Bussijaam (Teet Malsroos)

Autoettevõtete liit soovib, et riik ja Tallinna linn asuksid planeerima bussijaama viimist Ülemistele, kuhu tulevikus rajatakse Rail Balticu lõppjaam. Ideed pooldab ka Tallinna tehnikaülikooli logistikaprofessor Dago Antov, kuid praeguse Tallinna bussijaama omanikfirma mõtet ei toeta.

Autoettevõtete liit saatis majandusminister Kadri Simsonile kirja, milles palub alustada arutelu teemal, kas Tallinna bussijaam võiks asuda Ülemistel, vahendas ERRi uudisteportaal.

Liidu direktor Villem Tori põhjendab ümberkolimist sellega, et juba praegu on reisjate harjumused muutunud ja ühistranspordi kasutamist peaks tegema veelgi mugavamaks.

Bussifirma Lux Express, mille emafirma Mootor Grupp omab praegust Tallinna bussijaama, leiab, et Ülemiste on südalinnast liiga kaugel ja see ei vasta reisjate ootustele.

Vaata pikemalt "Aktuaalse kaamera" videost!

Jaga artiklit

25 kommentaari

T
Te  /   17:59, 18. sept 2018
Katsuge kedagi reedel või pühapäeval bussile viia või pealevõtta-peatumiskohti pole, parkla on olematu, kitsaste vahedega. Tõeline ekstreemsus. Bussijaam ise on pisike, ülerahvastatud, pole kompsegi kusagile panna. Tõeliselt igal levelil ajale jalgu jäänud.
J
Juhan.  /   18:20, 16. sept 2018
Bussijaam tuleb viia toompeale.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis