Ohtlik möödasõit (Kuvatõmmis videost)

Mõned päevad tagasi avaldati video, millel oli näha hulljulget möödasõitu tegev Lux Expressi buss. Ettevõte andis teada, et vallandas bussi roolis olnud juhi.

"18. septembril oli Tallinna–Tartu maanteel kahetsusväärne ja lubamatu juhtum, kus Lux Expressi bussijuht hindas möödasõitu alustades liiklusolukorda valesti ning seadis sellega ohtu reisijate ja kaasliiklejate turvalisuse. Lux Expressi jaoks on liiklusohutus ja -viisakus kõige kõrgem prioriteet – liiklusohutuse ning kaasliiklejate ja reisijate turvalisuse tagamise nõudmisel ei tee me oma bussijuhtidele mööndusi," rääkis Lux Expressi kõneisik.

Olles hinnanud toimunud intsidenti ja bussijuhi selgitusi, otsustas Lux Expressi juhtkond liiklusohtliku olukorra tekitanud bussijuhi vastutusrikkalt ametikohalt kõrvaldada.

"Oleme tänulikud tähelepanelikele liiklejatele, kelle reageerimine aitas vältida hullemat ja neile kes sotsiaalmeedia vahendusel juhtumist meile teada andsid. Oleme ka edaspidi tänulikud kõigi märkamiste edastamise eest. Vabandame reisijate ja kaasliiklejate ees."

Jaga artiklit

132 kommentaari

I
inimene  /   14:12, 26. sept 2018
bussijuhi õigustuseks võiks öelda et veoautot polnud pimedast kurvist enne näha kui möödasõitu oli juba alustatud, kuigi jah ei õigusta päriselt, juht peab veenduma 100% ohutuses jne
juhul kui polnud tegemist just patoloogilise rikkujaga siis oleks võinud ka hoiatusega piirduda
J
jaa  /   18:56, 21. sept 2018
Kui sõita Võru poolt mööda vana Tartu maanteed Tartu poole, siis on enne Ridalit alles jupike vana maanteed- praegused juhid ei saaks seal ilma peatumata ilmselt üldse liigelda, kui teine auto peaks vastu tulema ja tekiks ummik! Ma pole sealt ammu sõitnud, aga seal oli mõnus hüpekas truubil, kus sapikaga sõites sai õõnsa tunde, kui me lapsepõlves vanematega maal käisime. Isa andis endast igatahes parima vastavalt laste soovidele!

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis