Tamrex | Sisuturundus

Veekindel ja hingav jope – on see võimalik? Spetsialistid vastavad! 

Tamrex, 13. september 2018, 17:01
Üks aastaaeg ei peta kunagi – see on sügis. See tuleb alati ja on igal aastal vihmane, sombune ja pime. Sellegipoolest ei pea midagi tegemata jääma, sest veekindel riietus ei tähenda tänapäeval enam umbset „kilekotti“ keha ümber. „Kilekott“ on veekindel küll, aga märjaks saab selle kandja ikkagi: seestpoolt, enda kehaniiskusest, mis ei pääse riiete vahelt välja. Siis on külmetumine kiire tulema.

Lahendus on veekindel, kuid hingav jope, mis ei lase sellisel määral kehaniiskusel riiete alla koguneda (lastes üleliigse välja).

Ligi 20 aastat inimesi erinevates tingimustes riidesse aidanud ohutusettevõtte TAMREXi spetsialisti Diana Karmo sõnul sõltub vihmariiete valik mitmest tegurist: sademete hulgast, tegevuse intensiivsusest ja kestusest. Vastavalt sellele tuleb langetada otsus, kas 100% veekindla või vetthülgava riietuse kasuks.

SNICKERS Workwear                                       SNICKERS Workwear
veekindel, hingav jope                                       veekindlad, hingavad püksid

Aga jalad?

Tasub märgata tervikut. Jalgade kuivana hoidmine on samuti tähtis. Vesi ei tule mitte ainult taevast alla, vaid pritsib ka maast vastu jalgu või voolab jope pealt reitele. Tõeliselt märja ilmaga vajad ka veekindlaid pükse, veekindlaid saapaid või hoopis kummikuid.

Kõige kindlam on seada sammud lähimasse TAMREXi kauplusesse ja varustada end kvaliteetsete, mugavate, vastupidavate ja lahedate rõivaste-jalatsitega, mis kaitsevad märjast ilmast tingitud tusatuju vastu.

Tipptasemel Snickers Workweari veekindel ja hingav jope
- Soe Woolpoweri kampsun vaheriideks
- Tuntud NOKIANi kvaliteetkummikud
TAMREXi Pro sarja kindad, mis istuvad käes nagu valatud 

TAMREX on tuntud kvaliteetse ja hoolikalt valitud kauba, sõbraliku ja professionaalse teeninduse ning ilusate poodide poolest.

Vaata lähemalt: www.tamrex.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee