Põnevat ja kasulikku | Sisuturundus

Grillimine ei pea olema vaid suvine rõõm – loe, kuidas seda teha talvel! (2)

Arctic Finland House, 12. september 2018, 11:22
 
Kuigi tänavune suvi oli piisavalt soe ning õues sai küllalt grillida, siis meie kliimas see enamasti nii hästi ei õnnestu. Niisiis on imeheaks abimeheks grillikojad.

„Eesti kliimas võib juhtuda, et aiapeo ajal tuleb taevast ükskõik mida. Siin tulebki appi grillikoda, mille plussiks on, et seal saab grillida iga ilmaga. Lisaks pidada mõnusaid talve- ja sügispidusid,“ selgitab Arctic Finland House esindaja Liis Rusi. Jahedama ilmaga soovitab Rusi enne grillipeo algust teha grilli alla tuli, sest siis on lühikese ajaga mõnusalt soe. „Tõsi küll, grillikoda ei salvesta sooja – nii et kui paugub käre pakane, siis on sooja seni, kuni tuld,“ hoiatab spetsialist.

Grillikoda võib aga olla lihtsalt üks tore aiamajake. Näiteks kui panna puidust kaas grilli peale, tekib suur laud, mille ümber mõnusalt aega veeta. Lisaks on tegemist ideaalse kohaga, kuhu külalised magama panna või kus lastel mängida.

Et grillikoda hästi ära mahuks, sobib ala suurusega 4x4 ruutmeetrit. Samuti on sobivad siledad ja tugevad alused, näiteks terrassid. Muide, grillimaja on võimalik tellida ka koos saunaga.  

Teiseks klientide eelistatud valikuks on Liis Rusi sõnul tünnisaunad (mida kiputakse jätkuvalt segi ajama pidudel populaarse kümblustünniga). „Tünnisaun kujutab endast tavalist sauna, kus saab laval olla ja leili nautida,“ toob Rusi välja. Eriti palju ostetakse tünnisaunasid ilma tavasaunata majade juurde, aga ka mere või järvede kaldale.

„Algselt oli mõeldud see toode Skandinaaviasse, sest seal leidub järvede ääres väga palju saunasid. Tõeliselt mõnus on saunast otse jahedasse järve sulpsata,“ nendib Rusi.

Arctic Finland House’i tootevalikus leidub ka aiapaviljone, saunakodasid ja tünnimaju. Vaata täpsemalt SIIT!

2 KOMMENTAARI

a
Aga süsi? 17. september 2018, 15:44
Poest ostetud süsi ei sütti iial isegi mitte süütevedelaga!
h
Hm 16. september 2018, 10:00
Meil käib grillimine iga aastavahetuse juurde,isegi siis kui väljas 20 kraadi külma ja lumi põlvini.Ja lausa lageda taeva all mitte grillmajas.

Põnevat ja kasulikku

PÄEVATOIMETAJA

+372 5199 3733
online@ohtuleht.ee

TELLIMINE JA KOJUKANNE

+372 666 2233
tellimine@ohtulehtkirjastus.ee

REKLAAM JA KUULUTUSED

+372 614 4100
reklaam@ohtulehtkirjastus.ee