Eesti uudised

AMETNIKE KÄTTEMAKS? Mupol jäigi linnavalitsuse ette prügi kuhjanud mehelt trahviraha saamata

Juhan Haravee, 12. september 2018 17:20

1 KOMMENTAARI

e
Elmole/ 16. september 2018 03:56
sulle saadeti arve Vabaduse platsilt ?
a
Ant Elmo/ 14. september 2018 07:50
Kuna Nõmme Linnaosa valitsus (nõme nimetus tõega!) ei ole meile saatnud ealeski ühtegi prügiarvet, pole põhjustki nende ukse ette midagi viia. Teiseks pole nalja ega naeru, kui teemasse ei süüvita vaid haugutakse "vale puu all", need kotid olidki prügikonteinerite kõrvalt võetud ju!
a
antvärk/ 13. september 2018 20:37
nõme inimene, kui su Nõmme prügi, viinud siis Nõmme LOV ette või veelparem, pannud prügikonteinerisse
e
Elmo Ant/ 13. september 2018 08:01
Mida me sellest õppida võiksime? Eelkõige ehk seda, et üks suurimaid "puudeid" on kodanikuõiguslaste "usu puue", tehtud asjadesse peab eelnema kindel usk, et asi on seda väärt ja selle teoga kaasneb ka vastutus. Mida veel? Nelja kohtuistungiga 6 kuu jooksul, selgus ka midagi, mida sooviksin heade lugejatega jagada- järgmistel kordadel teate siis ka Teie, tulevased ja tänased kodanikuaktivistid! Viies oma prügi linnavalitsuse hoonesse- vabanete paljudest nendest seadusepügalatest ja linnamäärustest, millele MUPO püüdis selles loos toetuda! Hoones kehtivad sisekorra eeskirjad!
m
Mis ametnike kättemaks?/ 12. september 2018 22:01
Ku prügi veo eest on makstud ja prügi viimata siis viidi see ju õigesse kohta. Kui kark & Ko ei suuda teenust osutada siis korjagu ise kokku selle sama puujalaga eesotsas, kes on järjekordselt ime väe läbi tervenenud nii füüsiliselt kui vaimselt, et saab isegi europarlamenti minna. Siis väike soIgikorjamise aktsioon teeb talle ainult head, mõõdukas füüsiline koormus värskes õhus. ;)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee