Kaader videost (South China Morning Post/YouTube)

Hiinas tegutsev populaarne restoranikett kaotas hiljuti ühe koolnud roti tõttu oma turuväärtusest hinnanguliselt pea 163 miljonit eurot.

Xiabu Xiabu turuhind langes kolinal pärast seda, kui üks rase naine oli oma supist surnud närilise leidnud, vahendab BBC. Foto levis internetis kiiresti, viies söögiäri turuväärtuse aasta madalamaile tasemele. 

Shandongi provitsis asuv toidukoht, milles intsident juhtus, on halva kogemuse saanud kliendile kompensatsiooniks pakkunud väidetavalt 5000 jüaani ehk 628 eurot. 

Kannatanu abikaasa teatas aga kohalikule meediale, et paar saab kahjusummas kokku leppida alles pärast seda, kui lapseootel naisele on tehtud põhjalik tervisekontroll.

Jaga artiklit

5 kommentaari

M
munk ( μοναχός )  /   08:31, 17. sept 2018
Restorani külastaja leidis saia seest pruuni putuka ja kutsus koka. Kokk vaatas putukat, sõi selle ära ja ütles, et see sai on uut maadi sai. Rosinatega. Lisas veel, et edaspidi segatakse taigna sisse rosinaid rohkem, aga siis tuleb hind kõrgem.
I
Imelik  /   16:06, 14. sept 2018
Aga Hiinas süüaksegi kõiki elukaid. Miks see rott nüüd sellise draama tekitas? Ma arvan, et see teeb sama välja kui meie riigis leiaks keegi pasta seest tükikese kartulit.

Päevatoimetaja

Telefon 51993733
online@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis