"Seksis ja linnas" Mirandat kehastanud Cynthia Nixoni püüdlused saada New Yorgi kuberneriks luhtusid. Demokraadid hääletasid eilsetel eelvalimistel oma ametlikuks kandidaadiks praeguse kuberneri Andrew Cuomo.

End demokraatlikuks sotsialistiks nimetav lesbiline näitlejanna (52)  püüdis staažikat Cuomot (60) troonilt kangutada, kuid tema parteikaaslased andsid  praegusele kubernerile volituse kandideerida ka kolmandaks ametiajaks. Novembrikuistel valimistel astub Cuomo, kelle isa Mario tegutses samuti New Yorgi kubernerina, vastamisi vabariiklaste kandidaadi Marc Molinaroga.

Pärast valimistulemuste teatavaks tegemist säutsus Nixon Twitteris: "Tahan tänada kõiki TeamCynthia vabatahtlikke, toetajaid ja hääletajaid, kes pühendusid meie kampaania progressiivse sõnumi kuulutamisele. Olen nii uhke kogu meie tehtud töö üle meie kõigi jaoks toimiva New Yorgi ülesehitamiseks."

Demokraatide vasakpoolse tiiva esindaja Nixon on nimetanud oma südameasjadeks paremat ligipääsu abordile, koolide paremat rahastamist ning võrdsete õiguste saamist LGBQT-kogukonnale. 

Jaga artiklit

4 kommentaari

E
eestis  /   10:48, 15. sept 2018
tavaline, et näitlejad ja muud soodad kandideerivad sinna kuhu pole vaja
  /   10:46, 14. sept 2018
sellest üksi ei piisa,et kommunist ja lesbik oled,kõrvade vahel peab ka miskit olema.nii et mine filmindusse tagasi,näitlemine kukub sul paremini välja kui poliitika tegemine.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis