolprivaatne avalik ruum. Väga selge privaatse ja poolprivaatse avaliku ruumi jaotus annab elanikule vajaliku kodutunde, ent pakub ka võimalusi ühisteks koosviibimisteks kvartali sisehoovis.

Veerenni tänavapoolsetes frontides on hoonetel privaatsed eesaiad, mis loovad visuaalselt identiteeti ja silmailu ning toovad tänavapilti rohelist vaheldust. See on puhver isikliku koduruumi ja avaliku tänava vahel. Eesaia iseloomu määrab kasutaja – on see siis kitsalt iluaed või hoopis koht möödujatega suhtlemiseks. Hoonetel on privaatsed tagaaiad, kus asuvad korterite terrassid. Eraaiad on kesksest pargist eraldatud hekkidega. Nende ääres kulgeb sillutatud kõnnitee, mis ühendab kõik erinevad pargiosad.

Park on jaotatud aktiivsemaks (laste mänguala) ja avara muruväljaku ning istumis- ja puhkealadega rahulikumaks osaks. Kahte poolt ühendab keskne varjualune-väliköök. Pargis on koduseid viljapuid, silmailuks õitsvaid põõsaid, noppimiseks sõstraid ja muid koduaiataimi.

 

Suurepärased tervisespordivõimalused. Naudi tervisesporti looduses – Järvevana kergliiklusteed ja Järve männimetsa terviserada on kodulähedaseks sörgiks justkui loodud. Veerenni tänavat ühendab Tehnika tänava ja Järvevana tee kergliiklusteedega turvaline kergliiklustunnel.

Hea elu. Uus-Veerennis on hea elu. Kõik vajalik saab aetud ja võimalused elu nautimiseks ootavad siinsamas.

Tekkis huvi? Vaata täpsemalt SIIT!

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee