3
fotot
Erika Salumäe (Stanislav Moshkov)

Neljapäeval jätkus Harju maakohtus kahekordse olümpiavõitja Erika Salumäe hagi arutamine, milles legendaarne sportlane nõuab AS Ajakirjade Kirjastuselt ebaõigete andmete ümberlükkamist ja isiklike õiguste rikkumise lõpetamist, mittevaralise kahju hüvitamist ning saadud tulu väljaandmist.

Eelmise aasta detsembris ütles Erika Salumäe Õhtulehes avaldatud intervjuus „Hommikusöök staariga“, et on andestanud kõigile, kes talle on haiget teinud. Kohtusse esitatud hagi annab tunnistust sellest, et täieliku leppimiseni teda haavanud meediatööstusega pole naine siiski tänaseni jõudnud.

Mulluses hommikusöögi usutluses Anu Saagimile tunnistas Salumäe, et käib parajasti kohut Kroonikaga, kus avaldati tema isiku vastu väga rõvedaid solvanguid. „Eelkõige ootan neilt vabandamist – vähemalt samas mahus ja samas tiraažis, kui ilmus see lugu,“ ütles Salumäe läinud detsembris.

Õhtuleht, 15.12.2017 (Kuvatõmmis)

Kas praegu on kohtus käimas sama vaidlus rõvedate solvangute üle või midagi muud, on raske öelda, sest kohtuistung on kuulutatud kinniseks. Selleks annab aluse tsiviilkohtumenetluse seadustiku säte, mille järgi kohus menetluse kinniseks kuulutada näiteks menetlusosalise, tunnistaja või muu isiku eraelu kaitseks, kui huvi asja avaliku arutelu vastu ei ole eraelu kaitse huvist suurem.

Jaga artiklit

15 kommentaari

K
Kõige, kõige, kõige  /   19:01, 21. sept 2018
Ebameeldivam olümpiavõitja, egoistlikum ja rahaahnem inimene. Lapsed, hoidke eemale!
N
no  /   12:04, 21. sept 2018
see Kroonika punt tulebki paika panna! Alusetult mustavad inimesi. Edu Erikale!

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis