MUUSIKAT JÄTKUB TERVEKS PÄEVAKS: ametliku viiuliduoga ühines spontaanselt akordionistFoto: Viktor Burkivski
Liina Hallik 13. september 2018 18:00
„Käisin eesti lasteaias. Mitte sellepärast, et vanemad oleksid väga tahtnud, aga mulle lihtsalt ei jätkunud vene lasteaias kohta. Hiljem sain siiski vene lasteaeda. Aga vene keelt ei osanud, rääkisin eesti keeles. Sain ohvitseride poegade käest tihti peksa,” pajatab Eesti vanausuliste liidu esimees Pavel Varunin kerge muigega. „Siiamaani on tõrge eesti keelt rääkida. Aru saan kõigest, aga muidu olen nagu koer – vaatan ja mõistan, aga sõnagi ei ütle.”

Septembris tähistatakse rahvuskultuuride kuud. Avapauk anti Mooste mõisa kultuuripäeval, kuhu olid kokku tulnud vene, ukraina, mordva, tatari, valgevene, aseri, armeenia, ingerisoome, eesti ja teiste rahvuste esindajad. 

„Käisin eesti  lasteaias. Mitte sellepärast, et vanemad oleksid väga tahtnud, aga mulle lihtsalt ei jätkunud vene lasteaias kohta. Hiljem sain siiski vene lasteaeda. Aga vene keelt ei osanud, rääkisin eesti keeles. Sain ohvitseride poegade käest tihti peksa,” pajatab Eesti vanausuliste liidu esimees Pavel Varunin kerge muigega. „Siiamaani on tõrge eesti keelt rääkida. Aru saan kõigest, aga muidu olen nagu koer – vaatan ja mõistan, aga sõnagi ei ütle."

Edasi lugemiseks vali endale sobiv plaan:
Üks artikkel
3,99
Ühe artikli lugemisõigus
Digipakett
0,00/kuu
11 erinevat digiväljaannetÜle 2000 artikli kuusJagamisõigus 4 sõbragaTellijatele mõeldud auhinnad