Põleng Volta Loftides (Alar Truu)

7. juunil süttinud Volta Loftide kortermajade põlengu põhjuseid ei suutnud eksperdid tuvastada. Endoveri juhatuse liikme Oliver Makko sõnul pole aga inimeste huvi korterite vastu langenud. Kummalisel kombel on viimase kuu jooksul sõlmitud uusi müügitehinguid lausa ligi miljoni euro väärtuses.

"Põlengu põhjuste osas on tänaseks eksperdid selgelt ja üheselt väljendanud, et vaatamata jõupingutustele jääb põlegu põhjus antud juhul kahjuks tuvastamata," ütles Makko. Ta kinnitas, et tehtud on kõik võimalik, et tulekahju tekkimise põhjus teada saada, kuid paraku kindlat põlengu põhjust ekspertiis ei tuvasta.

Refereeritud artikli täistekst Ärilehes.

7. juuni põles Põhja-Tallinnas Tööstuse tänaval põles ehitusjärgus maja, mistõttu mattus ümbruskond paksu suitsu sisse. Kell 19.31 teatas päästeamet, et tulekahju on suures osas kustutatud.

Päästeameti pressiesindaja sõnul põles ehitusjärgus kivihoone viimane korrus. Hoones inimesi ei olnud ja keegi kannatada ei saanud. Juunis arvati, et tõenäoliselt süttis hoone tuletöödest.

Tegu on Endoveri Volta loftide uusarendusega. Volta Loftide nimeline maja on endine masinatehas, mille arendaja on plaaninud ümber ehitada 73 korteriga kõrgete lagedega kortermajaks. Hoone ehitaja on Metropoli Ehitus.

Jaga artiklit

4 kommentaari

  /   01:18, 12. sept 2018
ku.adi si.ane eesti
M
miks arvan  /   20:26, 11. sept 2018
et ekspertide suu pandi raha nimelise paberitükikestega kinni ja tulemus ongi, et pole tuvastatav.

Päevatoimetaja

Triinu Laan
Telefon 51993733
Triinu.laan@ohtuleht.ee

Õhtuleht sotsiaalmeedias

Õhtuleht Mobiilis