Elu

Evelin Ilves selgitab, miks ta koer varjupaika sattus: ERR-i võttegrupi tõttu olid maja uksed-väravad lahti (68)

Toimetas Keit Paju, 19. september 2018, 17:29
Evelin Ilves Stanislav Moshkov
Eile õhtul sattus varjupaika Evelin Ilvese truu kaaslane Schubert. Ilvese sõnul sai koer kodust välja seetõttu, et ERR-i võttegrupp hooviväravast tehnikat sisse tassis. Naine sai koera kadumisest teada tunde hiljem, kui mobiiltelefoni sisse lülitas.

"Kuna nii paljud elasid kaasa meie koera rännakutele, võlgnen seletuse, mis siis eile tegelikult juhtus," kirjutab Ilves Facebookis.

"Telefoni palus saatejuht kohe lennurežiimile panna. Nii juhtuski, et Schubertit esimesena kohanud peaaegu naabrimees, kes mulle FB-sse foto saatis koos küsimusega, on see ikka minu koer - minult vastust ei saanud. Ega saanud ka teised. Nii läks mööda tunde, enne kui taas levis olin ja mu telefon laadis alla kümneid küsmusi ja sõnumeid. Kuna koer oli ilma ühegi rihmata, ei saanud keegi tuttavatestki temast kusagilt kinni haarata, et koju tuua. Nii olla helistanud üks venekeelne naine Viljandi mnt varjupaika, kes Schuberti sinna viis."

"Sellest hetkest kerkis õhku palju küsimusi ja mind külvati üle õudust tekitava infolaviiniga: "See kõik on üks suur äri!, nad püüavad tõukoeri kinni selleks, et suurt lunaraha küsida või sootuks maha müüa! Viljandi mnt varjupaigal pole mingit õigust kesklinnast koeri püüda, neil on territooriumid jagatud ja Lai tn kuulub hoopis Paljassaare varjupaiga alla!" jne jne jne...Tagatipuks ei antud koera mulle ka õhtul kätte, kuigi samas asuv kliinik oli avatud. Niisiis elasime meie kodus ja Schubert kusagil puuris äärelinna varjupaigas koos kuuekümne saatusekaaslasega üle enneolematu öö...," nukrutseb naine.

"Hommikul sain oma kalli sõbra elusa ja tervelt tagasi. Viljandi mnt varjupaik oli puhas ja korras ning töötajad sõbralikud ning viisakad. Keegi minult midagi välja ei pressinud, tolle veedetud öö eest oodati vaid annetust varjupaigale. Mis on loomulik. Nii et kõikide halbade asjade kokkulangemine lõppes lõppude lõpuks hästi või isegi õnnelikult. Võtan üleelatut kui õppetundi ja loodan, et ka Schubert sai selgesti aru, et ta pole enam Hiiumaal, kui võib vabalt ümber maja ringi jalutada. Ma tänan südamest kõiki, kes infot jagasid ja meile kaasa elasid ning Schuberti taas koju aitasid. Sügav tänukummardus teile!" lõpetab Ilves.

68 KOMMENTAARI

m
Martin 21. september 2018, 10:49
Kõik on kena, kui on kombes ja mina ei hakka lõksutama ütlemisi, täiesti usun, et nii see oli.
v
VARSTI 21. september 2018, 10:10
SATUB ISE HULLUMAJJA.TÄITSA KINDEL.
Loe kõiki (68)

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee