Poliitika

Tuus-Laul: „Ma ei ole karjerist, kes läheb sinna, kus parem pakkumine tehakse.“ (21)

Marvel Riik, 11. september 2018, 16:18
Marika Tuus-LaulFoto: LAURA OKS
Keskerakonna fraktsiooni liikme Marika Tuus-Laul sõnul on enne valimisi alati erakondades kummalised ajad, mis avaldavad saadikutele erinevat mõju. Kuigi Tuus-Laul on erakonna aadressile visanud krõbedaid sõnu, ei plaani ta sealt lahkuda.

„On olemas need inimesed, kes julgevad välja öelda oma arvamuse, mida mina olen alati teinud, ükskõik, kus ma ka töötaks. Ja on pugejad, kes on ainult kohtade nimel väljas, tahavad kõigile meeldida ja mitte midagi vastu öelda,“ tõi Tuus-Laul välja poliitikute kaks tüpaaži. „Ma või öelda siiamaani, et mulle ei meeldi see viis, kuidas erakonna looja Edgar Savisaarega toimetatakse. Aga ma ei leia, et ma peaks Keskerakonda selletõttu lammutama. Ma ei ole karjerist, kes läheb sinna, kus parem pakkumine tehakse.“

Marika Tuus-Laul sõnul on kõik riigikogu saadikud omaette isiksused ning raske on hinnata, mida keegi võib enne valimisi teha. Näiteks veel eelmise nädala reedel pidas Tuus-Laul koos Peeter Ernitsaga erakonna Tartumaa piirkonna juhatuses valimisplaane. Seal ei andnud Ernits ühtegi põhjust Tuus-Laulul arvata, et loetud päevade pärast on ta erakonnavärve vahetanud.

„Neid asju tuleb reaalselt võtta. Riigikogus on küll väga napp enamus, aga ma loodan, et kui mõistlikud asjad on, siis me hääletame siiski koos [Ernitsaga].“

Samal teemal

11. september 2018, 15:01
EKREsse liikunud Peeter Ernits: Jüri Ratas teadis juba pikka aega, et ma pole Keskerakonnaga rahul
11. september 2018, 13:10
Lenk Ernitsa lahkumisest: „Võib-olla peaks sama tegema.“
10. september 2018, 18:13
Juhtkiri | Poliitsügis sai närvilise avalöögi
10. september 2018, 16:09
Ratas: Ernitsal polnud julgust otse näkku öelda, et ta lahkub

21 KOMMENTAARI

j
jah 13. september 2018, 16:27
Lp poliitik Laul-Tuus. loe ka kommentaarid läbi, eks siis saad teada, kui rumalad on inimesed, et ei oska näha kalliskivi selles tarkade klubis. Jõudu ja istu ikka edasi, sest eesti rahvas ootab sinult ikka oma lubaduste täitmist.
s
Sellise seaduse 12. september 2018, 12:43
peaks tegema et ainult 2 korda koige rohkem saab riigikokku kanditeerida ja seal istuda.Need Lenk ja Laul on seal juba terve igaviku seal olnud ja tundub et kevadel taas.
Loe kõiki (21)

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee