Eesti uudised

KARM, AGA ÕIGLANE: Kohus mõistis eluheidiku oma hoolde võtnud naise tapmises süüdi ja saatis kaheksaks aastaks vangi  (65)

Juhan Haravee, 21. september 2018 19:10
KURJATEGIJAST OHVER: Svetlana Vilkre (seisab) traagilise lõpuga kooselu sisaldab hoiatust paljudele: kohus ei tarvitse teie läbielatud hirmu ja solvanguid arvesse võtta.       Foto: Tiina Kõrtsini

„Lõin vist igale poole, kuhu juhtus, täpsemalt ei mäleta enam midagi,“ rääkis 58aastane Svetlana Vilkre augusti keskel kohtus, kuidas ta enda hoolde võetud joodikut jalutuskepiga raevunult nüpeldas ja siis veidi rahunenuna tema kõrvale magama heitis. Mees hommikul enam ei ärganud, ja kohus mõistis naise tahtlikus tapmises süüdi. 

Möödunud aasta 17. augusti hilisõhtul tekkinud tülis ründas Svetlana endast paar aastat nooremat Andreid tema enda jalutuskepiga. Naine lõi meest mitu korda pähe, näkku ja ülakehasse. Kui kepp purunes, laskis Svetlana käiku metallpandlaga püksirihma, mis oli samuti mehe oma.

Svetlanale esitatud süüdistuse järgi suri Andrei talle tekitatud vigastustesse peksupaigas ja mitte rohkem kui kolm tundi hiljem. Lahangul tuvastas ekspert, et mehele on tömbi esemega tekitatud rindkeretrauma koos kahepoolse õhkrinnaga ja roidemurrud, mis põhjustasid ägeda kopsu- ja südamepuudulikkuse.   

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

23.10.2018
Isatapja üle peetakse kohut kinniste uste taga
16.08.2018
Hingepõhjani solvunud ja hirmul naine tümitas parasiidist elukaaslase jalutuskepiga surnuks

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee