Horoskoop | Eriline

PÄEVAHOROSKOOP: laupäev, 22. september 

Astroloog Maria Angel, 21. september 2018, 22:22
 PantherMedia/Scanpix
Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär

21. märts – 19. aprill

Kui sul initsiatiivi haarata heaga ei õnnestu, rakendad toorest jõudu. Ometi pole sinagi eksimatu – on küllaltki suur võimalus, et võitled põikpäiselt valede veendumuste eest.

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Ära kiirusta. Oma tegevust tasub pikaajaliselt ja detailselt planeerida. Tegevuskava õnnestub realistlikult koostada ning kui järjepidev oled, siis lähiaastail ellu viia.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Pead suutma olulist infot suvalisest mürast eristada, õigetest niidiotstest kinni haarata ja perspektiivikaid ideid julgelt edasi arendada.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Vastu tuult pole mõtet punnitada, süvene parem sellistesse teemadesse, kust tunned teiste toetust. Huvitavad arengud võivad toimuda ühisvaraga seotud küsimustes.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Küllaltki lihtne oma ideid teistelegi vastuvõetavaks muuta, endale liitlasi leida. Vastassoolistele jääd kergesti silma, flirt pakub lõbu.

Neitsi

23. august – 22. september

Võta end kokku ja ole julge, tegutse selle nimel, et oma ideed tegevusse rakendada. Ürita oluline projekt käima lükata, praegune pingutus tasub end hiljem kuhjaga ära.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Oled uljas ja särav. Sa ei löö naljalt verest välja ka suurema hulga inimeste ees esinedes või ajakirjanduses sõna võttes. Leiad kaasamõtlejaid ka võõramate inimeste seast.

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Ole otsustaval hetkel julge ja mõistuspärane, tee kindlakäelisi käike. See, mida nüüd korda saadad, annab sulle konkurentide ees paraja edumaa.

Ambur

22. november – 21. detsember

Võtad seiklusvalmilt ette asju, mille jaoks ei ole tegevusplaani välja töötatud. Liigse optimismiga tegevusse tormates on oht põruda ja palju kaotada.

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Kõik ei ole sugugi nii lihtne, nagu sulle nüüd paistab. Mida iganes sa ka ei teeks, jälgi, et see kuskilt otsast seaduse või hea tavaga vastuollu ei läheks.

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Miinuseks on see, et näed toimuvat eeskätt iseenda huvidest lähtuvalt ja see võib su vaatepiiri oluliselt kitsendada. Mõtle ka kollektiivsele kasule.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

See, mis ei meeldi, jääb lihtsalt kahe silma vahele. Oled küllalt kergeusklik, mistõttu uute tutvuste sõlmimisel tasuks nüüd eriti ettevaatlik olla.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Neitsi või Kaalud! Pead kogu aeg tegevuses olema, uut infot hankima – maailm vajab avastamist! Rutiini talud halvasti, tüdined kiiresti. Valdav on pidev tung uusi asju kogeda ning põnevate inimestega kontakte luua. Uus aga võib olla ka unustatud vana. Esile võivad taas kerkida teemad, mis omal ajal huvi pakkusid.

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee