Eesti uudised

ÕL VIDEO | Hullunud lillepeksja, roim kotletiletis ja purupurjus rusikakangelased ehk Turvapatrulliga öises Tallinnas (13)

Liis Vaksmann | Video: Liis Vaksmann, Stanislav Moshkov, 21. september 2018 18:18
Turvapatrulliga öises TallinnasFoto: Liis Vaksmann, Stanislav Moshkov

Kella kaheksa ajal õhtul kui väljas hakkab kergelt hämarduma, algab Eriku ja Risto jaoks Paldiski maanteel 12-tunnine patrullvahetus Tallinna kesklinnas. Kuulivestid selga; teenistusrelv Glock kabuuri; gaas, käerauad ja raadiosaatja vööle. Siis istutakse valgesse autosse, et minna vastu öisele nädalavahetusele pealinnas.

Kui Erik Dorohhin on patrullturvatöötaja ametit pidanud üle aasta, on Risto Antonov tema kõrval nagu veteran, kellel seljataga ligi 18 aastat. Mõlemad mehed on saanud kogeda kui näha nii mõndagi. Kaklused, vargused, sissetungid ja sõim on nende igapäevatöö lahutamatu osa, kuid see neid ei heiduta. 

Ollakse reageerimisvalmis nii terve Tatari tänava ulatuses kui valmis reageerima Kopli, Lasnamäe ja kesklinna paanikahäiretele. „Meie piirkonna piiriks on ühel pool Järvevana. Teisalt ulatub see kuni Kristiine keskuseni, Pirita teeni ja lõppeb Sikupilli keskuse juures. Kui aga naaberpiirkonna auto on hõivatud, lähme ka sinna appi,“ selgitab Erik.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

03.10.2018
"N*hhui, te vilgutate!" Politseinikud satuvad iga nädal rünnakute ohvriks
26.09.2018
Vanavarapood hoiatab: ärge ostke kaupa, mis on meie poest varastatud
17.09.2018
NOORTEKAMBAD: turvafirma palkamine maksis Tallinna linnale 16 588 eurot   
05.09.2018
Juhus või mitte? G4S taotleb Nublu kaubamärgi patenteerimist

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee