Eesti uudised

Volta Loftide põlengu põhjused jäävadki saladuseks (4)

Ärileht, 11. september 2018 10:05
Põleng Volta LoftidesFoto: Alar Truu
7. juunil süttinud Volta Loftide kortermajade põlengu põhjuseid ei suutnud eksperdid tuvastada. Endoveri juhatuse liikme Oliver Makko sõnul pole aga inimeste huvi korterite vastu langenud. Kummalisel kombel on viimase kuu jooksul sõlmitud uusi müügitehinguid lausa ligi miljoni euro väärtuses.

"Põlengu põhjuste osas on tänaseks eksperdid selgelt ja üheselt väljendanud, et vaatamata jõupingutustele jääb põlegu põhjus antud juhul kahjuks tuvastamata," ütles Makko. Ta kinnitas, et tehtud on kõik võimalik, et tulekahju tekkimise põhjus teada saada, kuid paraku kindlat põlengu põhjust ekspertiis ei tuvasta.

Refereeritud artikli täistekst Ärilehes.

7. juuni põles Põhja-Tallinnas Tööstuse tänaval põles ehitusjärgus maja, mistõttu mattus ümbruskond paksu suitsu sisse. Kell 19.31 teatas päästeamet, et tulekahju on suures osas kustutatud.

Päästeameti pressiesindaja sõnul põles ehitusjärgus kivihoone viimane korrus. Hoones inimesi ei olnud ja keegi kannatada ei saanud. Juunis arvati, et tõenäoliselt süttis hoone tuletöödest.

Tegu on Endoveri Volta loftide uusarendusega. Volta Loftide nimeline maja on endine masinatehas, mille arendaja on plaaninud ümber ehitada 73 korteriga kõrgete lagedega kortermajaks. Hoone ehitaja on Metropoli Ehitus.

Samal teemal

09.05.2018
VOLTA PÕLES: kas Tallinn jääb oma „New Yorgist“ ilma?
08.05.2018
Endoveril on pärast Volta Loftide põlengut tegevusplaan olemas: keegi oma investeeringu pärast muretsema ei pea
07.05.2018
TULEMÖLLU TAGAJÄRJED: arendajale suur krahh, enam kui tuhat investorit ootavad, mis nende rahast saab
07.05.2018
ÕL VIDEO JA FOTOD | Tallinnas põles ehitusjärgus hoone, Kalamaja mattus suitsupilve

REKLAAM JA KUULUTUSED

reklaam@ohtulehtkirjastus.ee