Eesti uudised

Kohtu alla: politseinikke seostatakse politseivara kadumisega (8)

Siim Randla, 12. september 2018, 07:08
Foto: Tiit Tamme
Kaks endist politseitöötajat peavad Põhja prefektuuri kaalude kontrollpingi kadumise pärast Harju maakohtu (pildil) ette astuma. 

Väidetavalt avastati mullu septembris, et Põhja prefektuuri motokuurist on kaduma läinud pink, millega kontrolliti kaalude töökorras olemist ja mõõtetäpsust. Kadumise asjaolusid hakkas selgitama sisekontrollibüroo. Kaalude kontrollpingi motokuurist äraviimisega seostati politseinikke Urmast ja Meelist, kellele esitati kahtlustus.

Nüüd on uurimine lõppenud ja kriminaalasi saadetud Harju maakohtusse. Meelist kahtlustatakse omastamist käsitleva paragrahvi järgi,  Urmast aga temale kaasaaitamises. Omastamise eest kohtus süüdimõistmise korral saab määrata rahalise karistuse või kuni viieaastase vangistuse.

8 KOMMENTAARI

õ
Õiguskaitseorganid(grupeering-bande) koordineeritud koostöös ei otsi! AGA hulkuvad! SariMõrvarid-Sadistid, piinu nautivad julmurid, seksuaalperverdid ja seksuaalkurjategijad , kes rahuldust saavad teiste inimeste piinadest, jätkuvalt vabaduses. 13. september 2018, 00:31
Need Elukad kasutavad minu peal Piinamismeetodit unetus, see on teada ladina keeles kui tormentum insomnia.
§ 89. Inimsusvastane kuritegu
...
(loe edasi)
v
villu 12. september 2018, 11:14
[Sisu ei vastanud Õhtulehe kommenteerimise reeglitele.]
Loe kõiki (8)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee