Krimi

FOTOD | Politseinikud pidasid kinni mehe, keda kahtlustatakse endise abikaasa tapmises  (21)

Toimetas Silja Ratt, 22. september 2018 15:22
Politsei Jootme külas.Foto: Kaspar Pokk
Täna varahommikul leiti Tapa vallas Jootme küla lähedal asuvast metsast neljapäeval kadunuks jäänud 29-aastase Merje vägivallatunnustega surnukeha. 

Politseinikud pidasid eile veidi enne südaööd kinni naise endise abikaasa, 31-aastase mehe. Mehele esitati kahtlustus tapmises.

Sündmuskohal tööd teinud eksperdi esialgsel hinnangul suri naine kadumise päeval. Rakvere politseijaoskonna juht Tarmo Tammiste ütles, et politseile andsid naise kadumisest teada tema lähedased neljapäeva õhtul kella 18.40 ajal.

Merje. Foto: Politsei

„Merje ei olnud lähedaste sõnul varem ette teatamata lahkunud ja nad hakkasid tema pärast muret tundma. Asusime naist otsima, selgitasime võimalikku liikumissuunda ja positsioneerisime telefoni. Asjaolusid selgitades jõudsime infoni, et tema kadumise tagamaad võivad peituda probleemses lähisuhtes. Ilmnes, et naine üritas katkestada suhteid oma endise abikaasaga. Paraku politseini infot naise ja mehe võimalikust varasemast lähisuhtevägivallast jõudnud ei olnud,“ rääkis Tammiste. „Avaldan siirast kaastunnet naise lähedastele ja soovin jõudu selle äärmiselt kurva ja traagilise sündmusega toime tulemiseks,“ lisas ta. 

 

Tammiste ütles, et politseil ei ole põhjust kahelda Rakvere ega Lääne-Virumaa turvalisuses. „Küll aga tahan öelda, kui oluline on üksteisest hoolimine ja märkamine ühiskonnas. Kui on vägivalla kahtlus, olgu vaimse või füüsilise, siis tuleb sellest teada anda. Kui inimene ise seda teha ei saa või ei oska, tuleb sekkuda kõrvalseisjail,“ sõnas Tammiste. 

Juhtunu kõik täpsemad asjaolud selguvad kriminaalmenetluse käigus.

Samal teemal

30.04.2019
FOTOD | Jootme külas vägivaldselt tapetud naise eksabikaasa astus kohtu ette
08.10.2018
Politsei pidas Kohtla-Järvel kinni fentanüüliäris kahtlustatava mehe
24.09.2018
Tapa valla sotsiaalametnik Jootme tragöödiast: lapsed on hoitud ja see on kõige tähtsam
23.09.2018
Endise abikaasa tapmises kahtlustatav võeti vahi alla

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee