Marika Tuus-Laul (LAURA OKS)

Keskerakonna fraktsiooni liikme Marika Tuus-Laul sõnul on enne valimisi alati erakondades kummalised ajad, mis avaldavad saadikutele erinevat mõju. Kuigi Tuus-Laul on erakonna aadressile visanud krõbedaid sõnu, ei plaani ta sealt lahkuda.

„On olemas need inimesed, kes julgevad välja öelda oma arvamuse, mida mina olen alati teinud, ükskõik, kus ma ka töötaks. Ja on pugejad, kes on ainult kohtade nimel väljas, tahavad kõigile meeldida ja mitte midagi vastu öelda,“ tõi Tuus-Laul välja poliitikute kaks tüpaaži. „Ma või öelda siiamaani, et mulle ei meeldi see viis, kuidas erakonna looja Edgar Savisaarega toimetatakse. Aga ma ei leia, et ma peaks Keskerakonda selletõttu lammutama. Ma ei ole karjerist, kes läheb sinna, kus parem pakkumine tehakse.“

Marika Tuus-Laul sõnul on kõik riigikogu saadikud omaette isiksused ning raske on hinnata, mida keegi võib enne valimisi teha. Näiteks veel eelmise nädala reedel pidas Tuus-Laul koos Peeter Ernitsaga erakonna Tartumaa piirkonna juhatuses valimisplaane. Seal ei andnud Ernits ühtegi põhjust Tuus-Laulul arvata, et loetud päevade pärast on ta erakonnavärve vahetanud.

„Neid asju tuleb reaalselt võtta. Riigikogus on küll väga napp enamus, aga ma loodan, et kui mõistlikud asjad on, siis me hääletame siiski koos [Ernitsaga].“

Jaga artiklit

23 kommentaari

J
jah  /   16:27, 13. sept 2018
Lp poliitik Laul-Tuus. loe ka kommentaarid läbi, eks siis saad teada, kui rumalad on inimesed, et ei oska näha kalliskivi selles tarkade klubis. Jõudu ja istu ikka edasi, sest eesti rahvas ootab sinult ikka oma lubaduste täitmist.
S
Sellise seaduse  /   12:43, 12. sept 2018
peaks tegema et ainult 2 korda koige rohkem saab riigikokku kanditeerida ja seal istuda.Need Lenk ja Laul on seal juba terve igaviku seal olnud ja tundub et kevadel taas.

Päevatoimetaja

Gerly Mägi
Telefon 51993733
gerly.magi@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis