Carmen Kass (Martin Ahven)

Eesti tuntuim tippmodell Carmen Kass tähsitab täna oma 40. sünnipäeva, kuid on vaatamata vanusele vägagi nõutud modell nii pildistamistel kui ka lavalaudadel. Eesti meediale ei ole peamiselt välismaal resideeruv Carmen eriti intervjuusid andnud, kuid "Seitsmestel" õnnestus temaga paar aastat tagasi juttu ajada.

Veel praegugi kulub Carmenil suur osa ajast modellitööle, kuid ta on privilegeeritud seisus, valides vaid seda, mis talle põnev tundub.

"Ma töötan hea meelega ka siis, kui 80 olen. Ma ei kavatse kunagi modellindusest loobuda. Nii kaua, kuni pakkumis on, nii kaua on minu valik, kas siis seda teen või mitte," sõnas Carmen.

Jaga artiklit

15 kommentaari

?
???  /   09:56, 15. sept 2018
80 aastaseltki veel ? Oleneb, millise töö peal. Modellina oma keha demonstreerida ning puusi hööritada - seda muidugi. Kuid vaevalt et ta vaimustuks 80-aastaselt sellisest füüsilisest tööst nagu kottide ning kastide tõstmisest, Ehitusel tuule, vihma või lume käes müüri ladumisest, sügisvihmas ja poris põllul küürutamisest. Santehnikuna kempsutorusid trossiga puhtaks lükkamisest. või üldkasutatava kemmergu koristamisest. Ka need on tööd.
seega, kõik on suhteline.
"
"Parim enne" möödas juba 20 aastat  /   08:02, 15. sept 2018
Koledaks ja inetuks on muutunud.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis