Sisuturundus

TOP 5: Tallinna parimad ja stiilsemad kinnisvaraarendused! 

Sisuturundus, 24. september 2018, 14:04
Foto: Envato Elements
Kinnisvarapakkumisi on palju ning nende hulgast just selle õige kodu valimine võib osutuda keeruliseks. Anname nõu – millised on praegu Tallinnas saada olevad kõige stiilsemad ja paremad kinnisvaraarendused?

Aurora Nova – Sinu kodu looduse lummuses!

Aurora Nova on kolmest majast ja mitmekesiste lisaväärustega haljastatud hoovialast koosnev terviklik elukeskkond Haaberstis, mille asukoht kombineerib endas kaunist looduslähedust ja head infrastruktuuri. Hoonete vahetus läheduses on terviseradadega metsad ja liivarannaga Harku järv ning viie minuti kaugusel Rocca al Mare keskus.

Aurora Nova on tänapäevane terviklik elukeskkond. Majade välimust ilmestavad valgusküllased rõdud ning terrassid. Avar ning turvaline mänguväljakuga sisehoov on autovaba ning pakub mitmekülgseid võimalusi nii rahulikeks puhkehetkedeks kui ka aktiivsemateks tegevusteks igas vanuses elanikele. Parkimine on lahendatud maa-aluses parklas.

Elades linnas saad nautida ka kõike seda, mida loodusel Sulle pakkuda on!

Võta ühendust telefonil +372 552 5562. Täpsemat infot saad SIIT!

Aurora Nova
Aurora Nova
Aurora Nova

Kalevi Panorama – modernne kesklinnakorter keset rohelust

Kinnisvara suurimaks tugevuseks võib reeglina pidada asukohta ning Kalevi Panoramast paremat lokatsiooni on Tallinnas üsna keeruline leida.

Järgmise aasta detsembris valmivad kolm stiilset tornmaja kerkivad kiiresti arenevasse Juhkentali piirkonda, kohe legendaarse Kalevi staadioni kõrvale. Seega asub Kalevi Panorama samal ajal kultuuriliselt olulises rohelises piirkonnas ja mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel kesklinnast.

14-korruselistes tornmajades avaneb suurepärane vaade juba neljandalt korruselt, lisaks teeb elu mõnusamaks energiasäästlik ja mugav „targa maja” kontseptsioon. Juba praegu on võimalik Kalevi Panorama tornmajadega kohapeal tutvuda.

Võta ühendust telefonil +372 502 4560. Täpsemat infot saad SIIT!

Kalevi Panorama
Kalevi Panorama
Kalevi Panorama

VEGA – Lasnamäe põnevaim arendus!

Maja on valmis koheseks sissekolimiseks. Uusi 2-4-toalisi kortereid iseloomustab piirkonna madalaim hind ning väga soodsad kommunaalkulud. Maja elanike kasutada on tasuta peo- ja saunaruumid, laste mängutuba ning esinduslik möbleeritud fuajee.

Autodele on parkimine aiaga piiratud hoovis, parkimiskohti jagub kõigile. Lähim ühistranspordi peatus asub majast 50 meetri kaugusel, autoomanikud jõuavad südalinna vähem kui 10 minutiga.

VEGA residents asub strateegiliselt väga heas kohas – lühikese jalutuskäigu kaugusele jäävad lasteaiad ja koolid, sportimise ja vaba aja veetmise võimalused, kaubanduskeskused ning Lasnamäe Tervisekeskus. Sinu uus kodu ootab Sind!

Võta ühendust telefonil +372 502 3554. Täpsemat infot saad SIIT!

VEGA
VEGA
VEGA

Elegantsed kodud Kadrioru pargi serval!

Kadrioru servale rajatakse peagi 112 korteriga lummavate vaadetega korterelamu. Elamu paikneb Kadrioru pargi vahetus läheduses, kesklinnast vaid 6-minutilise autosõidu kaugusel.

Kõrgelt paekaldalt avanevad suurepärased vaated Tallinna lahele, vanalinnale ja Kadrioru pargile. Valikus on 1- kuni 5-toalised korterid suurustega 22,3-110,5 ruutmeetrit. Samuti luuakse piisavalt parkimiskohti nii hoovialal kui ka maa-aluses garaažis.

Nero Residentsi puhul on tegemist elamuga, kus kaasaegsed tehnoloogiad on ühendatud ajatu elegantsiga. Registreeri oma huvi juba täna!

Täpsemat infot saad SIIT ja SIIT!

Nero Residents
Nero Residents
Nero Residents

Kristina majad on hästi läbi mõeldud ja stiilsed

Kristina Majad on detailselt läbi mõeldud ja funktsionaalsed hooned, mille projekteerijaks on Allianss Arhitektid.

Korterid on ruumikad, hea planeeringuga, leiduvad korterisisesed panipaigad, ülemistel korrustel saun, kamina võimalus ning pääs privaatsele katuseterrassile. Kristina Majade energiaklass on B.

Majad on tõstetud esimese korrusega, võimaldades ehitada soklikorrusele turvalise lahendusega parkla.

Tänu sellele on tavalisest kõrgemal asuvatel esimese korruse korteritel oluliselt rohkem privaatsust ja hoovid autovabad.

Majades on lift, mis ühendab kõiki korruseid alates parklast.

Kogu Kristiine City maastikuarhitektuurne lahendus tuleb mainekast Kivisilla büroost, Ülle Grišakovi juhtimisel. Leidub palju rohelust, mänguväljakud, lähedal asuvad terviserajad.

Kristina Majade eesmärk on pakkuda uut ja kvaliteetset elu igale inimesele olenemata tema vanusest ja elustiilist!

Täpsemat infot saad SIIT!

Kristina Majad
Kristina Majad
Kristina Majad

TOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee