Poliitika

GRAAFIK | Sotsid hakkavad EKRE-le uuesti järele jõudma

Ohtuleht.ee, 20. september 2018 14:06

94 KOMMENTAARI

m
Mees50+/ 23. september 2018 13:14
Tantsitakse niikaua kui riigikokku saadakse ja siis sülitatakse suure kaarega üle õla.
k
ka leitud/ 23. september 2018 12:08
Üks vana kommunist juba kirjutas kusagil:
Ekre juhid Helme Mart ja Martin on ainukesed selgepilgulised mehed, kes nõuavad rahvaalgatuslikku referendumit Eesti riigi lahkumiseks Euroopa Liidust, seega ka eurost loobumist ja suurte ning vihaste NATO-vastastena, toimuks siis muidugi EUst lahkumise järel NATO vägede väljaviimine Eestist.
Peale Euroopa Liidust väljaastumist ja NATO lahkumist jalutab Venemaa, selle sõna otseses mõttes, jälle nagu 1939. aastal oma vägedega Eestisse, sest NATO vägesid neil enam vastas ju ei ole
ja siis – olemegi selle koleda Brüsseli käpa alt ometigi väljas ja siis oleme järjekordselt selle rikka ja õitsva Venemaa alluvuses.
l
leitud/ 23. september 2018 12:04
Lgp. ekrelased, kes te pooldate sõnavabadust, lubage seda siis kasutada.
1.Kui mälu ei peta,siis kui päevakorras olid sanktsioonid vene vastu, kirjutas M Helme ÕL loo sellest kui möttetud need on, ei möjuvat karvavördki. Kas see on kas.id. vöi möju ag. jutt???
2.Mida köike te pole ennustanud – miljoneid pagulastevoolu Eestisse, vene sissetungi Eestisse, Kreeka väljumist EU-st, euro pankrotti jnr - täielikud prohvetid, aga ei ühtegi vabandust möödapanemise ja rahva hirmutamise eest, aina julgelt ja püstipäi edasi,
kas natukenegi häbi ei ole?
a
Arvamusliider/ 23. september 2018 09:45
kivireha!
Muutuvad lubadused on märk eesmärgist vaid soojale kohale jääda, mitte võidelda "püha eesmärgi"* eest.
* -rahva tulevik
e
Elukutseline Setu/ 23. september 2018 11:50
Valtage palju tahate ja avaldage neid tellitud/makstud "uurimusi". Nendel Sots-liberitel ei ole ja ei tule mingit arvestatavat toetust. Võib veel hoopis s...ti minna ja üldse Riigikogust välja kukkuda. Selle põhjuseks on tegelikest sotsiaal-demokraatlikest väärtustest (tööinimeste huvide - palgad/töötingimused/streigiõigus - edendamine/esindamine) taganemine ja laus lollused valitsuses. Aktsiisid!!! Osinovki alkoholipoliitika! Selline Joseph Goebbelsi stiilis lausvaledele ehitatud propaganda paraku ei päästa.
n
22. september 2018 19:56
Nii nagu Ratas väitis, eriti head tööd Eesti riigi õõnestamisel teeb marksismi-leninismi propagandist-kommunist, praegune ekre diktaator-ebajumal Mart Helme!
n
naljamees/ 23. september 2018 07:45
kirja oskamatu ja alaarenenud jopski heietused !
0
07:45 ekremoded lubavad omadel inetuid sõnu kasutada, teistel aga mitte/ 23. september 2018 12:18
Sinu kommentaar suunati modereerimisele.
"kirja oskamatu"
ja a l a a r e n e n ud e k r e j o.p s k i,
marss kooli!
s
23. september 2018 12:24
Savisaarliku keskerakonna kadumise järel on Helmed ja EKRE juba ammu võtnud üle, mitte ainult Venemaa poolt rahastatud trollivabriku juhtimise, vaid ka oma sõbra Savisaare põhimõtted ja rolli.
Populism, meeletud häältepüüdmised, teiste erakondade ja nende liikmete kohta meeletu laimupropaganda levitamine, enesekiitused, vastandumised, autoritaarsus, süsteemne teisiti- või isemõtlejate väljaviskamised jne – kõik see iseloomustas nii Savisaare Keskerakonda kui ka praegust Helmede tasku- ja pereparteid EKRE-t.
Ja nii nagu lendas Savisaar ja tema kesikud ajaloo prügimäele, nii lendavad peatselt sinna ka helmed koos Ekrega.
j
juga/ 22. september 2018 18:49
Loodetavasti on enamus Eesti inimestest ikka kirjaoskajad. Kui ise käinud-näinud ei ole, siis lugeda ikka võiks osata, mis näiteks Rootsis või Saksamaal tänu sotsidele toimunud on ja toimub.
e
EKRE - LAIAPÕHJALINE LÄÄNEMERE REGIOONI PÕLISRAHVASTE ELLUJÄÄMISE EEST VÕITLEV ERAKOND/ 21. september 2018 12:46
EKRE ainsa suurema mõjujõuga rahvusliku ellujäämise eest seisva laiapõhjalise erakonnana peaks endasse inkorporeerima/looma ka nii sotsiaaldemokraatliku kui ka rohelise sektsiooni - Rohelise Äratuse rahvaliikumise ja organisatsiooni, kes lisaks tervisliku, loodussõbraliku ja vägivallatu majandamise eest seismisele ja selle organiseerimisele võitleks ka Euroopa ning sh Läänemere regiooni ohustatud põlisrahvaste ellujäämise eest, mis impeeriumimeelsete, plutokraatiat teeni(nda)vate ja oligarhide huvide eest seisvate soroslastest eurosotside ja euroroheliste jt impeeriumimeelsete parteide tegevuse agendasse ei kuulu.
e
EKRE - LÄÄNEMERE REGIOONI PÕLISRAHVASTE ELLUJÄÄMISE EEST VÕITLEV ERAKOND/ 21. september 2018 12:51
Sest Eesti rohelised/eurorohelised ei erine oma maailmavaate järgi palju impeeriumimeelsetest eurosotsidest (libasotsidest), kes võitlevad homomultikulti ja plutokraatliku, põlisrahvasteta Euroopa võimalikult kiire ülesehitamise eest. Seismine ohustatud põlisrahvaste ellujäämise eest nende tegevuse agendasse ei kuulu. Tervisliku, loodussõbraliku ja vägivallatu majandamisega Eesti pooldajate arv, seda eriti noorte osas suureneb iga aastaga. Eesti rahvusliku püsimajäämise eest seisva ainukese suurema mõjujõuga partei - Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna liidrid peaksid enda sisse looma/rajama ka tervisliku, loodussõbraliku ja vägivallatu majandamise, ka sotsiaaldemokraatliku sektsiooni. Sest nii EU impeeriumimeelsete roheliste kui ka nn sots.demokraatide (libasotside) poliitilisse agendasse ei kuulu seismine Euroopa ohustatud põlisrahvaste ellujäämise eest, vaid hoopiski võitlus rahvusteta/põlisrahvasteta, ühtse ja eristamatu biomassirahvaga täidetud rahatotalitaristliku/plutokraatliku homomultikulti Euroopa eest. EKRE rahvaparteina (mitte kitsalt nishiparteina) peab oma masendavat vanameelsust suhtumises vägivaldsesse majandamisse/vägivallatööstusesse tunnistama ja tegema kõik selleks, et lisaks rahvusliku püsimajäämise tagamisele võitleks rahvuslik rahvaerakond ka humanistliku, vägivallatu, loodussõbraliku ning tervisliku majandamise ning elulaadi eest! Sest nii impeeriumimeelsed eurorohelised kui ka eurosotsid seda ei tee ja esindavad hoopiski USA-EU oligarhide-plutokraatide-soroste maffiagrupeeringu (diipsteiti) põlisrahvasteta (hästi assimileeritud põlisrahvastega), ühtse ja eristamatu biomassirahvaga täidetud Euroopa ülesehitamise ideed.
r
raske uskuda/ 21. september 2018 11:21
et rahva meelsus on nagu elektri börsipakett, mida siis "maaklerid" püüavad mõjutada ja "tootjad" tihti petta

v
valija/ 21. september 2018 08:53
pilt selge, viimaks sain oma kahtlustele ka kinnitust. Peale savisaare kadumist pildilt on venemaa huvi et seda korralagedust ja eesti löhestamisega tegeleks edasi helmede perepartei. vali ekre ja vöid kindel olla, et astud sammu lähedamale nöuka aega. paljud ekre fännid ja toetajad ju tegelikult ongi kommunismi ajast, kes igatsevad seda taga.
e
21. september 2018 05:40
EKRE -paneb kõigile ära just siis kui õige aeg käes-seega hääletame nende poolt
h
21. september 2018 07:54
Hoidku taevas meid ekrenautide eest
s
see õige aeg on Ekrele tõesti saabumas/ 22. september 2018 19:43
Täpselt nii nagu juhtus selle Eesti riigi vaenlase ja mõjuagendi Savisaare ja tema juhitud keskerakonnaga, toimub peale järgmisi Riigikogu valimisi Eesti riiki õõnestavate ja Kremli ees pugevate Helmede ja Ekre erakonna ühine "poliitsuitsiid".
f
Fakt/ 21. september 2018 00:09
Isamaaliselt mõtleval inimesel puudub Eesti poliitmaastikul tegelikult valik. Eksisteerib vaid üks võimalus, kui tahetakse säilitada lootus, et Eesti jääks Eestiks. Surve muutuda uueks Rootsiks on muidugi tohutu, kuid on veel võimalus sellele multikulti õudusele vastu hakata. Ka eeskujud on olemas. Selleks peab tegema esimese sammu ja see samm tuleb teha märtsis. Kõik muud kaalutlused lihtsalt tuleb kõrvale heita, sest oma rahvast hooliv valitsus on ainus tee. Minu valik on selge, aga teie oma?
e
Eesti kodanik/ 21. september 2018 08:48
soovitan sul sama juttu ka rääkida oma perearstile, kindlasti oskab ta sind suunata öigesse kohta rahvile.
j
JAH/ 20. september 2018 22:33
s
Sm. Koogan/ 20. september 2018 22:20
Sotsid võtke Žirinovski ka kampa
z
Zirinovski/ 21. september 2018 10:37
on ju ekre esimees, käitub nii hüsteeriliselt.
u
20. september 2018 21:53
usun ma jee seda lori.täis tobu on see,kes neid pekki kukkunud punasid veel valib,olgu pealegi libekalast napsilemb tarand tanki lükatud.
a
aju/ 20. september 2018 21:13
peab täiega mädanema kui sotse ihkate.
n
nii on./ 20. september 2018 21:11
tark teab keda valib-loll valib keda teab.
e
EKRE toetus hakkab LANGEMA....!/ 20. september 2018 21:58
SDE toetus KASVAB EKRE arvelt ja EKRE toetus hakkab LANGEMA sotside arvele!
r
RS/ 21. september 2018 09:08
ET valid siis hukatuse Eestile,tolarast.

v
Vandenõu kahtlustaja/ 20. september 2018 20:46
Need graafikud on välja töötatud mõtlemisvõimetute inimeste jaos...
u
Uunu/ 20. september 2018 20:41
sotsialhälvikute tõus on ajutine
v
Vana kommunist/ 20. september 2018 20:29
Sotsid hakkavad jõudma EKRE le järele oli pealkiri. Hakkavad küll jõudma, aga kalmistule. Sotside koht on Maarjamäel filmimuuseumi taga koletistealal teiste Leninite Anveltite Kalininite kõrval.
j
just just, vana kommunist/ 23. september 2018 11:44
sotsid hakkavad juba kalmistul olevale Ekrele järele jõudma. Kalmistult puuduvad veel kesikud.
Puhake rahus!
Ja siis on ka meil Eestimaal teist rahu.
n
nii see on/ 23. september 2018 11:45
sotsid hakkavad juba k a l –m i –st u l olevale Ekrele järele jõudma. K a l mi.s t u l t puuduvad veel kesikud.
Puhake rahus!
Ja siis on ka meil Eestimaal teist rahu.
v
valija/ 20. september 2018 20:20
hakkan toetama parteid-erakonda kes hakkab võitlema riigikogulaste mõtetute hüvitiste ja ,,toetusrahade,, vastu!!
m
mees/ 20. september 2018 20:51
Siis oled küll lühinägelik, sa peaks kaasa aitama kodanikuühiskonna loomisel oma kogukonnas ja kõigepealt jälgima, et sinu omavalitsus täidaks kõik kohustused mis tal on elanike ees. Poliitikud on suured valetajad ja toetada võid ainult kõige rohkem seda parteid, kes eestlust tähtsaks peab ja muulased siit eemale hoiab. Muidugi endiste varaste, nagu reformierakonna tagatuba, kes omale 18a. mõnusa elu igale tippliikmele korraldas, pole vaja hääletada.
k
Kuusik Kaasik/ 20. september 2018 20:02
Kogu sotsidekari on oma arengult nagu III B. Nii tore, et Tarand läks oktoobrilastele klassijuhatajaks. Haritud inimesed valivad EKRE t. Vali Sinagi EKRE.
t
20. september 2018 20:57
Tarand ise ka pärit kirjanike majast , kus oli, on siiani 95% asukatest sotsikommud
a
Aime/ 20. september 2018 19:47
Astusin korraks veebist läbi ja mida on näha. Terve ekre jumaldajate mikroarmee siin toimetamas. Kahju teid vaadata, sest muuks ei kõlba, kui veebi kommentaatoriteks. Ilmselt suurem osas närvilised ja töötud, et aega istuda veebis ja kiruda kõiki. Muuseas täiesti tüüpiline mõnede oma tuttavate seas, kes ekre kummardajad. Istuvad kodus veebis ja kiruvad, tööle neid keegi ei võta ja raha neil alati napib
e
Endla/ 20. september 2018 20:00
ja muidugi marksistid-leninlased teevad tublisti tööd nagu nende ebajumal lenin tegi!
n
22. september 2018 19:54
Nii nagu Ratas väitis, eriti head tööd Eesti riigi õõnestamisel teeb tõesti marksismi-leninismi propagandist-kommunist, praegune ekre diktaator-ebajumal Mart Helme!
k
Kuusik Kaasik/ 20. september 2018 20:16
Vastupidi. EKRE inimesed olid sel ajal tööl, kui küsitlust läbi viidi. Sotsiaalabist vegeteeruvad ja taevamannast unistavad sotsid istuvad kodus ja sõimavadEKRET marksismi-leninismi propagandistideks.
k
kapo/ 21. september 2018 01:34
Mitte ainult sotsiaalabist,vaid ka soojatel riigiametistes istuvad sotsid vegeteerivad ja kohvitavad oma laudade taga,samal ajal kui EKRE inimesed käivad tootval tööl ja ei ela teiste maksudest!!!
e
Edgar/ 22. september 2018 16:20
rahvaliit ju tahtis ka kangesti võimule saada,h-e-lme-de punt ju nende järglased.
k
kusitletu/ 20. september 2018 19:43
Küsitlus ei olnud aus, nagu kirjutasid oma eelistuseks EKRE nii lõpetati küsitlus imelikul põhjusel, ma olevat ületanud kolme minuti piiri. Tean täpselt, et natuke üle kahe minuti. Ning fb selgus, et mina ei olnud ainuke, kelle küsitlus katkestati kui nad eelistasid EKREt nii, et mina ei usu neid protsente sugugi. See on koalitsiooni tellimus, etteantud tulemusega.
a
a/ 21. september 2018 20:43
:D tulgu tehku maa kohtades ka neid küsitlusi. Siis on protsent 70% EKRE kasuks.
e
23. september 2018 11:48
ekrenautide arust on selline küsitlus ainult siis aus, kui Ekre saab 100% st asub esikohal...meganaer
q
qq/ 20. september 2018 19:06
Niisugune graafik on nende jaoks, kes ise ei oska arutleda ega otsustada, vaid mõtlevad: Ohhoo, kui sotsid tõusid, siis on nad ikka väärt, et neid valida. Seega on graafikute tegemine ka osaliselt valimispropaganda.

e
Eestkõnelejast/ 20. september 2018 18:27
kõnetoru sotside pasaveskit edasi ei vii. Teed ainult oma margi täis.
e
ei/ 20. september 2018 18:13
Pensionär ei vali sotse ega kesikuid minu tuttavate ringkonnast.
v
vaene penskar/ 20. september 2018 20:12
mina ei vali kedagi, kõik ühesugused pätid.
s
sotsid/ 20. september 2018 17:47
unistagu edasi,unistuseks see jääbki.
n
naer saalis/ 20. september 2018 18:15
ah, et tarand siis juba tantsibki jenkat ?
m
mürisev aplaus saalis/ 23. september 2018 11:54
Aga helmed tantsivad publikule uhkelt ainult hopakki, trepakki ja kasatsokki.
m
mmm/ 20. september 2018 17:30
Hea naljapult ikka leitud. Või Tarand seisab rahva eest ? Ise hääletas interneti vabaduse hävitamise poolt, et korporatsioonid saaksid veel rohkem raha kokku ahnitseda.
h
heh/ 20. september 2018 17:27
"tõusul" olevad sotsid on populaarsuselt alles neljandad, "langevad" ref, kesk ja ekre aga neist hoopis eespool
u
uss/ 20. september 2018 16:43
EKRE suudaks oma poolehoidjate arvu mitmekordistada kui läheksid tänavatele ning hakkaksid Ungari kaitseks Brüsseli terrori eest rahvalt allkirjasid koguma ning pärast saadaksid kogutud allkirjad nii Euroopa parlamendile kui Ungari valitsusele, et Ungari näeks--Eesti rahvas hindab nende julgust ning Europarlament saaks aru, et nende poolne terror väikese rahvusriigi vastu ei ole aktsepteeritav ka teistes väikeriikides.
t
tjah/ 20. september 2018 19:49
EKRE poolt saadeti Ungari valitsusele toetuskiri, ühtlasi vabandus meie "valitsejate" pugejaliku lömitamise pärast.
i
Indrek2/ 20. september 2018 16:38
Kui valetada, siis juba suurelt
e
ei vali/ 20. september 2018 17:31
sotse, sest anvelt on seal. mõelge - a n v e l t .
n
no ja mis siis/ 20. september 2018 18:23
a
Andres/ 20. september 2018 18:50
Lauristin, Nestor jne... Päris jube nimekiri.
p
21. september 2018 10:27
punaste riigikukutajate punased järglased.
g
geena/ 20. september 2018 15:50
valimistel on näha kes saab kes mitte

j
ja/ 20. september 2018 15:47
ametnikud on rahva teenimiseks mitte vastupidi. Praegu teenib rahvas ametnike.
a
20. september 2018 17:25
ametnik on samuti rahva esindaja
r
20. september 2018 17:26
k
Kommentaar./ 20. september 2018 15:43
o
On usutav küll./ 20. september 2018 15:38
Sotside häälesaaki turgutavad kindalsti aktsiisitõusud ja mustade sissevedu. Seksuaalhälvikute panus ka ja saamegi 99 protsendilise häältesaagi nagu P-Koreas.
m
Maausuline/ 20. september 2018 15:45
Oleks rohkem usutav, kui kõik ekre-t toetavad internetis suured kirjutajad suunduksid Euroopa lõunapiiridele mustade ja araablaste sissevoolu takistama. Kui ekre toetajad ei soovi mustade sissevoolu takistada, siis peate paraku miinuse panema
k
20. september 2018 17:27
kas on oht, et nad hakkavad voolama, sest seni on ainult jalga lasknud
j
juba aastaid/ 20. september 2018 15:15
eestis võidab see kellel on rohkem IT spetsialiste
e
eu/ 20. september 2018 16:21
Pigem võidab see, kellel on valimisserveri tagaukse võti.
Kuid see võtme omanik ei pruugi olla üldse Eestiga seotud - arvatavalt mõne võõrriigi jõuamet!!!
v
Valija/ 20. september 2018 15:03
Ma loodan ,et EKRE valijad ei ole manipuleeritavad ja nende ridadest keegi ei tee Tarandit. Põhimõtetes peitub jõud ja vägi.
e
eestlastest valijad/ 20. september 2018 15:46
Meie ei vali kunagi ekret! Nii rumalad meie ei ole!
v
Valija/ 20. september 2018 16:13
Oma mõtetes võid end teietada , õigekiri selleks põhjust ei anna . Rumalust ei anna varjata !
t
to eestlastest valijad/ 20. september 2018 18:27
Sa oled väga rumal kui valid sotse!
t
to eestlastest valijad/ 20. september 2018 16:28
j
jep/ 20. september 2018 16:34
ekre palgalised ja palgatud võiksid tõesti neti risustamise lõpetada. Andke endast märku miinusega
j
juhuslik vaataja/ 20. september 2018 14:41
Kuhug i nad ei hakka, puhas kiitlemine vaid.
p
Profet/ 20. september 2018 14:41
Eesti elanikel (ma ei pea silmas ainult eestlasi vaid kõiki siinseid) on omane vaikne, kuid sisemine leppimine kuritegevuse ja korruptsiooniga, kui me vaatame poliitilist tasandit. Selles mõttes, aga võib-olla ka seonduvalt suure idariigi elanike kontsentratsiooniga meie riigis ja nende mõjuga meie poliitilisele vaimsusele, oleme me pigem idamaise poliitilise mõtlemisega riik kui läänemaise mõtlemisega.
Kuigi Keskerakonda toetab viimased kümmekond aastat eestlastest stabiilselt ca 8-13%, on venekeelsete toetus kogu aeg ja sama stabiilselt olnud võimas 70-90%. Ja mitte kuidagi ei mõjuta neid valijaid teadmine, et Keskerakond on endale võimu ostnud ja kindlustanud sõna otseses mõttes korruptiivse raha abil ehk teisisõnu - rahvalt ebaseaduslikult varastatud (seda kohtulikus tähenduses) raha abil. Tõenäoliselt on nende valijate arvates poliitika ja vargused kokkukäivad asjad.
Pole puhtad siin ka Reformierakond oma ämmakappide ja 10-miljoni saagaga või Isamaa näiteks sadamajamadega. DANSKE hiid-skandaaliga toimuvaid siirdeid me veel ei tea, kuid tõenäoline, et needki ulatuvad Isamaasse ja Reformierakonda.
Tuleb küll nüüd tunnistada, et erinevalt Keskerakonnast, kes on juba kohtus kuriteo sooritamises süüdi tunnistatud (põhiseaduse järgi kuuluks selline erakond nüüd likvideerimisele) pole Reform ja Isamaa kohtukulli haamrit veel tunda saanud ja ametlikult pole neid erakondi kuriteo toimepanemises süüdi tunnistatud, kuid siiski ... SIISKI on silmnähtav, et kuritegude sooritamine, ebaaus rahahankimine ja poliitiline korruptsioon on valijatele aktsepteeritav.
Järeldus - Eesti on kuritegeliku poliitilise võimuga riik ja rahvas talub seda hea meelega. Lõpetuseks tasub meenutada hiina vanasõna - *iga rahvas väärib oma valitsejaid*.
j
Juhtub/ 20. september 2018 14:35
Eestis rumalaid valijaid jätkub. Küllap sotsid saavad jälle riigikokku, Kahjuks

r
rain/ 20. september 2018 14:33
Statistika on manipuleeritav,peaks nagu selge olema,et mingit ausat uuringut meil enam ammu enam ei leia.
t
20. september 2018 14:30
Turu-uuringud soovivad nii kohtavalt keskerakonna ja sotside võitu, et teevad isegi küsitlused selliselt, et nii paistabki. Ei usu.
e
Eino Taruk/ 20. september 2018 14:10
Graafiku järgi otsustades näib nagu jookseksid EKRE toetajad Sotside poole üle, mis on muidugi naruväärne. Seega jääme ootama mis järgmised kuud toovad.
m
matsu/ 20. september 2018 17:04
See on tõesti naeruväärne, ekresse jooksevad üle ikka keskerakonna toetajad.
j
juga/ 21. september 2018 03:11
Aga naeragi. See pidi olema terviseks. Ehk mõjub ka vaimsele tervisele positiivselt. Ja rohud muidugi ka korrapäraselt.