Priit Toobal (Robin Roots)

Endine poliitik Priit Toobal teatas sotsiaalmeedias, et ta lahkub Suure-Jaani kultuurimaja direktori kohalt.

Toobal saatis täna Põhja-Sakala vallavanemale sellekohase avalduse ja tema viimane tööpäev Suure-Jaani kultuurimaja direktorina on 31. oktoobril.

"Olen selle otsuse läbi kaalunud ning oluliste inimestega läbi arutanud. Viimased nädalad ei ole olnud kerged ja seda enam olen tänulik kõigile neile, kes erinevatel viisidel toetust avaldanud," seletab Toobal Facebooki postituses. "Lahkumise põhjusi on peamiselt kaks. Üks on kahtlemata tervis ning teine Kildu arendus. Alustasin Kildu ehitust koos äripartneriga, kuid tänaseks olen selle ainuomanik ja vastutaja. Kildu projekt on mulle tähtis ehk tegelikult elutöö ja seda ei käivita üksi praeguse ameti kõrvalt."

"Kõik muud asjad, mis meedias laiali paisatud lähevad mulle loomulikult emotsionaalselt korda (ikkagi inimene), aga ei mõjutanud otsuse langetamist. Nii on! Arvaku näpuga näitajad, mida soovivad," lisab Toobal, kes astus kultuurimaja direktori ametisse tänavu märtsis.

Jaga artiklit

68 kommentaari

J
Juhan.  /   08:24, 26. sept 2018
Vaja suur hüvitis saada ja siis võimalus riigikokku kandideerida.
P
Põnev  /   01:06, 26. sept 2018
Nii palju kui ma aru saan, ei ole Euroopas seadusevastane ei homoseksualism, ei kellegi välja kutsumine, ei teiste samade huvidega inimestega kohtumine, ei majanduslikud tehingud seoses seksiga (kogu heteromaailm töötab põhimõttel "mina sulle, sina mulle"). Nett on täis ennast rendiks pakkuvaid noormehi, vaevalt et "normaalsed" üldse otsapidi sellesse ringi ja Toobali sõbralisti satuks. Pigem peaks küsima, kuidas on lubatud sellised nõiajahid, eraelus nuhkimine, artiklid ja kampaaniad teemal "tema eluviis ei meeldi mulle". Siin peaks riik otsustavalt vahele astuma: KUI ei ole toimunud midagi ebaseaduslikku, siis muutub ebaseaduslikuks selliste teemade käsitlemine vaatevinklist, mille eesmärk on majanduslik kasu. Nii preili Lust kui kollased väljaanded saavad kogu oma sissetuleku vastavaltelt "paljastustelt", kuigi nad ei paljasta tegelikult mitte midagi ebaseaduslikku.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis