(Teet Malsroos)

"Tundub, et olete EKREga juba kokkuleppe saavutanud järgmiste valimiste eel, et te tahate koos valitseda kangesti," ütles Valdo Randpere nädalalõpudebatis Viktor Vassilijevile. "Sa pead arsti poole pöörduma," sajatas Vassilijev vastu.

"Mille muuga seletada seda, et Ernits põgeneb Keskerakonnast EKREsse. EKRE toetab selliste venemeelsete eelnõude hääletamisel koalitsiooni," rääkis reformierakondlasest Randpere.

"Sulle võib igasugu asju tunduda. Sa pead arsti poole pöörduma, seal antakse sulle abi," soovitas talle seepeale keskerakondlasest Vassilijev. "Koalitsiooni võib nendega teha küll. /.../ EKRE ongi hea sellepärast, et nad võivad öelda seda, mida meie viisaka erakonnana ei ütle."

"EKRE peletab eemale normaalsed mõistlikud inimesed," leidis Randpere, mille peale vastas Vassilijev: "Aga kes ütles, et nende valijad on normaalsed inimesed?!"

Randpere on veendunud, et EKRE ja Keskerakonna vahel on juba koostööks kokkulepped sõlmitud. "Järgmiste valimiste loosung võiks olla: valid EKRE, saad Keskerakonna!"

Kuula videost kogu debatti!

Jaga artiklit

74 kommentaari

G
gil  /   20:17, 17. sept 2018
Oo! See on küll väga hea prognoos, mulle sobib! Randpere arvamusliidriks!
S
sina  /   18:08, 17. sept 2018
valdo,mine tagasi Rootsi,kuhu sa kunagi põgenesid.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis