Galeriid

GALERII | Terve öö avatud Lasnamäe Prismasse jagus ostlejaid küll (7)

Toimetas Silja Ratt, 12. september 2018, 07:04
Öö Lasnamäe PrismasFoto: Martin Ahven
Prisma avas oma Lasnamäel asuva hüpermarketi ööpäevaringselt, et avardada Ida-Tallinna ja sellega külgnevate omavalitsuste elanike võimalusi sooritada oma igapäevaostud hoolimata kellaajast.

Lasnamäe Prisma jäi esimest korda ööpäevaringselt avatuks eile ehk teisipäeva ööl vastu kolmapäeva. Prisma regioonijuhi Viktoria Smirnova sõnul on ööpäevaringselt avatud Prismade järele Tallinnas selge nõudlus, mida näitab Sikupilli ja Mustamäe kaupluste edu ning Lasnamäe klientide tagasiside.

Samal teemal

„Avame Lasnamäe Prisma ööpäevaringselt, et olla oma klientidele olemas hoolimata kellaajast,“ ütles Smirnova. „Oleme öistelt klientidelt saanud palju positiivset tagasisidet, sest Prisma võimaldab suure valiku ja head hinnad olenemata kellaajast. Nüüd saavad oma igapäevaostud rahulikult ja endale sobival ajal teha ka need tuhanded Lasnamäe või selle kaudu liikuvad inimesed, kelle tööaeg erineb tavapärasest.“

Lasnamäe Prisma on kolmas hüpermarket, mille kett ööpäevaringselt avas. Märtsi alguses hakkas kliente 24/7 teenindama Sikupilli Prisma ning enne jaanipäeva ka Mustamäe Prisma. Mõlemat kauplust külastab öisel perioodil sadu inimesi.

7 KOMMENTAARI

m
14. september 2018, 10:52
mõnele unetule muidugi hea töökoht:teenendad 10 inimest öö jooksul ära ja kogu moos.päeval kuid lased sama raha eest ringi nagu orav rattas.praegult saad ehk öölisagi palgale juurde kui poe juhtkond ikka aus on.
k
karm värk 14. september 2018, 07:52
pildi järgi kaks saalitöötajat ja kaks ostjat
Loe kõiki (7)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee