Sotsiaalmeedias ringleb video, millelt on näha, kuidas Lux Expressi buss teeb Tallinna-Tartu maanteel ohtlikku möödasõitu.

Lux Expressist vastati Õhtulehele, et nad on tähelepanelikelt liiklejatelt ja reisijatelt saanud antud videole mitmeid viiteid.

"Olukorrale tervikhinnangu andmiseks ei ole meil piisavalt andmeid, kuid kindlasti on tegemist kahetsusväärse juhtumiga, mis päädis bussijuhi poolt möödasõidu võimaluse valesti hindamise ja liiklusohtliku olukorra tekkimisega.
Liiklusohutus ja -viisakus on meile väga olulised teemad ning oleme tänulikud neile liiklejatele, kes sarnastest olukordadest meile teada annavad. Kõik meieni jõudvad juhtumid saavad üle vaadatud ja käsitletud," kinnitas kliendikogemuse juht Paul Kristjan Lilje. 

Jaga artiklit

99 kommentaari

A
Alle-aa  /   11:07, 20. sept 2018
Tervikhindamiseks ei ole piisavalt andmeid ,mida asja kas oleks pidanud laibad taga olema,et piisavad oleksid .
O
Oma nägemus  /   11:03, 20. sept 2018
Paremale oli teel laiust, autol olid peeglid, alustatud möödasõit oli kindlasti nähtud, samuti eespool olevad autod. Möödasõitja oli talle tundmatu bussijuht, aga kas ei võinud seal bussis olla keegi tema tuttavatest, kelle elu või tervise ohtu seadmist ta oleks saanud osavõtliku liiklejana vältida? Kas pole see piltlikult sama, mis näha, kuidas mingi ohtlik tuli on kusagil lahti minemas, sel inimesel on tulekustuti kõrval ja samuti on tal vahend selle tulekahju filmimiseks .... ja ta valib selle viimase, sest ta pole see inimene, kes seal aidata tahaks. Ta on lihtsalt üks näpuga järge ajav oma õigusi täpselt täitev ja teadev kodanik, aga mitte inimene, kel süda õiges kohas.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis