Krimi

Politsei kasutas taserit päästmaks endalt elu võtta püüdnud meest

Ohtuleht.ee, 11. september 2018, 19:05

20 KOMMENTAARI

e
13. september 2018, 20:49
Eutanaasiat oleks tõesti vaja, et inimene saaks rahus surra.
j
Jaak/ 12. september 2018, 09:25
Ilmaasjata. Oleks pidanud laskma sel tüübil end rahumeeli lõikuda. Eesti oleks puhtamaks saanud!
t
teenuse osutamine/ 12. september 2018, 02:37
Olnuks tegu raske südampuudulikkuse põdejaga siis võinuski ta elektrilöögist teise ilma minna.
j
13. september 2018, 20:51
Jah, USAs on olnud juhtumeid kus inimene on surnud selle tasri pärast ära.
t
teadja./ 12. september 2018, 02:05
Kas selle taseriga peab sihtima teatud kehaosadesse, v6i otseselt vahet pole.
r
Riho / 11. september 2018, 23:18
See 0n politsei vägivald .Kas see inimene ohustas teisi. Vastus on ei .Inimesel peaks olema vabadus valida ,kas ta soovib elada või mitte .
v
Vanur100/ 11. september 2018, 21:32
Milleks viriseda ja hambaid näidata?? Varsti palume,et eutanaasia oleks legaalne ja kõigile rahaliselt parim :D
v
11. september 2018, 22:00
t
to VANA, Uunult/ 11. september 2018, 21:17
Mina virisen sinu õigekirja peale.
m
Mida tähendab / 11. september 2018, 21:59
h
huudisimelik/ 11. september 2018, 21:01
Kudas see vedru sinna pistuli sisse tagasi topitakse?
e
ei topitagi/ 11. september 2018, 21:22
see on ühekordne kassett, pannakse uus sinna otsa

v
VANA/ 11. september 2018, 20:52
eesti inimene viriseb küll riigi peale,politsei peale.kas ongi üldse asja ja valdkonda mille peale ei ädaldada,või on siia komentaariumisse on kogunenud virisejad ja ädavaresed
j
jajah/ 11. september 2018, 19:41
eriti veel siis päästavad kui inimesel süda haige, karu ka eemaldas mesilasel juuksekarva ja mis välja tuli?
m
mitte/ 11. september 2018, 19:30
ainult eutanaasia, vaid ka surmanuhtluse peaks taastama.
e
Eutanaasia/ 11. september 2018, 19:19
On tarvis legaliseerida!
Kas politsei aitab ka inimestel elu korda saada? Sekkute küll aga kas te ka muud teete? Edasi on teil ju ükskama neist inimestest.
Te ei tea miks nad seda teevad, inimesed on õnnetud ja ummikus eesti elust, see mis eestis toimub ei ole päris võrdväärne sellega mis tegelikult arenenud ühiskonnas peaks olema. Töötav inimene peaks näiteks olema oma töötasust suuteline looma pere, pidama seda üleval, elama inimesele kohaselt, eesti riigi suhtumine aga on selle teinud võrreldamatult raskemaks võrreldes paljude teiste euroopa riikidega. Selles on tegelikult põhjus - riigivalitsemine on selle põhjuse nimetaja.
m
Mida/ 11. september 2018, 19:28
te süüdistate kogu aeg riiki.Tehke töökoht ning makske palka niipalju kui tahate.Alati ootate,et teised peaksid suuri palku maksma ning kõik ette-taha ära tegema.
s
sa / 11. september 2018, 19:31
jutukese ikka läbi lugesid? oleks pidanud veel ennast lõikuda laskma? milles politsei süüd näed?
r
riigivalitsemine on/ 11. september 2018, 19:35
ainult üks pool, teine pool on inimese vaba tahe, ju ta siis tahab niimoodi vireleda, kui ei siis oleks juba ammu tekitatud uus revolutsioon, kuid näib et eesti inimesele kohe meeldib kui teda lüpstakse ja veel igatpidi.
n
No aga revolutsioon/ 11. september 2018, 21:13
Ju surutakse kohe kaaskodanike poolt maha. Minu arusaam on, et isegi kui keegi püüab midagi tõsisemat algatada siis on oponendid justkui kadedad ja sooviks ise seda algatust siis juhtida, nagu see naabrikadedus vms, isegi kui mõte liigub samas suunas siis on eestlasele omane kadedus, et keegi teine seda teeb ja siis hakatakse lampi kaikaid kodaratesse loopima.
Ühtsust ei ole.
Võib ju palkadega koonerdavaid ülemusi lintšida aga siis istud 10a vangimajas ja kas rahvas oleks sinu poolt? Ei ole ju.
Rahva algatus on olematu. Lisaks näiteks kui moodustuvad kusagil huvigrupid, imbub sinna sisse reetjaid kuid tegelikult võiks seal gruppides olevad ühel meelel olevad inimesed vajadusel tegutseda ka igapäevaelus nende sõpradeks olevate reetjate vastu, eestlane seda aga ei tee, pigem vaatab pealt kuidas tema enda põhimõtted kannatavad aga oma niiütelda sõpru ka välja ei anna, et seeläbi algne algatus saaks edasi toimida.
Ja kui eutanaasiast on jutt siis see ei meeldi paljudele - miks? Ega keegi ju ei sunni. Mulle ei ole näiteks mitte keegi kunagi ütelnud, et ta mind armastab või keegi ei ole mulle ütelnud, et olen oluline või vajalik. Olen tavaline inimene, vaeste vanemate laps, mul ei ole näiteks võimalik omale suuri laene võtta millega oma firmasid luua vms, sellesmõttes ei ole inimesed võrdsed, sa võid tahta kuipalju kuid kui sul ei ole võimalusi siis tahtest ei piisa. Ja ma leian, et inimesel peab olema väärikas võimalus lahkuda, täiskasvanud inimene peab saama selle võimaluse, mitte kuskil hämaras seda teha vaid atesteeritult, kui ta tunneb, et ta lihtsalt ei taha enam eksisteerida, kui tal ei ole siin maailmas midagi mille nimel elada siis miks peaks kellegi teise heaks rabama? Õigemini, kes saab sundida teda selleks või kohustada teda elama kui see on tema otsus? Ma arvan, et vastumeelsed peaks siis olema ka kohustatud aitama neid õnnetuid paremale järjele, neid kasvõi moraalselt toetama. Vastaseljuhul ma leian,e t mingi maasturivend kuskilt Viimsi l0llidekülast ei ole see, kes ütleb, et inimene on kohustatud elama, selleks, et temal oleks muretu äraolemine. Sellised vastased on ise ka enamasti need, kes tarbivad nende õnnetute arvel paljusid ressursse - lõhuvad peresid ja inimesi, tekitavad majanduslikku suurt klassivahet jne. Ühiskonna tugevuse määrab ikka keti kõige nõrgem lüli ja kui ühiskonnas teatud grupp surub mõned lülid piiripeale siis katkeb ikka kett tänu sellele.

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee