4
fotot
Maailmakoristuspäeval osalejatel tasub vihmakeep kaasa võtta (ALDO LUUD)

Maailmakoristuspäev toob Eestisse sajuhood. Kui Lõuna- ja Ida-Eestis koristajatel on lootust kuiva jalaga koju jõuda, siis Lääne- ja Põhja-Eesti inimestel tasuks ka midagi vihmakindlat kaasa võtta.

Ilmateenistuse andmetel laupäeva hommikul pilvisus tiheneb. Ennalõunal saartele jõudev vihmasadu laieneb mandrile ja liigub päeva jooksul aeglaselt ida poole, pärastlõunal võib kohati äikest olla. Puhub edela- ja lõunatuul 5-11, rannikul puhanguti kuni 15 meetrit sekundis. Õhtul pöördub tuul saartel läände. Õhutemperatuur on 15..18 kraadi.

Laupäev (ilmateenistus.ee)

Pühapäeva öö hakul on pilvine ja sajab vihma. Pärast keskööd saartest alates pilvisus hõreneb ja sadu lakkab. Tuul pöördub edelast läände ja loodesse ning nõrgeneb 4-9, öö hakul rannikul puhanguti 14 meetrit sekundis. Päeval tuleb vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma. Puhub valdavalt läänetuul 5-10, keskpäevast alates saartel ja rannikul puhanguti kuni 15 meetrit sekundis. Õhusooja on öösel 5..10, rannikul kuni 15 kraadi, päeval 15..18 kraadi.

Pühapäev (ilmateenistus.ee)

Esmaspäeva öösel on oodata vähese ja vahelduva pilvisusega enamasti sajuta ilma. Üksnes saartel vastu hommikut pilvisus tiheneb ja suureneb vihma võimalus. Puhub edela- ja läänetuul 5-9, saartel ja rannikul öö hakul puhanguti 14 meetrit sekundis. Päeval pilvisus tiheneb ja saartelt liigub vihmasadu mandrile, Kagu-Eestisse võib sadu alles õhtul jõuda. Edela- ja lõunatuul tugevneb 7-12, puhanguti 15, saartel ja rannikul kuni 20 meetrit sekundis. Õhutemperatuur on öösel 5..10, rannikul kuni 15 kraadi, päeval 14..18 kraadi.

Esmaspäev (ilmateenistus.ee)

Jaga artiklit

2 kommentaari

A
AUTOR!  /   16:36, 18. sept 2018
Mida sa jahud, 3 päeva tagasi oli koristuspäev, odav leib!
Õ
õhtuleht!  /   19:07, 18. sept 2018
vabandust

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis