Kommentaar

Andrus Vaarik | Oleksin EKRE valija, kui elu poleks mulle muid uksi avanud

Andrus Vaarik, näitleja, sotsiaaldemokraat, 19. september 2018 17:30

180 KOMMENTAARI

u
Uno Ed.Taats/ 19. jaanuar 2019 19:58
Ei taha seda demagoogiat rohkem lugeda,sest tean kuidas selles ENSV-s asjad käisid. Mida suurem laimaja,valetaja või kaabakas olid ja halleluujat korrale ja riigile laulsid seda tehtum olid.
k
Kah valija,/ 11. jaanuar 2019 17:39
Valitsus teeb otsuseid konsensuslikult. Ehk iga "lolluse" taha saab kirjutada sots+irl+kesk.
k
krdi näitekoll selline/ 11. jaanuar 2019 16:11
tegite mingeid rahapudru seriaale ja kõik oleksid justkui jube jõukaks saanud üle terve maa. mitte ükski esitatud väide pole tõene , isegi see et keegi neid tagamusearmastajaid vihkab. mitte keegi ei vihka vaid kaitstakse traditsioonilisi pereväärtusi ja ollakse tagaluugimeheks värbamise seadustamise vastu. keegi ei sünni sellisena, selliseks õpitakse teiste pealt ja moondutakse tasahilju oma peas.
k
Kas/ 11. jaanuar 2019 13:26
t
28. detsember 2018 21:11
Tühjade tiibadega lehvitaja on lihtsalt vääritu !
e
28. detsember 2018 20:53
eI VIITSIGI SU LALINAT REFEREERIDA ! eKS SEE NÄITLEJA PALK KESKPERALISEL TÜÜBIL OLE NAGU ON !
e
ekstaole/ 23. september 2018 01:42
lõpetas viina, alustas narkotsiga.
V
:D/ 22. september 2018 23:00
Vaarik ütleb Õhtulehes, et EKRE valijad on rumalad... Ja vaadates kommentaaride ja like-de pealt, räägib ta õiget juttu, sest tõde teeb kõige valusamalt haiget.

x
xyz/ 21. september 2018 14:00
Kommentaariumist on hästi näha, kuidas siinsetel EKRE pooldajatel puudub funktsionaalne lugemisoskus. Suudavad teksti küll läbi lugeda, aga mida tekstiga öelda tahetakse, sellest enam aru ei saa. Ainult tähed ja sõnad on kokku loetud, aga mõte kohale ei jõua.
e
EKRE - LAIAPÕHJALINE LÄÄNEMERE REGIOONI PÕLISRAHVASTE ELLUJÄÄMISE EEST VÕITLEV ERAKOND / 21. september 2018 13:10
EKRE ainsa suurema mõjujõuga rahvusliku ellujäämise eest seisva laiapõhjalise erakonnana peaks endasse inkorporeerima/looma ka nii sotsiaaldemokraatliku kui ka rohelise sektsiooni - Rohelise Äratuse rahvaliikumise ja organisatsiooni, kes lisaks tervisliku, loodussõbraliku ja vägivallatu majandamise eest seismisele ja selle organiseerimisele võitleks ka Euroopa ning sh Läänemere regiooni ohustatud põlisrahvaste ellujäämise eest, mis impeeriumimeelsete, plutokraatiat teeni(nda)vate ja oligarhide huvide eest seisvate soroslastest eurosotside ja euroroheliste jt impeeriumimeelsete parteide tegevuse agendasse ei kuulu
e
EKRE - LÄÄNEMERE REGIOONI PÕLISRAHVASTE ELLUJÄÄMISE EEST SEISEV ERAKOND / 21. september 2018 13:14
Sest Eesti rohelised/eurorohelised ei erine oma maailmavaate järgi palju impeeriumimeelsetest eurosotsidest (libasotsidest), kes võitlevad homomultikulti ja plutokraatliku, põlisrahvasteta Euroopa võimalikult kiire ülesehitamise eest. Seismine ohustatud põlisrahvaste ellujäämise eest nende tegevuse agendasse ei kuulu. Tervisliku, loodussõbraliku ja vägivallatu majandamisega Eesti pooldajate arv, seda eriti noorte osas suureneb iga aastaga. Eesti rahvusliku püsimajäämise eest seisva ainukese suurema mõjujõuga partei - Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna liidrid peaksid enda sisse looma/rajama ka tervisliku, loodussõbraliku ja vägivallatu majandamise, ka sotsiaaldemokraatliku sektsiooni. Sest nii EU impeeriumimeelsete roheliste kui ka nn sots.demokraatide (libasotside) poliitilisse agendasse ei kuulu seismine Euroopa ohustatud põlisrahvaste ellujäämise eest, vaid hoopiski võitlus rahvusteta/põlisrahvasteta, ühtse ja eristamatu biomassirahvaga täidetud rahatotalitaristliku/plutokraatliku homomultikulti Euroopa eest. EKRE rahvaparteina (mitte kitsalt nishiparteina) peab oma masendavat vanameelsust suhtumises vägivaldsesse majandamisse/vägivallatööstusesse tunnistama ja tegema kõik selleks, et lisaks rahvusliku püsimajäämise tagamisele võitleks rahvuslik rahvaerakond ka humanistliku, vägivallatu, loodussõbraliku ning tervisliku majandamise ning elulaadi eest! Sest nii impeeriumimeelsed eurorohelised kui ka eurosotsid seda ei tee ja esindavad hoopiski USA-EU oligarhide-plutokraatide-soroste maffiagrupeeringu (diipsteiti) põlisrahvasteta (hästi assimileeritud põlisrahvastega), ühtse ja eristamatu biomassirahvaga täidetud Euroopa ülesehitamise ideed.
m
Mart./ 21. september 2018 12:57
Oleks, oleks, oleks...
Miks on meil arvamusliidriteks näitlejad? On nad siis tõesti kõige targemad ?
n
NÄT/ 21. september 2018 00:12
Kui juba Churchilli tsiteerimiseks läks siis on ta ka öelnud, et tulevased fašistid kutsuvad ennast antifašistideks.
r
Risto Tanner/ 20. september 2018 18:14
Siin on nüüd küll pahatahtlikkus ja rumalus õnnetul viisil kokku saanud. Hr. Vaarik arvab, et on veel vanas eas harituks saanud ja usub, et nüüd peaksid kõik „haritud inimesed, õpetajaskond“ nagu temagi EKRE vaenlased olema. EKRE on kahtlemata praegu protestipartei ja meid ehk toetab tõepoolest rohkem neid, kes „elavad halvasti või jääb nende elatustase keskmisele alla“. Aga suhe haridusega on sellel just vastupidine sellele, mida näib arvavat hr. Vaarik. Kas ei ole just haritud inimesed, õpetajad ja arstid need, kes streigivad ja protestivad, pole rahul oma madala sotsiaalse positsiooniga ühiskonnas ja kehva elatustasemega. Meil ju valitseb ikka veel midagi proletariaadi diktatuuri taolist: oskustöölise palk ületab kõvasti õpetaja oma ja kõrgharitud teadlane on palgaskaalal üsna viimaste hulgas. Suurel välisinvesteeringute jahil on meie ladvik rahvusliku majanduse väliskapitalile maha müünud, see aga vajab siin eeskätt meie töökäsi, andekamad ja haritumad meelitab enda juurde välismaale tööle. See on poliitika, mille vastu EKRE otsustavalt protesteerib, kaitstes meie rahvusliku majanduse ja ka haritlaskonna huvisid.
EKRElane
o
on/ 20. september 2018 23:22
lisaks mitu Vaariku mõtet mida ei saa jagada-pole pool eestit metsaga kaetud vaid mitsamaaga, metsad on pooled lagedad ja kurja ei tehta ka lollusest vaid ahnusest kui sirutatakse käsi teise ligimese taskusse, petetakse elukoht välja jne.Kas sul üldse maailmavaade kujunenud on kui idealisti mõtteid püüad kivisse raiuda...
a
Andrus Vaarik | Oleksin EKRE valija, kui/ 20. september 2018 16:56
Lühidalt öeldes- Peigmees Andrus pruutide valikul.
Südame hääle järgi oleksin küll selle väliselt imeilusa, aga vaimse taandarenguga Ekre oma pruudiks valinud, aga mõistuse hääl käis üle ja nii valisin hoopis teise, natuke normaalsema pruudi.
e
e-jalgrattur/ 21. september 2018 11:39
andrus otsib ikka peikasid.
s
Seltsimees Vaarik/ 20. september 2018 11:13
Oleks on paha poiss ja pidi tema pisike õde. Oleks tädil rattad all, oles omnibuss. Oleksid ja poleksid süüa ei sünni aga tühjaks pläraks parasjagu parajad võtta, kui tarka öelda pole. Eks ikka pea ülistama neid, kes seltsimehed ulualla on korjanud.
e
Elukutseline Setu/ 20. september 2018 11:33
Kuule Andrus! Sinu EKRE-nägemused on natuke liiga primitiivsed ja manipuleerivad, et need siinmail isegi lihtsale maamehele peale läheksid. Ära tee ennast lolliks. EKRE edu saladus ei ole mitte sinu poolt kokku traageldatud mõttekäik vaestest ja õnnetutest vaid hoopis selles, et nii nagu 88 aastal, tunnetab ka praegu palju eestlasi, et nende rahvuslik püsimajäämine on ohus. Kas me olime toon lauluväljakul siis ultrakonservatiivsed natsid või? Seepärast jäta palun selliste poliitmanipulatsioonidega tegelemine, sest need käivad sulle selgelt üle jõu ja mõistuse.
k
karma/ 20. september 2018 10:20
,millist parteid eelistate. no ma ikka ekre ,kui rahva soovide esindaja poolt. oi kui kahju ,vabandage aga siis te pole meie sihtgrupp, piiip- piip- piiip.
vot selliseid küsitlusi korraldatakse ja mina pole ainuke ,kui tööjuures jutuks tuli
m
meeldib/ 20. september 2018 11:35
ekre mulle ka, ainult see tsolibaadijutt pani raskelt kahtlema

k
konsa/ 20. september 2018 09:49
Andrus Vaarik | Oleksin EKRE valija, kui elu poleks mulle muid uksi avanud
.-.-.-.-.-
vaarik on SILMAKIRJALIK SOTS, vingerdagu palju tahab, PUNANE VIISNURK on mehel küljes
k
kes on Eesti sotsid?/ 20. september 2018 08:51
Aastaid liberaalse Reformierakonna kuulekas puudel olnud sotsdemm erakond on lihtsalt kari konjunkturiste. Eesotsas sm Nestoriga, kes komparteiga sehkendas siis kui see oli enamikule juba out teema. No sama keiss nagu Ansipiga.
Sotsid on libedikud. Ebameeldivad libedikud, kel eestlastest savi, kuid kes promovad hälbeid.
Midagi kasulikku ega sotsiaalset pole nad Toompeal istumise jooksul teinud.
Kõrgharidusega firmajuhina valin igal juhul seekord EKRE!
m
Mnjah/ 20. september 2018 01:13
Mõistlik jutt, aga jah, hariduslik puudujääk ei luba enamat, kui liituda sotside leeriga. Mõistlik inimene saab aru, et poliitikas ei ole aateid vaid oma võimaluste otsimine ja nende leidmisel võimaluste täiega kasutamine. Esmalt tasuks küsida: mis on riik ja milleks on riik? Praegused poliitilised erakonnad pole seda endalt mitte kunagi küsinud ega selle üle mõtisklenud. Sellepärast ongi ühiskonna asemel erakonnad. Neid inimesi seob edevus, oma "mina" upitamine ja ahnus. Seega täiesti vastutus- ja arenemisvõimetu kaader.
m
Mnjah/ 20. september 2018 01:16
ja EKRE ei oleks samuti alternatiiv, kuna on olemuselt samasugune. Ainult retoorika, argumendid ja võitlusvahendid on teised.
0
01:16/Alternatiiv...ja kelle või mille vastu?/ 20. september 2018 09:37
Aga miks üldse peab olema mingi alternatiiv, mis eseenesest ongi vastandumine? Kas rahulikult oma asja ajada(maailmavaadet) poleks võimalik? Me oleks nagu vabatahtlikult võtnud eeskuju isiselt, hävitada see, kes ei meeldi. Kas see ongi see avatud ja rikastatud maailm, millest globalistid räägivad ja mis eesmärgiks seatud? Mingid suurusehullustuses "konnad" (Vaarik) kuulutavad tõdesid oma mättaotsast ja ongi ühiskond valmis. Kõigesuurem tõde on ikkagi võimuahnus ja raha, midagi pole teha, sellenimel tallatakse porri ema keel ja isa maa.
n
Naine kahe kõrgharidusega/ 19. september 2018 21:35
Mul on kaks kõrgharidust ja ma olen EKRE valija. Soovitan kõigil valida EKRE-t ja mitte kuulata pooliku haridusega Vaarikut :).
s
sama siin/ 19. september 2018 22:27
Hr.Vaarik on lihtsalt tõeline kultuurimarxist ja lödipüks,ma ei tea tema ühtegi etendust mis oleks olnud tõeline vaimustus minu jaoks.
o
On/ 20. september 2018 07:09
küll selliseid olemas ja esimesena meenub viimati telekas nähtu-Meri ja Orav.Aga jah,vasakpoolne maailmavaade ei ole mulle vastuvõetav!
k
20. september 2018 07:54
Kohalikud sotsid on ju liberaalid- töötava rahva ülelaskjad.
v
Veel üks naine, mitmekordse kõrgharidusega/ 20. september 2018 13:43
Näedsa siis, mina jälle olen samamoodi kõrgelt ja rohkemgi veel haritud ja hoopis Sotside valija. Nii et maailm on kirju. Ja kuulata võiks kõiki, eeldusel et ise ka mõtlemisvõimet omad ja kõike kuuldut selle järgi kohe ei hinda kes kui kõvasti karjuda suudab :)
k
kalew/ 19. september 2018 21:24
tõeliselt kahju on kui hea ja tunnustatud näitleja järsku vanaduses peast sotsiks läheb s.t kaotab reaalsustaju kus on haridus ja propaganda ning kus normaalsus ja millal see läheb üle sotside ebanormaalsuseks ning, et sotsid kes räägivad tolerantsusest on kõige vähem tolerantsed teise maailmavaatega inimeste suhtes ehk lausa vaenulikud
n
no/ 19. september 2018 20:11
ja kas tasus siis nüüd vaeva sellise haleda jutu kokkukirjutamine ja endale vee peale tõmbamine?
e
Ei noh/ 19. september 2018 20:04
..kui kõik alkod ja hoolikud on kõrgesti haritud ja tikuvad rahvast õpetama, on ju oss omadega valel teel? Kõik peakski nooruses padukad olema, siis saavad nendest hiljem eliitsotsid, kellel kõik uksed ja aknad avatud on endal, kui ka teistele omasugustele.
e
EKREon ainus õige/ 19. september 2018 19:32
ja tean seda juba ammu, kahju Vaarikust,hea näitleja ja tore inimene.

a
arusaamatu avaldus Vaarikult/ 19. september 2018 19:03
Mulle näis siiani, et Vaarik saab oma "ebatraditsioonilise orientatsiooniga" elatud ka ilma seda reklaamimata. Seega võiks ta ka vabalt EKRE valija olla, sest EKRE ei kavatse ṕeedikuid vangi panema hakata kui nad ṕedepropagandat ei tee.
h
Humanoid/ 19. september 2018 19:03
Nii naiivne ja rumal inimene, et kahju kohe temast. Aga noh, eks selliste koht ongi sotsiaaldemokraatide hulgas.
e
EKRE/ 19. september 2018 18:58
EKRE on tõusnud Eestis tähtsaimaks erakonnaks. Kõik, kes tahavad midagi avalikult öelda, peavad seda tehes ka mainima kuidas nad EKRE-sse suhtuvad. Isegi siis kui sul midagi olulist öelda polegi, pead ikkagi EKRE-t mainima, et su jutt avaldataks. Mulle sobib.
u
Urmas/ 19. september 2018 21:32
Miks peab EKRE mainima?
a
arvamus/ 19. september 2018 18:46
Saab kaineks ja astub EKREsse
m
Mingeid / 19. september 2018 18:05
EKRE trolle pole olemas,on inimesed,kes on Eesti tuleviku pärast tõsiselt mures
ja väljendavad oma muret vahel valjemal häälel. Sisutühi ja tuim soigumine nagu Vaariku tekst
ei kõneta kedagi. Mis teil tema jutust meelde jäi??
Niikaua,kui Ossinovski on selle erakonnaga kuidagigi seotud,ei ole neil mingit edu lootust.
a
aga/ 19. september 2018 22:47
kas sotsmarxidel on maailmas edu,ei näi olevat sest sotsid on punased kollipolekapis
ü
üks krazdaan/ 19. september 2018 17:25
hakkab kapist välja tulema?
v
valiksin sotse/ 19. september 2018 17:09
kui nad kõike ära ei rikuks ja maailma ära ei lõhuks ning kui nende hulgas oleks mõnigi normaalne inimene kes on matemaatikat veidi õppinud ja ei tegutse vastu majandusseadustele.
M
@valiksin sotse/ 19. september 2018 19:53
Majandusel pole mingeid kindlaid seadusi. Nii palju kui on majandusteadlasi ja koolkondi, nii palju on ka eriarvamusi.
m
miimi/ 19. september 2018 17:03
puhas loodus ja hea toit ja meie maalähedus? Peaksime seda rohkem hindama, hoidma!

M
???/ 19. september 2018 16:19
Mida kuramust see ekre meie "kultuurinimestele" pidevalt ette jääb??? Elage oma närust elu ja olge vait!
e
EKRE ei jäägi/ 19. september 2018 17:13
aga see maine mis on rahva heakskiidul tekkinud , paneb kultuuri kihelema, et äkki sai vale samm tehtud ja nüüd pühi riigikogu diivanist suu puhtaks. Teate kui kole see on !
e
ebakindel valija/ 19. september 2018 15:56
Mul polegi kindlat eelistust aga oleksin nõus oma hääle andma isegi sotsidele kui nad teeksid Ossinovski kohta kuriteokaebuse ja see riigile ülisuure kahju tekitamise eest kinni pandaks. Seda aga on vist rumal lootagi.
g
GS/ 19. september 2018 16:08
Milles see kahju seisneb?
r
raha/ 20. september 2018 10:22
väljavool Lätti, mis jätkub.
t
tomm/ 21. september 2018 15:20
Lisaks inimeste jooma õpetamine suurtes kogustes.
k
Kommentaar./ 19. september 2018 15:55
Mis on sotsialististist kommunisti ja kapitalisti vahe? Esimene soovib, et teda kutsutakse seltsimeheks, teine härraks või prouaks. Teie soovite kindlasti olla see esimene.
n
Nu Nu/ 19. september 2018 15:46
Erinevalt sm Vaarikust on minul akadeemiline haridus ja erinevalt sm Vaarikust olen ma lapsest saati ühiskondi kajastavat kirjandust lugenud ja jõudnud kardinaalselt teisele seisukohale. Kõik mis puutub sotsialismust on saatanast ja kuri. Ei ole suurt vahet kommunistidel, maoistidel, natsionaalsotsialistidel, sotsiaaldemokraatidel või pragu Euroopa Liitu juhtivatel vasakäärmuslastel. Siht on üks- traditsioonide, perekonna, kogukonna, rahvuse ja lõpuks riigi hävitamine, eesmärgiga luua ideoloogiale kuulekas loomaaed.
s
Sakunne/ 19. september 2018 23:55
OoOot, natsionaalsotsialistid just tugevdasid " ... perekonda, kogukonda, rahvust ja riiki ... !"
t
Teksti lühikokkuvõte, kes ei viitsi lugeda / 19. september 2018 15:42
Vaarik oli loll laps, kuid aeglase arnguga kasvatas end subjekstiks. Vaarik on näinud oma elus tarku inimesi ja teab, mida annab haridus.
Vaarik oli loll laps, kuid aeglase arnguga kasvatas end subjekstiks. Vaarik on näinud oma elus tarku inimesi.
Riik on paha, kui kutsub end "kodumaaks". Meie elame Eestis, kus on puhas õhk ja puhtuselt on teise astme toit(peale Soomet). Eestis on mets.
Keskmine elatustase enam paremaks minna ei saa, sest õnnetunne ei suurene. Seepärast ei peaks ka eestlased enam rikkamaks saama. Majanduspagulased ei tekita Eestis probleemi.
EKRE tõi vaesed ja tõrjutud valimiskastide juurde. EKRE rahuldab 20% eestlaste kaasasündinud ja füsioloogilise tunnustusvajaduse, milleks on – rahvus, emakeel, nahavärv ja sugutung. Kui elu poleks Vaariku ees avanud uksi, oleks ta tüüpiline EKRE valija. EKRE ründab raevukalt kohtunikke, sest üle poole Eesti elanikest on kriminaalid, kes on reflektiivselt ja solidaarselt tahavad panna kohtunike päid veerema.
Kui EKRE oleks aus, siis ta peaks ründama haritlasi ja õpetajaid, sest Vaarik on hariduse usku.
Põhimõtteline erinevus EKRE ja sotside vahel on see, et sotsid annavad kõigile võimaluse tõusta eliidiks, kuid EKRE kisub tipud alla.
Vaarikule meeldib headus, kuid natsionaalkonservatism on irretsionaalne ja suuresti usupõhine, mistõttu ei saa tekkida dialoogi.
h
hariduse usku.../ 19. september 2018 16:23
Kui joomine on Vaarikule hariduse andnud, on ta seda kohe päris ohtralt saanud ja eliidiks veel boonusena peale. Päris naljakas kirjatükk, mille põhjal dialoog ongi välistatud, pole tõdesid, mis kõnetaks.
t
to 15.42/ 19. september 2018 18:59
päris hästi õmmeldud, muigan siiamaani.
m
Mart/ 19. september 2018 15:41
No ei haaku, ei seostu, ei kõneta! Valin ikka EKRE!
o
ohjah/ 19. september 2018 15:33
m
Ma/ 19. september 2018 15:33
ei usu eluilmaski,et EKRE valija on just majanduslikult vähe kindlustatud.Minu tutvusringkonnas lubavad väga paljud just EKRE-t valida ja kõik need inimesed ei mõtle poes käies kunagi,mida nad endale lubada saavad,vaid ostavad,mis neile meeldib.minu arvates ei taha keegi homondust ja muulasi siia.Inimestel on lihtsalt kõriauguni vanadest erakondadest,eriti sotsidest ning see on nagu protesti aktsioon!

k
kahju,/ 19. september 2018 15:07
ta nagu oleks ennast maha müünud.
t
tk./ 19. september 2018 15:05
õige ärge uskuge neid tolasid
a
andruss/ 19. september 2018 15:00
astus nüüd küll pommi otsa, tükid lendavad laias kaares ja ongi toss väljas.
k
Kommentaar:/ 19. september 2018 14:48
Kulla mees. Oled mis sa oled, aga kapitalismist kirjutad nagu sotsialismist või kommunismist. Kapitalism on see kui inimene saab teenida raha ja teha sellega mida ta ise heaks arvab. Mitte, et inimene töötab, et riiki üles ehitada.
t
tomm/ 21. september 2018 15:24
Jah, kapitalism on see, kui inimene tohib endale ise elatist teenida näiteks ettevõtjaks hakates. Sotsialismis on tööinimese saatus olla vaid riigi ori.
u
uss/ 19. september 2018 14:45
Oleksin sotside valija kui nad vastutaksid oma tegude eest ning viskaksid Ossinovski peale riigile hiigelkahjumi tekitamist oma ridadest välja. Nii kaua kui seda ei juhtu, on sotside erakonna poolt hääle andmine välistatud.
o
ossinovski pidas/ 19. september 2018 15:57
meid paremaks kui me oleme. viks ja viisakas poiss ei näinud meid läbi, ei meie viinajanu ega ärategemise vajadust.
1
15:57 / ossinovsi teeb väga kavalalt/ 19. september 2018 17:22
et maksutõusuga eesti rahva rohkem jooma paneb, see on kremli analüütikutel välja rehkendatud ja mõjuagent teostab õilsa sildi all rahva ja riigi nõrgestamist.
j
jajah/ 19. september 2018 17:25
nii suuri alko varusid pole keldris varem küll olnud kui maksutõusu ajal praegu.
s
sots on sots on sots/ 19. september 2018 18:07
Väga huvitav. Seltsimehed sotsialistid armastavad kiidelda kui intelligentsed ja haritud nad on. Aga tervise- ja tööministriks panid nad inimese, kes ei ole kursis rahva alkoholitarvitamise harjumustega. Eriti armas oli muidugi see kuidas seltsimees Ossinovski pärast kahju tekitamist põõsasse puges.
l
lugedes lootsin/ 19. september 2018 16:02
m
minu arvamus/ 19. september 2018 14:42
ei meeldi kõik EKRE juures täna minulegi, aga sellegipoolest olen EKRE valija. Ainuke erakond kes on vastu sellele Aafrika kõntsale, multikulti , homo-pede ja muule pereväärtusi hävitavale poliitikale.
t
Tegelikult/ 19. september 2018 14:23
Tegelikult on mul sellest tondist isegi kahju. Vaariku haridus piirdub teatrikooli (näitekunsti õppimise) ja tema sõnutsi haritud inimestega suhtlemise. Näitleja oskab teiste järgi mõelda, aga isemõtlejaid on näitlejate hulgas kahjuks väga vähe. Papagoi jääb papagoiks, ma ei viitsi seda monoloogi isegi lõpuni lugeda.
n
nats/ 19. september 2018 14:08
Sotside poliitika on antiintellektualismi musternäide ja populism on sotside kõige levinum platvorm.
p
19. september 2018 14:33
Populism ei ole platvorm, vaid rahva enamusele iga hinna eest meeldimine. Vasakpoolsus ei ole meil ajaloo tõttu "lihtsate" inimeste seas populaarne, ning sotsialism hoopiski sõimusõna. Nii on sotsid ikka populistide vastandid. Populaarne on kõik mis seotud omadustega, mis igaühel sünnijärgselt olemas, ehk rahvus, nahavärv ja sugu. Populistid ongi need, kes seda kõige tähtsamana esile tõstavad, nii et igaüks saaks samastuda.
m
multikulti tolerast/ 19. september 2018 15:37
No tänapäeva Euroopa populism on ikkagi see et "willkommen" ja kõik võivad tulla. Analüüsi ise - kui keegi lubab miljonitele, et neid ootab kusagil mere taga õnnemaa, kus neile antakse tasuta elamine, tasuta ülalpidamine, tasuta tervisekindlustus, tasuta sotsiaalkindlustus, toetusrahad, abirahad - kas see ei ole siis POPULISM???

t
Taat/ 19. september 2018 13:49
Modereerige,kuid hingerahu on inimesele kõige vajalikum!
v
Voldemort/ 19. september 2018 13:49
Vaene mees on vanuigi puhta seniilseks muutunud... :(
t
Taat/ 19. september 2018 13:47
Andrus,ole hea ja ava endale Jumala uks ning siis on see viimane uks,rohkem uksi ei ole!
k
Kuule vaarik,/ 19. september 2018 13:44
ukse avasid sinule okupandid keda sa truult teenisid ja kelle käsilased on siiamaani võimul.
m
Mart/ 19. september 2018 13:42
EKRE peaks keelama naistele hariduse andmise. Maailma statistika näitab, et mida vähem haritud on naised, seda kiiremini riigi rahvastik kasvab.
m
multikulti tolerast/ 19. september 2018 15:39
EKRE peaks keelama igasugustele illegaalsetele immigrantidele sotsiaaltoetuste ja abirahade maksmise. Maailma statistika näitab, et mida vähem sotsiaaltoetusi makstakse immigrantidele, seda vähem neid kohalike maksumaksjate turjale vegeteerima ja logelema trügib. Eesti kvoot on NULL!!!
k
k/ 19. september 2018 17:46
Immigrandid on meie jaoks täielik pseudoprobleem. Päris probleem on eeslaste iive. Efektiivne viis iibe tõstmiseks oleks lõpetada naiste üleharimine ja vähendada meeste sissetulekuid, naistel ei peaks neid üldse olema. Piiride sulgemine on hea mõte, aga mitte et siia sisse ei tuldaks, vaid et siit välja ei saaks.
v
vastuseks k-le/ 20. september 2018 10:19
Kõlab, nagu loeks huumorinurka, aga mõned meil vist tegelikult ka mõtlevad nii...Nii et tähelepanu, kõik kõrgharitud naised, kes siin kuulutavad, et valivad EKRE poolt :D. Puhhahhaa.
t
tomm/ 21. september 2018 15:27
Lastetutelt tuleb võtta ära maksusoodustus, mis kaasneb laste mittetegemisega.
// sellest aru saamine nõuab tiba nutikust
l
Lapsepõlves/ 19. september 2018 13:41
olid tore poiss hoolimata "pärisorjanduslikust mõtteviisist". Ja ega lapsepõlvest pole pääsu, kuhu see sõnakuulelikkus ja korralikkus ikka kaob. Võib olla ka poliitiline kõlupea ja asotsiaalselt infantiilne.
j
Joh/ 19. september 2018 13:36
Tundub, et sotsid suudavad end tajuda ainult läbi EKRE-le vastandumise.. Kas teil mingeid oma mõtteid ka on.
h
hea tähelepanek!/ 19. september 2018 14:01
m
multikulti tolerast/ 19. september 2018 15:41
Sotside oma mõte on selline, et võtame raha nendelt kellel seda on ja anname natuke nendele kelle ei ole või on vähe ja ülejäänu jätame endale.
j
Ja kelle/ 19. september 2018 19:56
mõte on selline, et võtame raha vaestelt, kellel seda niigi vähe on ja anname neile, kellel seda niigi palju on? See mõte peaks meile palju tuttavam olema.
i
Irf/ 19. september 2018 13:34
Sega: Kui ma ei oleks hea, haritud ja tark inimene, siis valiksin EKRE-t. Aga kuna ma olen parem inimene, kui teised inimesed, siis valin sotse.

o
ole sots kui ise tahad/ 19. september 2018 13:27
aga ära süüdista ja sildista teisi, ole omaette.
t
Tõeleid/ 19. september 2018 13:33
Milleks EKRE pisikesest uksest sisse pugeda , kui lahmakad laudaväravad kutsuvalt avatud. Edasi Kentuky poisid !
t
Tom/ 19. september 2018 13:24
Küsin juba siin mitmendat korda"miks inimesed tahavad ennast avalikult rumalaks teha"?
5
58/ 19. september 2018 13:23
kui poleks maksumaksjaid, poleks sotsidel ka midagi jagada!
m
muhahahaa/ 19. september 2018 13:20
Sõna sots on nagu punane rätik ekre kohipullikestele.
Lähevad kohe nii marru, et vaht lendab.
s
sõna sots / 19. september 2018 13:30
on sõimusõna sotside tagurpidi loogika ja normaalsusele vastupidise tegevuse tõttu. sotsid keeravad kõik tagurpidi, igasuguse loogika peapeale ja siis imestavad näpp suus, mis küll juhtus.
e
eheee/ 19. september 2018 13:14
va vaarikukene, viinamarjad on tõesti väga hapud, nendeni sa enam ei ulata! See aga ei tähenda, et viinamarjad pahad on kui ise nendeni ei küündi ega ulata )))
v
Võsavillem/ 19. september 2018 13:14
On ainult üks küsimus lugupeetud seltsimees vaarikule: kas allavandumine on haritud intelligentsi tunnus? Loe põhiseadust! Püsimajäämine on meie päranduseks saadud kohustus. Selle pärandasid meile sõna otseses mõttes koolipoisid kes meile selle riigi - kus sina "haritlane" nüüd õilmitseda võid - oma elu hinnaga välja VÕITLESID võõra pealetungi eest. Üritada mõnitada läbi lillede inimesi kes sinu kui kulturniku vorsti saia peale ostavad on lihtsalt labane.
s
19. september 2018 13:14
Sama mõttega kirjutatud artikkel,et "Kapis kolli ei ole". Annan oma hääle kindlalt EKRE-le
m
19. september 2018 13:42
mina annan ka oma hääle EKRE-le.
w
wax/ 19. september 2018 13:09
Vaarik on suht mõjutatav ja lödi, nagu Jaan Männik, ei tema julgeks EKRE liige ollagi. Pealegi tal tütar tuntud feminist ja pükste kõikjal kandmise eest võitleja. Eks tütre kaudu tal see "küpsus ja terviklikkus" tuligi.
t
Tiu/ 20. september 2018 17:09
Kuid kas tütar ei ela usas oma perega?

v
vaarik võib nüüd jälgida/ 19. september 2018 13:09
kuidas tema auditoorium hakkab tasapisi vähenema, nii nagu sotside toetuski.
n
Njah/ 20. september 2018 09:09
Viimase ehk tänase uuringu järgi on hoopis EKRE toetus langenud ja enam kui kindel, et üheks selle põhjuseks ongi EKRE fännide mitte just kõige targemad postitused. Ei ole sotside valija, aga nende toetus on tõusnud. Ise te kaevate omale seda auku kivipallurite kommentaaridega
k
kippar/ 19. september 2018 13:04
Uksed avas REF, kes õuelaulikutele ja kojanarridele sihtasutuste uksed avas.
g
GS/ 19. september 2018 13:03
Vaarik on tark ja elukogenud inimene.
Teda kuulata ja tema kirjutisi lugeda on puhas rõõm.
Ma tunnen ennast ära Vaarikus, kuigi olen palju noorem, vähem kogenud, vähem ilma ja inimesi tundma õppinud.
Ma mõistan, miks Vaarik liitus sotsidega.
Mitte ainult selleks, et teha nö. poliitikat vaid oma meelduse näitamisega toetada endale sümpaatset maailmavaadet.
Ka mina annan valimistel sotsidele oma hääle.
Ma tahan, et tervet mõistust oleks poliitikas rohkem.
s
sotsid lõhuvad maailma igal pool/ 19. september 2018 13:10
ja õnneks nende toetus ka igal pool väheneb.
m
multikulti tolerast/ 19. september 2018 15:45
Ja mismoodi see "sotside terve mõistus" siis avaldub? Selles, et sajad miljonid aktsiisiraha lastakse Läti riigikassasse voolata ja raiutakse kindlalt ja targalt, et see pole võimalik?
g
GS/ 19. september 2018 16:13
Ei pääse ka Läti oma aktsiiside tõstmisest.
Tahame, et õpetajatel oleks hea palk, arstiabi olek kättesaadav jne.
Väike riik ongi suhteliselt kallis.
o
Onjuba/ 20. september 2018 17:15
Kui koolivaheajad, mis tasustatakse, õpetajatel palga sisse arvestada, on palganumber päris soolane
v
vaata/ 19. september 2018 13:02
mis võib veel vanemas eas mehega juhtuda.oli hea näitleja-aga kes nüüd.
s
Sakunne/ 19. september 2018 22:37
No ei ole hea näitleja ... aga see on minu isiklik asi
b
Brunn/ 19. september 2018 13:01
Kui eesti jätkab vasakliiklust on peagi vitsad käes. Alles laupäeval löödi nuga selga võhi- võõrale ja Helsingi pearaudteejaamas.- Vanglad soomes on hea toidu ning saab arvutimänge nautida.
n
naine/ 19. september 2018 13:01
Olen naine, EKRE liige, ennast üles töötanud tippjuhks ja oman 2 kõrgharidust, mis hr. Vaarikul peale tatipritsimise on vastu panna. Kui tema lehel ta pilte vaadata, siis punased pingul silmaääred räägivad enda eest.
l
läbinähtav/ 19. september 2018 15:24
Kõrgharidus on meil kahjuks tõesti devalveerunud, "kõrgharidust" saab ka mitmest kassiülikoolist. Tõeline tippjuht ei vaevuks kommentaari kirjutama, eriti sellises sõnastuses.
1
15:24/ Eks ikka/ 19. september 2018 15:57
Kui Ise selliselt mingigi kool saadud on, paneb ka teistes kahtlema. See näitabki, et kõik ei ole kilekotiga tarkust käinud erakonnast ammutamas, vaid mõtlebki oma peaga, kuidas elama peab. Kilekoti kõrgharitud vaevuvad vaid halvustama ja siltekleepma, vastavalt lubatud reeglitele ja panusele redelipulgal.
t
to naine/ 19. september 2018 16:44
Eks ennegi on olnud neid, kes end segi on õppinud...
k
kõik, kes ekret ei kiida materdatakse maatasa./ 19. september 2018 12:59
ekre algharidusega kremli ja helmede kasulikud i.d i 00did saidki nüüd järjekordselt ühe toreda eduka ja haritud inimese. hr. Vaariku, oma hambusse.
n
No ei/ 19. september 2018 13:43
seda tegi ju Vaarik ise oma tagaukse paotamisega
1
12:59 / Hei vennas/ 19. september 2018 15:16
See kasulik vaarik tuli siia ise oma hambaid teritama ja tagaluuki avama.Just Sinuga ühesugune tühisus tünni kõmistamas.
s
Sakunne/ 19. september 2018 22:36
Lugesin " ... toreda eduka ja haritud inimese ... " ... ja siis tuli Vaarik - ei uskunud oma silmi, kustpoolt ta tore ja haritud on, Ka näitlejana te mulle isiklikult ei imponeeri ... aga see on juba teine teema
e
Eino Taruk/ 19. september 2018 12:58
Kui sulle meeldib headus, siis miks valisid sotsid? Sotsid alustasid "headuse" ristikäiku ju sellega, et "pahad" lüüakse tükkideks, kurja sõna ja karmide seaduste jõuga. ;) See ei lähe sugugi kokku sinu siin kirjeldatud konseptsiooniga, mis eeldab headuse külvamist headusega.

o
oh ja/ 19. september 2018 12:56
valige keda tahes ei see muuda peale propaganda lubaduste ja erineva jutu midagi kuna ei saagi muuta kui kõik peavad alluma ja täitma nõndanimetatud maailma üldsuse nõudeid
e
Eino Taruk/ 19. september 2018 12:54
Sotsiaaldemokraatia on oma olemuselt irratsionaalne, mitmete religiooni tunnustega. Ta on suuresti radikaalne ja emotsionaalne, mistõttu ei saa eriti ka dialoogi tekkida.
l
lugeja/ 19. september 2018 12:54
m
mms/ 19. september 2018 13:26
ekred ju igal pool ainult oksendavadki
o
Oksendamine/ 19. september 2018 13:41
2
2 mms/ 19. september 2018 13:52
Vastupidi, ikka sotsid on need, keda teiste seisukohad oksele ajavad - meenutage näiteks Marianne Mikkot :)))
1
13:26/ mms-ile/ 19. september 2018 15:20
Ei, ei , mikumannikesel süda paha, kui eestlasi kodukaitsel näeb. Minul ka, kui Vaarikut näen ja veel kui lugema peaks, tänan ei!
e
Eino Taruk/ 19. september 2018 12:50
"Haridus, haridusse panustamine on pääsetee"
Ahh, haridusega pani hea näitleja - vilets poliitik paika: juba praegu lõhub 2. klassi õpik perekonna mõistet. Seega jah, pääsetee, oleneb muidugi kelle jaoks. ;)
j
Jah/ 19. september 2018 13:16
Anname kirjatarkust ainult üksikutele valitutele ja mitte ühelegi naisele, see oleks Tarukile meele järele.
e
Eino Taruk/ 19. september 2018 17:37
Ja seda ütled sa feministile? Sest ma olen vaadetelt klassikaline feminist. Ma ei sas teisti, egaltiaarina pean seda olema. ;) Radikaalfeminatsid muidugi, võiks tualeti taha saata :P
m
mimm/ 19. september 2018 12:47
no mida sa sotsist ikka tahad, rumal jutt ja sildistamine käib.
l
19. september 2018 12:46
Lõpetagu pugemine. Kui oled valinud sotsid, kes teavad, et raha tuleb seinas olevast august (seda teavad muidugi ka riigipalgalised kunstitegelased), siis ole sots.
m
Mann/ 19. september 2018 12:44
Aitäh Andrus Vaarik! Lugesin ja hakkasin mõtlema, et kes või ma siis olen. Olen umbes samaealine Sinuga. Mõtisklesin pikalt ja tunnen et eestis olen ma pigem vasakpoolne ja saksamaal pigem parempoolne. Nii et - sõltub kus oled :D Ehk keegi annab veel mõtteid, saaksin jätkata või parandada oma arusaamist elust ja asjadest! Tänades :)
n
No muidugi/ 19. september 2018 13:39
sots, mis sots, siin olen selline, seal olen tollene, ühesõnaga- limukas!
a
A./ 19. september 2018 12:43
k
"pärit pärisorjanduslikust perest"/ 19. september 2018 12:55
kas ta räägib oma eelmistest eludest?
Tundub küll.
Andrus, sa pole ainus, kes end ise koolitas ja karmi elu elas. Vähemalt oli sul pere ja vanemad. Mis me kõik hakkame nüüd halama, kui raske elu meil oli?
Kui muud pole, siis keegi koolis ikka ahistas ja kusagilt näpistas.
Ikka õiged need kommid, mis Näo saate järel kirjutati.

i
ise ütleb õigesti, et ongi alles lapsuke/ 19. september 2018 12:43
ja kergelt mõjutatav, ei näe rahapakist kaugemale. Lapsemeelne aga nende kohta ju öeldakse kasulik id,ik,as.
s
Signe/ 19. september 2018 12:40
Andrus...oled tõesti hilise küpsemisega frukt ja näe,täiskasvanuks ei ole saanudki.Sotside võltspisarad "kogu inimkonna nimel",lillelapse eufooria ja võlts "sallivus" meheks ei tee.Mõistan sinu kadedust mehelike ja kinlameelsete meeste ees....aga neid maha tehes oled veel väiksem ja armetum!!! Ei ole sul haridust ega ka haritust vastupidiselt EKRE-sse kuulujatele.
t
teel priske rahapakini,/ 19. september 2018 12:39
võib ju kõike suust välja ajada. Nüüd tuli välja suur majandusteadlane!!!
h
hm/ 19. september 2018 12:39
Vaarik on väga hea näitleja. Aga kurb on et ta poliitikasse läks (ümberjagajate seltskonda veel)
s
show production fact checking/ 21. september 2018 09:05
Vaarik on aktiivsest kasutusest välja jäänud näitleja.
l
lugesin mõne lõigu/ 19. september 2018 12:36
ja kõik on vale, ei taha rohkem tõeväänamisse aega kulutada, mõttetu mees.
m
muud uksed.../ 19. september 2018 12:31
sorose rahapakiga ära ostetud või on sul luukere kapis mis võib välja muidu tulla?
i
Indrek2/ 19. september 2018 12:29
See mis avanes oli ehk kellegi sulgurlihas hoopis mitte uks?!?
j
Jaan/ 19. september 2018 12:27
Andrus Vaarik on juba pool aastat sots, aga peale EKRE sildistamise pole midagi tema suust kuulnud. Kas tal mingeid ideesid või erakonna arenguks vajaminevaid teadmisi ka on, see jääb selgusetuks.
s
see "looming" ekre vastu/ 19. september 2018 12:33
ongi tema "tugev" külg, mistärast ta sotside poolt ära "mõjutati".
e
ekre- odav populism/ 19. september 2018 14:09
Andrus ei öelnud midagi valesti. Kysid siin Andruse ideede kohta, aga ma arvan et isegi tema kassil on rohkem asjalikke arvamusi ja ideid, kui ekrel kunagi olema saab. Pikka aega istuvad juba riigikogus, kuid suust tuleb välja vaid sooja õhku, tegusid pole kuskil.
1
14:09/ Kui sealt vaid sooja õhku tuleks/ 19. september 2018 15:25
siis, miks sotsid nii närvis on? Mille peale küll? Vaat need arvamused ja arusaamad teid hulluks ajavadki.

w
www/ 19. september 2018 12:23
Aitäh, Andrus Vaarik. Kenasti ja õigesti kokku võetud.
p
paljusee tellimuslugu/ 19. september 2018 12:37
talle sotside kassast sisse tõi? Järelikult on veel samas stiilis väljamõeldidi tulemas enne valimisi.
ü
Üks ja ainus mõte ning eesmärk?/ 19. september 2018 14:00
Kas shotshid tõesti peale sildistamise ja vastandumise rohkem mõtteid ei oma?
olgu oss, vaarik, meikar, mukser, jne kõlab ikka ja ainult ükssama repertuaar - EKRE pähh, pähh, pähh.
Madal pole või - seltsimehed?
j
jeee-ee/ 19. september 2018 12:22
Muidu ma valiksin mulle meelepärast, aga putru pakuti mujalt. Rohkem, rammusamat ja kõhtukasvatavamat. Ei saa nüüd rasvumisest loobuda, pappi hakkab voolama, rasv hakkab tilkuma.
h
Hale/ 19. september 2018 12:17
Tüüpiline sallija tegeleb ikka sellega, mida ta kõige paremini oskab s.t. sildistamisega.
Nimetada tüüpilist EKRE elektroraati väheharituteks on patoloogiline sotside (aga mitte ainult nende) propagandatrikk. No kust otsast see EKRE valija nüüd oma hariduse või harituse osas nii väga erineb teiste erakondade valijatest. Ei usu lihtsalt seda. Pigem ütleks, et sotside ja reffide valijate hulgas prevaleerib tugev Stockholmi sündroom.
k
Kim/ 19. september 2018 15:38
No on ju tehtud uuringuid, mis näitavad erakonna valija keskmist haridustaset. Erandid ikka kinnitavad reegleidm olen kindel, et on põhiharidusega reformi valijaid ning kõrgharidusega EKRE valijaid, aga see ei muuda fakti, et üleüldine tendents on ikkagi vastupidi.
s
Sakunne/ 19. september 2018 22:24
Viitaksid ehk mõnele neist "uuringutest", Kim
n
nõrk/ 19. september 2018 12:17
Kui nooruse maha oled joonud, siis seda vanaduses õppides enam ei kompenseeri. Sotsid elavad rumala rahva arvelt ja sina oled neikle kasulikuks i dioodiks.