(PantherMedia/Scanpix)

Astroloog Maria Angel ennustab kosmilisi taevakehi vaadeldes, milline saab olema uus päev. Vaata, mida tähed sulle lubavad!

Jäär

21. märts – 19. aprill

Armas inimene vajab toetust. Ära hakka talle lihtsalt oma sisemise jäärapäisuse tõttu vastu töötama, pole mõtet panna endas pettuma kedagi, kes sinule loodab.

Sõnn

20. aprill – 20. mai

Sa ei pea muretsema tööde pärast, mille eest vastutab keegi teine. Paku tuge, kui antakse märku, et seda on vaja, muidu aga võta rahulikult. Ega teisedki nii saamatud ole.

Kaksikud

21. mai – 21. juuni

Askeldad intensiivselt, kuid süsteemitult. Tekkinud head mõtted tasuks kindlasti kirja panna, muidu need ununevad ja pead taaskord hakkama jalgratast leiutama.

Vähk

22. juuni – 22. juuli

Et naisi hästi mõista, on vaja suhelda erinevate naistega, ja mitte pinnapealselt, vaid usalduslikult. Et meestest aru saada, tuleb jällegi rääkida mitmete meestega.

Lõvi

23. juuli – 22. august

Oled kellelegi pinnuks silmas. Sa ei pruugi temaga küll teadlikult võistelda, aga ta tunneb su suhtes (armu)kadedust. Hoia silmad lahti ja ära lase endale käkki kokku keerata.

Neitsi

23. august – 22. september

Kõike, mida räägitakse, ei pea meeles hoidma ja tõsiselt võtma. Selge ja kindel võib parimal juhul olla see, mis lepingutesse mustvalgelt kirja pandud.

Kaalud

23. september – 23. oktoober

Täna pole hea päev suhtlemiseks, hea on omaette istuda ja nokitseda. Mingit mõtet pole kedagi ümber kasvatama hakata, see kujuneb peaga vastu seina jooksmiseks.

Skorpion

24. oktoober – 21. november

Ära püüagi teha nägu, et oled ülitugev ja saad kõigega mängeldes hakkama! Tõelised sõbrad aitavad, kui su ebakindlust näevad.

Ambur

22. november – 21. detsember

Oled ilma süvenemata andnud nõusoleku teha ära üks töö. Täna hakkab sulle selgeks saama, millesse end kogemata kombel seganud oled. Ära araks löö, saad hakkama!

Kaljukits

22. detsember – 19. jaanuar

Saad ehk teada, et üritus, mille vastu suurt huvi tundsid, on juba toimunud, ja nii, et sind isegi ei teavitatud sellest. Muidugi on sul õigus solvunud olla. Uuri välja, miks niimoodi käituti?

Veevalaja

20. jaanuar – 18. veebruar

Sinu ümber on üksjagu tarku inimesi. Miks sa ometi nende käest nõu ei küsi? Miks sa nende arvamust üldse kuulda ei võta, kui nad seda avaldavad? Sul on võimalus targemaks saada.

Kalad

19. veebruar – 20. märts

Teistsuguse maailmavaatega inimestelt on väga palju õppida, võta see tarkus vastu. On võimalik pingelisi isiklikke suhteid päris palju parandada.

Sünnipäevalapsele

Palju õnne, Neitsi! Sul on asjadest oma arvamus, sa kõnnid oma rada, ent saad seda ometi teistega koostöös teha. Õpi ja arenda ennast, õppeprotsess võib sind kokku viia ka meeldivate inimestega, kellest saavad su lähedased sõbrad. Töises vallas pead omajagu sõltuma teiste otsustest. Võimalik on töökohavahetus.

Jaga artiklit

1 kommentaar

I
inimkonnale  /   01:23, 22. sept 2018
Jesaja 44:6 Nõnda ütleb Issand, Iisraeli kuningas,
ja tema lunastaja, vägede Issand:
Mina olen esimene ja viimane,
ja ei ole muud Jumalat kui mina.
7 Kes on minu sarnane?
See hüüdku, jutustagu sellest
ja kandku mulle ette!
http://piibel.net/#q=Js%2044

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis