Maailm

Seksuaalrünnakus süüdistatud kohtunikukandidaat: „Ma pole kirjeldatud asju teinud ei tema ega kellegi teisega!“

Toimetas Greete Kõrvits, 17. september 2018 21:57

17 KOMMENTAARI

e
Eino Taruk/ 19. september 2018 21:46
See oli ammu ette näha, ja ma ka ütlesin siis, et MeToo'st tehakse poliitiline relv. Ja ongi olemas kõige klassikalisemal moel: süüdistus hüppab üles just õigel ajal, just ideoloogilise opponendi vastu. Ja kes tõestab midagi? Polegi vaja tõestada, sest süüdistus ise on esimene kuul mis tabab. Kahjuks mitte veel laskjat kes laimu relvana kasutab.
h
hah/ 18. september 2018 23:13
Süüdistaja, Dr. Christine Blasey Ford kutsuti koos süüdistatava Kavanaughiga senati komitee ette tunnistusi andma.
Kavanaugh oli kohe nõus tulema, Ford algul oli, praeguseks aga ei ole senati komiteele mitte midagi vastanud.
Senate Judiciary Committee chairman Sen. Chuck Grassley (R-IA) said his committee had reached out to Supreme Court justice nominee Brett Kavanaugh’s sexual misconduct accuser Dr. Christine Blasey Ford multiple times in the last two days to have her testify Monday and have yet to hear back.
“Has Dr. Ford accepted, and she has agreed to come?” host Hugh Hewitt asked.
“No,” Grassley responded. “We have reached out to her in the last 36 hours three or four times by email, and we’ve not heard from them, so it kind of raises the question do they want to come to the public hearing or not? And the reason we’re having the public hearing is obviously, well, number one is accusations like this deserve consideration and looking into, and that’s what the purpose of the hearing is.”
He continued, “We wouldn’t be having this hearing if it wasn’t for the fact that Dr. Ford told the Washington Post and other people publicly that she wanted to testify. And we also have Judge Kavanaugh. Even before we requested him to testify, he said he was willing to testify. As of Sunday night, I had that message. So we still haven’t heard from Dr. Ford. So do they want to have the hearing or not? We’re delaying the vote, strictly, to get all the facts out on the table.”
Grassley went on to say Ford deserves “to be heard” because of her serious accusations, but questioned the delay.
“We’re taking things step by step, but I don’t know why you would need more time. She wants to talk to us. She told us she wanted to talk to us. And you’d think that the sooner, the better,” he told Hewitt.
a
asi on selles,/ 18. september 2018 18:06
et oled mees ja piisab naisel näpuga näidata ja oledki süüdi. Tee või tina.
e
Eino Taruk/ 19. september 2018 21:49
Enam vähem. Meheks olemine on raskendav asjaolu.
m
meenus kohe Savisaar/ 18. september 2018 13:17
süüdistuskahtlustega kriminaalide tavalised laulud -
mina pole midagi teinud!
mina ei tea midagi!
olen süütu nagu ingel taevas?
v
vang/ 18. september 2018 16:17
nii see on, meie istume ka viimse meheni süütutena vanglas
e
Eino Taruk/ 19. september 2018 21:48
Kus süüdistuse ajastatus ning sihtmärk kahtlusi ei tekita siis oled kas t0bu või pahatahtlik.
j
JKHM/ 18. september 2018 11:45
Praegu peetakse Eestis kohut õpetaja üle, kes õpilasi sakutas.
Karjume kõik kooris: MinaKaa!!! Varsti istume kõik pulga taga kinni! Mu endised õpetajad, kes veel elus on, minu ja mu klassikaaslaste süstemaatilise sakutamise eest kõrvust ja juustest umbes 40 aastat tagasi. Ja ma ise ka - umbes 35 aastat tagasi katsusin kooliõe esimese rinnahoidja kinnitust.
t
Tiit/ 18. september 2018 08:25
Naine voib olla pahane, et mees ei ajanud temale kätt püksi.
p
Pool tōde/ 18. september 2018 08:17
Tegelikult selle neiu vanemad olid 1990 aastatel kohtupingis ja Kavanaugh naine oli kohtunik. See on kättemaks ja vale süüdistus, tüüpilised demokraadid ja liberaalid. Meie ajakirjandus kirjutab ainult pool tõde.
e
18. september 2018 13:59
ekriid
valeta vähemalr nii, et keegi naiiv seda su lora ka usub
õ
Õelus/ 18. september 2018 07:16
Naisterahvas ütleb, et tõenäoliselt (!!) aastal 1982 toimus see ahistamine. Ta isegi ei mäleta aastat, kuud ega päeva. Aga ahistamise üksikasjad tulid meelde. Möödas on 35_36 aastat. Enne nagu meelde ei tulnud, kui mees polnud kõrgele kohale jõudnud. Nüüd on siis võimalus saada ajalehtede esiküljele ja ehk ka rahaline kompensatsioon.
p
Pakun välja/ 18. september 2018 13:31
et see naisterahvas on 9-l juhul 10-st lihtsalt Hillary pundile vahendiks Trumphi vastases võitluses. Nii vana looga on sedasi, et ega ikka kõike ei mäleta küll. Niisama koolikaaslastega 40a taguseid sündmusi meenutades on tulnud tõdeda, et igal võib olla oma vaatenurk ja erinevad sarnased sündmused võivad mälestustes detailides kohti vahetada. Kui jäädvustust pole, siis jutuks see jääbki. Ehk ongi liberastidel kaardid selle peale pandud, et pole oluline süü tõestamine vaid otsustaja kaudne mõjutamine.

m
mmm/ 18. september 2018 06:58
Naised ikka valusad ussid. Tulla ligi 40 aastat hiljem välja väitega, et näe mees proovis kätt püksi ajada. Mitte ühtegi tõendit, lihtsalt kellegi ütlused. Selliselt võib iga mehe liistudele tõmmata, olenemata kas midagi ka päriselt juhtus või mitte.
e
Ega ikka ei saa igat meest süüdistada./ 18. september 2018 12:29
Kui esitada kohtunikuks mees, kes pole kunagi naiste vastu huvi tundnud, või naine, kes meestest eemale hoiab, siis sellised süüdistused läbi ei lähe.
Tegelikult ei tohigi inimest kohtunikuks panna - tehisintellekt saaks selle tööga märksa paremini hakkama.
e
Eino Taruk/ 19. september 2018 21:50
Huvitav jah, et selliste süüdistustega tullakse välja just siis kui keegi kuhugi kandideerib, midagi saavutab jne.
M
🗿/ 18. september 2018 02:02
Miks lastakse vaimse puudega ameerika kummardajal avaldada küsitava väärtusega propagandistliku materjali?
Kus on eetilised piirid ja mis maal üldse seda õhtulehte välja antakse?
Tõesti PIIP. LÕPETAGE ÄRA.