Maailm

LASTE SILME EES: naine lasi supermarketis tütre sünnipäeva tähistama tulnud eksmehe maha (24)

Toimetas Greete Kõrvits, 11. september 2018 22:00
ÕNNELIKUMAD AJAD: abielupaar Thomase lõpuaktuselFoto: Facebook / Thomas Couttee Jr
30aastane Thomas Couttee Jr jalutas laupäeval Louisiana osariigis Walmarti supermarketisse, et kohtuda seal põgusalt oma eksnaisega ning võtta viimase juurest kaasa oma kasutütred, et paari ühise lapse teist sünnipäeva tähistada. Kohalik leht Town Talk kirjutab, et 

Kayla Giles ja Thomas Couttee Jr abiellusid 2014. aastal ning neil on üks laps, tütar, kes selsamal laupäeval kaheaastaseks sai. Kohaliku kutsekooli keevituskursuse juhendaja Thomas aga elas Kaylast selle aasta veebruarist lahus. Kohtule esitatud dokumentides süüdistas ta eksnaist vägivaldses käitumises. Mõlemad esitasid 20. augustil üksteise suhtes lähenemiskeelu.

Mõnedel andmetel tekkiski mehe ja naise vahel sõnelus seoses lapsehooldusõigusega. Mees oli kohtu kaudu taotlenud ainuhooldusõigust.

Thomas pani 5- ja 7-aastased kasutütred autosse sünnipäevalapse juurde istuma ning kavatses just rooli istuda, kui Kayla relva haaras ja tulistas. Ta tulistas vaid korra, kuid rindkere läbinud kuulist piisas. Walmarti parklas kohale jooksnud inimesed üritasid küll Thomast elustada, kuid see ei õnnestunud.

Kayla Giles viibib vahi all ning tema kolm last toimetati lähedaste juurde. Lapsed tulistamises füüsiliselt viga ei saanud.