Eesti uudised

KARM, AGA ÕIGLANE: Kohus mõistis eluheidiku oma hoolde võtnud naise tapmises süüdi ja saatis kaheksaks aastaks vangi  (65)

Juhan Haravee, 21. september 2018, 19:10
KURJATEGIJAST OHVER: Svetlana Vilkre (seisab) traagilise lõpuga kooselu sisaldab hoiatust paljudele: kohus ei tarvitse teie läbielatud hirmu ja solvanguid arvesse võtta.       Foto: Tiina Kõrtsini
„Lõin vist igale poole, kuhu juhtus, täpsemalt ei mäleta enam midagi,“ rääkis 58aastane Svetlana Vilkre augusti keskel kohtus, kuidas ta enda hoolde võetud joodikut jalutuskepiga raevunult nüpeldas ja siis veidi rahunenuna tema kõrvale magama heitis. Mees hommikul enam ei ärganud, ja kohus mõistis naise tahtlikus tapmises süüdi. 

Möödunud aasta 17. augusti hilisõhtul tekkinud tülis ründas Svetlana endast paar aastat nooremat Andreid tema enda jalutuskepiga. Naine lõi meest mitu korda pähe, näkku ja ülakehasse. Kui kepp purunes, laskis Svetlana käiku metallpandlaga püksirihma, mis oli samuti mehe oma.

Kõigi Õhtulehes ilmunud artiklite täismahus lugemiseks vajuta:

Samal teemal

23. oktoober 2018, 21:20
Isatapja üle peetakse kohut kinniste uste taga
16. august 2018, 21:22
Hingepõhjani solvunud ja hirmul naine tümitas parasiidist elukaaslase jalutuskepiga surnuks

65 KOMMENTAARI

s
sirja 22. september 2018, 09:45
Mina arvan, et ta tahtis parimat, aga asi läks käest. Tahtis ehk meest õigele teele tagasi pöörata. Ei ole venelannad sugugi kõik südametud...Kui tõesti oli eluheidik, siis on karistus jube ränk. Hea eest saab ikka vastu pead.
p
Priit 22. september 2018, 09:26
Lugesin uuesti pealkirja, "Eluheidik" keegi seletaks lahti nüüd, kas a-sotsiaal või kes ? Jah mul pole tellitud tasulist lugemist !
Loe kõiki (65)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee