Eesti uudised

Koolitüdruk langes väikelinna seiklusrajal rünnaku ohvriks  (37)

Liina Hallik , 18. september 2018, 21:25
Vasalemma madalseiklusrada valmis laste rõõmuks 2017. aastalFoto: Teet Malsroos

Esmaspäeva pärastlõunal postitas murelik ema Vasalemmast Facebooki õudusttekitava teate: alevi seiklusrajal oli eelmisel päeval rünnaku ohvriks langenud tema tütar. Mänguplatsi ümber liikunud mees lükkas lapse pikali ja asus teda siis metsa poole lohistama. 

Teisipäeva pärastlõunal on Vasalemma seiklusrajal vaikne. Värsketel atraktsioonidel ei turni ühtki last. Isegi naabermaja kurja sildiga märgistatud koer ei tee häält. Õõvastav juhtum on linnakeses levinud kulutulena. Vasalemma põhikooli lapsed on koolipäeva lõpetanud ja asutavad koduteele. Paljudele on vanemad autoga järele tulnud, teised istuvad ratta selga. Väljas käia kardetakse ning püütakse liikuda rühmiti.

14aastane tüdruk oli pühapäeval seiklusrajal koos sõbrannaga. Lapsi oli veel, kuid teised hoidsid omaette. Järsku märkasid lapsed väljaku ääres meest, kes esmalt tiirutas ümber platsi ja siis hakkas lastele lähenema. Korraga oli mees tüdrukutest napilt meetri kaugusel. Lapsed liikusid eemale, ent onu ei andnud alla. Sõnagi lausumata tuli ta lastele üha lähemale. Paar korda astusid lapsed veel eest ära, kuid siis otsustasid ära minna.

Edasi lugemiseks:

Samal teemal

25. oktoober 2018, 16:28
Harjumaal tegutsenud pervert kahetses puhtsüdamlikult
19. september 2018, 17:00
Enamik lastega seotud õnnetustest juhtub treeningutel
14. august 2018, 14:55
Lasteaias märatsenud ja kinnipidamisel surnud mehe isik on tuvastatud
2. august 2018, 09:29
Seksuaalvägivalla puhul on ründajaks enamasti ohvri tuttavad

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee