Poliitika

Madisoni saladus: ka mina kandideerin Euroopa Parlamenti (57)

Marvel Riik, 14. september 2018 12:42
Jaak Madison.Foto: Tiina Kõrtsini
Riigikogu liige Jaak Madison kirjutab enda sotsiaalmeedia kontol, et on Taavi Rõivase teadaande tõttu sunnitud avaldama saladuse, et kandideerib sarnaselt Taavi Rõivasele Euroopa Parlamenti. „Aitab globalistidest Euroopas!“ teatab Madison.

„Endine vapustav ja erudeeritud peaminister, Taavi Rõivas teatas, et ta kandideerib Euroopa Parlamendi valimistel. Seda kajastab hetkel suurelt Postimees. Ma teatan saladuse: mina ka kandideerin!“ kirjutas EKRE saadik Jaak Madison. Küsides postituse kohta selgitust, tuleb välja, et tegu on sõbraliku tögamine nii Rõivase kui ka meedia aadressil.

„Euroopa Parlamendi valimistel tuleb erakondadel niikuinii välja panna 14nimeline nimekiri ja see on 99% kindel, et ma olen seal nimekirjas,“ selgitas Madison. „Nii nagu ütles Taavi Rõivas ja mida kajastati väga laialdaselt meedias, et ta kandideerib Euroopa Parlamendi valimistel, võime ka meie sama kindlalt öelda, et me kandideerime Euroopa Parlamendi valimistel.“

Jättes naljad kõrvale, ei välista Madison, et ta läheb Brüsselisse. „Tänasel päeval on kõige suurem eesmärk teha võimalikult hea tulemus siiski riigikogu valimistel ja panna kokku järgmine valitsus,“ lisas ta.

Samal teemal

14.09.2018
Paet: eelistaks ka Euroopas jätkata
14.09.2018
Rõivas on valmis Ansipiga võitlema Euroopa Parlamendi koha eest
12.09.2018
Ansip tahab Euroopas jätkata

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee